Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 7 924
Тъкмо се настроихме да водим внучката догодина в Тунис и сега с това отвличане направо ме шокирахте.

# 691
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Страшно, много, много страшно ако са го отвлекли за органи това детенце. Исках да пиша друго, но ми секна писането...................

# 692
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
хванали са ги мърсниците!  по погрешка  копирала съм нещо по-старо! и се замотах с робот-изображенията, мислех да ги покажа!

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 21:00 от marsy

# 693
  • София
  • Мнения: 7 924
Ако са от Тунис е достатъчно да ги покажат две три вечери по новините и по вестниците. Може и да не ги осъждат после. Направо от тук нататък животът им е с такова петно, че се чудя къде ще отидат да живеят.

Интересно слугинята да не е от някаква друга националност. Не вярвах, че и тунизийците са способни на такива работи.

# 694
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ето какво открих аз http://www.tunigeek.com/tunisie-mobilisation-sur-le-net-pour-ret … ppe-a-tunis/1039/
не знам дали се отваря,4е с проксито нешо не стана ,ина4е изобщо не мога да го отворя!
дядко, извини ме ,4е те подведох, превела съм по-стар слу4ай от 2007г! както дидонка го е описала е станало 4акаме вклю4ване , ве4е затвориха при мене каквото се писа за хващането им и не успях да го отворя пове4е! ooooh! Blush

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 22:00 от marsy

# 695
  • София
  • Мнения: 7 924
ето какво открих аз http://www.tunigeek.com/tunisie-mobilisation-sur-le-net-pour-ret … ppe-a-tunis/1039/
не знам дали се отваря,4е с проьъто нешо не стана ,ина4е изобщо не мога да го отворя!
дядко, извини ме ,4е те подведох, превела съм по-стар слу4ай от 2007г! както дидонка го е описала е станало 4акаме вклю4ване , ве4е затвориха при мене каквото се писа за хващането им и не успях да го отворя пове4е! ooooh! Blush

Ами в линка който си дала пише че се призовава всички да се включат в издирването на детето. Друго не намирам.

# 696
  • Мнения: X
Марси, и аз нещо не разбрах. Какво става с детенцето? Върнато ли е на майката? Боже, зарадвах се ама дано да е вече при майка си. Praynig Милата майчица! Опитах да търся инфо ама френския хич не го вдявам.
Дидонка, включи се ако знеш нещо.

# 697
  • Мнения: 126
браво.....
браво на тунизииските власти   bouquet
Случаят предизвика много голям интерес...
ние го следихме от този форум
http://www.marhba.com/forums/discussions-generales-2/montassar-5 … urs-52673-p2.html
детето е мноооооого красиво

една от версиите е затака нареченото дете-trésor perdu ..дете Заухри
за какво иде реч....
Това са деца, които се считат за ценни от иманяри от спиритизма
.....всъщност "те" и им казах да жертват дете Зухри и да полеят реколтата си с неговата кръв или да заровят негови зъби или пръсти и .....накратко-казва се , че такова дете е убежище на съкровище (т.е. "lkenz") такова дете Помага за да се намери  заровено съкровище от Матусала ...
Вижте тази детска ръка-дълбоката линя на-вече!!!

по нените линии се определя че детето е ....специално-че то може да направи връзката с духа и да...каже къде е съкровището...то поскоро-връзката,която трябва да направи е  Джин,а не с дух...
такива деца са... всички деца, които имат много ясни очи,бели и светли коси
те Трябва да имат и така наречената-начупена линия на дланта на ръката (символа на късмета

В Магреба,който е колкото  цивилизован ...толкова и митичен и непознат има хора,които все-още вярват,че кръвтта на такова дете ще им донесе късмет и ще им помогне да контактуват с джина,който ще им каже къде има скрито злато
В Алжир с очите си видят Жена,която е използвана затакива цели
при жените одбора е друг-там трябва да има различни очи и леко да гледат в различни посоки...
Ужасии...............

# 698
  • Мнения: 126
Минчеееееееееее- честит ти Дом  bouquet
видях го....много уютен,направен с любов
Само красиви моменти ви пожелавам да имате в него
да посрещате много гости  Hug  bouquet

Дидонче,Марси-пишете нещо повече...какво говорят при вас за този случай
знаете...по форуми е едно-там..е друго
за какво казват че е отвлечено детенцето при вас?

# 699
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
хванали са ги, надявам с е в момента да дават по местните канали!ами докато търся, ми изско4и това друго отвли4ане и се подведох да го преведа (заради кирилицата в сайта),4е го дискутирах на друго място и го забих на публикувай! много се извинявам! Blush Praynig

# 700
  • Мнения: 560
Марси,нищо не дават.Прещраквам каналите,но нищо. Confused
Чакам късните новини по Тунис7,дано да кажат нещо.
Монтасар е откраднат в деня на рождения му ден-19.10. Cry
Чета и във Фейса,но нищо конкретно не се пише.

# 701
  • Мнения: 560
Всичко е добре ,когато свършва добре! Grinning
Детето е при семейството си,похитителите са хванати.
Ставало е въпрос за откуп от 500 000 динара.
Бащата е шеф на централна банка и всичко е било планирано.
Звънели са от таксифон и сигнала е бил хванат от полицията.
Слава на Бога, Praynigче е добре детенцето и вече си е в къщи!

# 702
  • Paris, France
  • Мнения: 14 101
Леле как се зарадвах, че е при мама и татко Монтассар. Мерси, Марси  bouquet.

Сега го казват тук.

Дидона,   bouquet като непрекъснато страдаща от гърло, да, това с затоплящият компрес е много добро. Гаргара с ненаситен разтвор на калиев бикарбонат ми помага най-много на мене. И да е гореща водата. Също гаргара с лют червен пипер. Звучи зловещо, но маха нелепи и капсацинът действа аналгетично. Майка едно време ми мажеше гърлото с йод и глицерин, ама не знам с Бетадин става ли или трябва лугол или подобно. Ти знаеш, де!

Толкова съм щастлива за Монтассар, че даже забравих, че гамени ни разбиха стъклата на колата!

После пак

 Hug на всички

# 703
  • Мнения: 560
Невена,радвам се ,че отново пишеш тук!  bouquet
Определено,липсата ти е загуба за темата. Grinning
Благодаря за съветите!Това с пипера не го знаех.Ще пробвам. Wink

# 704
  • Мнения: 126
Ей,добре завърши...
и аз се радвам.

Вени-много неприятно е случилото се с  колата.Дано не ви е разстроила и повлияла много.Ами...Франция много се променя-така казват всички!Аз не е намирам за променена,но хора-като теб ...които са тук от дълги години все-това говорят и си мечтаят по времето,когато Джони Холиде е бил в приличен млад вид Mr. Green-уф!хич не го харесвам
Аз се опитах да карам кола тук.....ужас!отчаях се-това е мисия невъзможна
смених си и шофьорската книжка-с новата...европейска и като се върнах накарах Другаря да вземем за три дни едно Рено под наем...такъв страх брах,че още се стряскам насън
по нищо не прилича движението на това,което познавам

Дидонче-дано по-скоро се оправиш и да няма вече такива лоши вести от красивия тунис

Марси- и все-пак....тунизиските власти не са за подценяване-свършиха си работата в случая!Казват,че при вас е като Европа-имало много цивилна полиция

по алжирско-белбечето знае,че ако не се покажат...няма да се успокоят.пълно е с очеизвадни жандарми,полицайи ...всякакви органи на реда,които си умират да проверяват!но пък...там си се борят още с атентати...

Минче-не ти е лоша работата...супер е даже.Я кажи-попадала ли си на писмо от България ?

за всички много  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт