Отговори
# 720
  • Varna
  • Мнения: 2 596
БЕЙЧЕ Hug
Няма да се притесняваш, че Тамирче, показва със пръст само. Мойто Диване само на български си му говорех и само със пръс показваше или мучеше. И изведнъж на 2 годинки и малко като почна да говори, ама говири ти казвам, няма спиране и до сега. И като проговори, чисто си говореше, нямаше бебешки език. Много малко думи не можеше да казва и си ги казваше както му беше лесно. А и аз да ти кажа, хич не се притеснявах. Много му четях, много му пеех и понеже нали съм все самичка, много си му говорех, той ми беше другарчето. И му говорех като на голям човек, та от там и той така се е научил да говори.
Сега ако спра да говоря, и той мисли, че съм нещо сърдита Laughing Ами няма кого да уча да плямпа, а и нали си говоря със вас и други момичета. Да жЮвеЙ ИнтернатЪ thumbsup

# 721
  • Мнения: 560
Честит Рожден Ден на принцеса Линда!
Марси,да ви е жива и здрава и все така хубава и сладка!


# 722
  • Мнения: 126


Честит рожден ден на принцеса Линда  bouquet

# 723
  • Paris, France
  • Мнения: 14 100
Да е жива и здрава и много умна и красива, вечно усмихната и щастлива Линда!

# 724
  • София
  • Мнения: 7 923
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛИНДА И ОТ МЕН !

Много здраве и пожелавам, винаги да е усмихната и да стане най красивата принцеса.

# 725
  • Мнения: 169
Честитрожден ден на красавицата Линда!
 Само усмивки да носи на мамаи тати!   bouquet
 Тук днес се кани да вали и духа един вятър гаден.
Делте, и аз така като теб го ползвам за другарче.Говоря му, четем и ние книги и филмчета гледаме на бг.Тв- то е почти 100 % на бг когато сме сами.
Аз не се притеснявам, знам че когато му  дойде говорилото  Grinning ще се отпецне Simple Smile
Може би при него го има момента в който той самият не знае   какво да отговори( може да му е все още кашаво в главицата).

# 726
  • Мнения: X
Честит Рожден Ден на чаровната Линдичка!

Да е жива и здрава, слънчева и щастлива и да радва много всички, които са около нея!

# 727
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Малейййш шЪ изтърва детето Линда, като ИднотУ нищУ smile3538

ЛЕНДЕЕЕЕЙ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МЪНИЧКА МОЯ ПРИЯТЕЛКОООО!!!  ЧАКАМ ТЕ ОТНОВО ВЪВ ВАРНА!!! Hug Hug Hug

   

Марселинко, мила моя дружко. Де ти е жива и здрава, много да ви радва!!!

# 728
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мерси за  пожеланията, в4ера мина много добре за минималната група  у4астници в празника! принцесата направо ми скъса ушите да си 4ака  подаръците и кога ще е, 4е кой в тунис, кой нанякъде другаде, тя си из4ака 4акането! ина4е три подаръка си отлежаваха в къщи, 4е да си ги отвори то4но на тортата! друго си е в бг и на нея й е малко тъжно ,4е няма как ,защото е ходила на рожденни дни с племенниците и направо е възхитена!
ина4е я водих на някакви мероприятия за деца,ама толова смотано като организация и сюжет, ей ! язък за загубата на време! тя сама посика да се махаме от там!
белби  ,времето е суперско, зна4и да вадя от ръкава депресията  пак !
така ,аз на свой ред да 4еститя на елип рожденни4ката ,4е мойта  й кака само с един ден! и на свеар  малкия  бандит ,но тои утре да приготви ръцете на колко става! с пожелания за вси4ки сладури , много здраве и много късмет! да раснат в спокоен свят и да се радват на истинско детство!

# 729
  • Мнения: 610


Честит Рожден Ден на порасналата сладурка Линда !  Heart Eyes
Да расте здрава и много щастлива !

# 730
  • Мнения: 560
Елипче,
Честит Рожден Ден на красавицата Рая!
Да расте здрава,умна и да бъде гордостта на мама и тати!


# 731
  • Мнения: 1 184
Здравейте момичета и хаджи  Hug
Аз реших малко със закъснение да намина да ви почерпя за рожденния ден на Рая, а вие каква приятна изненада сте ми поднесли!!!! Благодаря ви много за милите пожелания.


Честит Рожден Ден /на патерици/ и на кака Линда!!!!  Grinning
Марси, да ви е жива и здрава и много умна. За послушна няма да споменавам, че май те са скарани с послушанието  Twisted Evil.
Ние решихме тази година да не правим парти, но за сметка на това получи по-голям подарък /сама си избра така/  Grinning. През уикенда ще й заберем приятелките и ще ги заведем на маляхи и сладолед и това е. Направо не мога да повярвам на късмета си. По принцип винаги е държала на партито, но явно годинките си оказват влияние  Mr. Green.
Дидонка,  Hug. Благодаря още веднъж за пожеланията ти. Хиляди целвки на малката принцеса София и Алекс.

Лека вечер ви желая сега и до скоро.

# 732
  • Мнения: 126
Елипче-мерси за красивата и сладка почерпка
и да ти е Жива и здрава малката принцеска , да е така блага и сладка като  тортичката
не зная какво ще е зарадва и затова,като дидончето ще и подаря кукла и аз

# 733
  • Мнения: 8
Привет!
Едвам ви открих! Май е имало разместване във форума Thinking

Малко се изгубих, но ще наваксам.

Честито на ималите повод за празнуване!

Аз в петък, живот и здраве   Praynig , пътувам за  Истанбул, но честно казано след вчерашния атентат там сърцето ми е свито!!!!!

На всички  Hug

# 734
  • Мнения: 1 184
Далка, мерси много за прекрасния подарък  Hug. Малко ме затрудни обаче, тъй като Рая много харесва Барби и сега ще й търся подобна. Ех, кога ли ще спре да си играе с кукли  Crazy.
easy, късмет в петък  Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт