Любители на котки- тема 37

  • 37 616
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 252
Като видях котките на Таня се досетих , че съм ви изтървала тотално.
Аз също нямам нови снимки
Пурко е рижав котарак!
а аз съм бившата Анн@

 Do_de_gE -Молка обгрижва майка си Joy
жестокииии, преди Пурко имах такава шарена - Милена , лека й пръст.

Имам снимки в апарата , но не съм качила на компа , а и днес ще е хубав ден и не ми стои в къщи, но обещавам!
ПП Елинор да ви каже , че откакто смених работа нямам време

# 46
  • Варна
  • Мнения: 25 280
ДобрЮтру Laughing
Много сладки "такси" на последните страници, мдааааааа Party
Моли и мама са върхът, и Маца, сестричката на Принци и Чейни също Heart Eyes
Дидитка, Богданка се е маскирала направо невероятно Joy
Чакам с нетърпение другите такси Laughing

# 47
  • Мнения: 4 116
Едно кратно клипче от нас -  http://tedca.multiply.com/video/item/18/Picture_8934.mpg

# 48
  • София
  • Мнения: 98
Мислех че ще съм първа, а то има по ранобудни  Flutter днес Мери става на 10 години и  черпи   party023, сутринта се ококори на вниманието към нея, какво ли си вика " тези са ми намислили нещо"  Mr. Green
 

Последна редакция: сб, 01 май 2010, 10:47 от margita

# 49
  • София
  • Мнения: 940
margita Честита ти рожденничка  Hug
Теди Нико е опасен  Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 13 175
Честит рожден ден на Мери!    ura Tada



Почерпихте ли я с котешка торта?

Дидитка, покривката виждам, а котката къде е?  hahaha

Теди, така и аз най-обичам - с храната на покривката  Mr. Green.

 Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 7 074
Я, тази торта е същата като миналогодишната ни детска   Laughing


Честит юбилей на Мери!    ura  

# 52
  • Мнения: 4 116
Честити юбилей на Мери! Да ви е жива и здрава  и да ви мърка още много години!

# 53
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Здравейте сладури !

Хайде и ние с Ричи да се запишем в прекрасната нова темичка .  Hug

Ето го и него :


На мама поспаланкото ....


И сега да ви покажа Дони-бонбони какъв шишо е станал  и как си живее като цар на село Simple Smile

Голям сладур е станал  Heart Eyes Гони мадамите и носи мишки и ги слага в обувките на  майка ми  Joy hahaha Joy Много му е добре там.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Честит рожден ден на пухкавелка Мери  newsm59

Ричи е голям сладуранко-поспаланко, а Дони-Бонбони явно се чувства супер на село Simple Smile

Нико голяма игра му удари с плячката Joy

На Кетишонка днес и взех за първи път от месеци една малка консервичка - пъстърва на скара пише, някаква германска марка дето за първи път я чувам. Облиза си паничката кебапчето, явно се е затъжило Party

# 55
  • Мнения: 608

Ели, няма да ти се размине леко. Утре се плаща с лихва - с една снимка повече  Grinning.

Таня, и три ще сложа,ама този спящ красавец и триста пъти да го снимам все е спящ  Joy

Ето, тук го ръчкам, главата му вдигам, а тя пак пада като пълна със сачми  Joy


Честит рожден ден на Мери!


Цитат
ПП Елинор да ви каже , че откакто смених работа нямам време
Казвам, ама така да няма време, че не си е пускала скайп повече от месец поне да каже, че е жива..

Последна редакция: сб, 01 май 2010, 18:45 от Елинор 777

# 56
  • Мнения: 1 352
Здравейте посестрими, коткоманички  Simple Smile. Аз не съм от най-активните в тази тема, но реших да споделя нещо с вас по един много важен въпрос - кастрирането.

Значи аз винаги съм била против кастрацията, но след като мойто Мишле не се прибра 2 дена, твърдо реших, че е необходимо да се направи. През времето, когато не се прибра се поболях, през нощта не можах да мигна, непрекъснато се ослушвах, да не би да дойде. Едвам дочаках да стане 9:00 сутринта и събудих комшиите (беше неделя и хората си бяха в тях), те също са коткоманиаци и взеха проблема ми присърце. Написаха обява в един сайт, разпечатаха флаери със снимката му, абе отзоваха се хората. Цял ден се подух от рев, мислех си, че няма да се върне, какво ли не ми мина през акъла.

И в късния следобед на втория ден, когато вече се бях предала (лежах на дивана ни жива ни умряла) чух мяукане на вратата. Отворих и нашия се шмугна като светкавица и право на паницата! Яде като невиждал, мръсен и видимо отслабнал. Миришеше на бензин, явно е спал в някой гараж  Rolling Eyes.
Хора, с риск да ми се смеете, казвам ви, така не съм се радвала откак родих  Embarassed.
Какво нещо е като свикнеш с едно животинче, гледаш го с обич и то ти отвръща със същото. И когато го няма как ти липсва  Cry.

На другия ден веднага се обадих на ветеринаря да запазя час за кастриране.
Всичко мина успешно, Мишле беше спокоен, значи не го е боляло. 3 дни не трябваше да излиза навън, за да не зацапа раната. Бях му постелила одеяла на терасата, да седи на чист въздух  Heart Eyes.
Притеснявах се, че ще ме намрази и ще се промени, но си е същия мил мъркан, дори ми се струва още по-мил.
Притеснява ме също да не стане дебела лоена топка и започнах да му сипвам храна на половината, отколкото преди.

Та ще ми се да разкажете за вашите котки след кастрацията. Промениха ли се, напълняха ли, станаха ли по-поспаливи.
Надявам се да не съм ви досадила, но вярвам, че ме разбирате. В началната страница видях много познати снимки от Фейсбук страницата с конкурса на Уискас  Simple Smile.
Ето малко снимки и от нас. Тук спи Мишленце в леглото на детето, много обича да спи там:







# 57
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Ох, много се смях на снимките, уникален сладур просто Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 38
Момичета, можете ли да ми помогнете имам проблем с качването на снимки. Незнам защо, но немога да кача нито една снимка. newsm78

# 59
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Качила ли си ги някъде в интернет, или точно с това не можеш да се справиш?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт