Любители на котки- тема 37

  • 37 617
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 744
Паркирам се и аз.
Ted_cat както вървя ще ставам за снимане баш 8-9 месец,то не си личи че съм бременна,много ми е малък корема.

# 16
  • София
  • Мнения: 940
Теди, дай отзиви за новата четка. Видях я в Била за  5 и нещо и се чуда дали да я взимам. Мойте са с дълъг косъм и незнам дали ще върши работа. Thinking

# 17
  • Мнения: 2 898
Таня, невероятен красавец!

# 18
  • Мнения: 616
Ъм, днеска по време на сутрешната сесия гушкане забелязах охлузвания по възглавничките на лапите на котаците. И двамата има, малкия повече, той е по-игрив и активен, Дундьо съвсем малко. Не показват никакви признаци на болка, нито като ходят нито като ги пипам. Трябва ли да се притеснявам???
Да добавя, стриктно домашни котки са, вкъщи всичко е меки мокети, отскоро ползваме нов тип смес за тоалетна който е малко по-груб и едър от предните...

# 19
  • Мнения: 682
Така добре съм скрит!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 25 280
MissNellie,
по принцип не мисля, че е притеснително, като изпръхнали ли стоят? И  на Кетя се е случвало, минава от самосебе си. Само веднъж се беше докарала много зле, беше си разранила възглавничката на едното краче, докторът каза, че е от непрекъснато близане - явно е имала раничка, която е близала постоянно и кожата се изсушава и напуква още повече. Накрая чак се поду към едното пръстче. Изписа ни едно кремче и крачето заздравя за няколко дни. Не знам дали да не пробваш да ги намажеш лекичко с нещо - зехтин, олио, за да се овлажни кожичката и да се предотврати евентуално напукване.
Beba81,
на криеница ли играете Hug

# 21
  • Мнения: 4 116
Паркирам се и аз.
Ted_cat както вървя ще ставам за снимане баш 8-9 месец,то не си личи че съм бременна,много ми е малък корема.
Ми идеално - слабичка и фина мама с хубаво изразен корем ще си  Grinning

Теди, дай отзиви за новата четка. Видях я в Била за  5 и нещо и се чуда дали да я взимам. Мойте са с дълъг косъм и незнам дали ще върши работа. Thinking
Четката е хубава, ама като се съберат косми, трудно се чистят, или аз не знам как. Та я чистих с ролковата четка, дето ги лепи  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 898
И ние да си покажен очите  newsm62:



# 23
# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Ауу, красавица. Чия  е?
Маца и тя голяма хубавица Heart Eyes

Кетя пък днес се изживява като саксия - изкарах цветята от парничето на терасата и докато се усетя беше заела тяхното място Joy



Много ми е смешна като и натежи така главата Laughing



# 25
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета страхотни теми (всички от  1 до 37), бих искала и аз да се запиша с цели 4 броя котки - 1 мъжка и 3 женски

# 26
  • Мнения: 1 252
Здравейте , котколюбци!
отавна не съм ви навестявала даже те ме забравили.

Нямам в момента снимка на Пуро. Поне да се запиша да ви следя.

Страхотни котета Heart Eyes
pehristova, не изморяваш ли мъжкара?

# 27
  • Мнения: 38
Нищо му няма-има си котешки харем Grinning

# 28
  • Мнения: 2 898
Месечинка виторога, и Маца е същата. Като види нещо опразнено / особено ако е кашонче /, и се лепва вътре.



# 29
  • София
  • Мнения: 1 634
Pehristova, добре си дошла!  Hug  Чакаме снимки! Party


Малко спам, но искам да споделя с Вас този малък ежко  Heart Eyes


Месечинка, и аз наблюдавам такива пози понякога иии...  се чудя добре ли му е на котето или нещо,.. Thinking

Dimana27, кашоните са любими наистина! Simple Smile   

Аз съм ваш'та леля , добре дошла с новия ник и аватар!  Ама кажи на всички коя си  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт