Отговори
# 30
  • Varna
  • Мнения: 2 595
МИНЧЕ Hug
Сега е обяд, но пак ще ти благодаря за закуската, защото много обичам точно такава Hug Как си ти мила?
ЛИНЧОК Hug
Виж мила, не му се смей за магиите. Той ти е казал истината за това. Наскоро пак гледах нещо по Нешънъл за Египет. Точно за това говореха също. Това си е от векове при тях. За тях си е нормално. Тука като ни стане лошо и не минава, що мислим, че имаме магия или пък, че ни е урочасъл някой. Просто вярвания и това е.
Хубаво му е пял имама и го е успокоил. Като и мине и на булката, всичко ще е наред, не е болка за умиралка. Случват се такива неща, по хората ходи, Душата. Важното е да се разбират и да се обичат. Да няма тънга, мънга.
Аз им пожелавам дъъъълго време да се обичат и да имат сговор у дома!!! newsm10

# 31
  • France,Mulhouse
  • Мнения: 7
поздравления за темичката,хареса ми  bouquet Simple Smile
аз ви чета,от времеме на време,но не ми остава да пиша,имам си две дечица на 5 и половина и на 3 и половина,които не ми дават да пиша,
от 6м сме в france,преди бяхме в мароко 6г,а преди живяхме пак в france 3г,а по преди ,учехме и двамата с мъжът ми в румъния 7г,накратко казано нашата история,
по късно повече,приятен следобед ви желая  bouquet Hug

# 32
  • Мнения: 126
eто ме и мен....
вече у дома Sick нещо се натрових-от какво не знам,но масово  се покрих със ситни червени пъпчици...изследванията не са за шарка,а за натравяне.Така и не разбрах от какво ooooh! newsm78 .Починах си два дни в болницата-поне на телевизия се нагледах.
Добре съм вече-обривите отшумяват,но още съри яко #Cussing out

Друго-нищо ново....Тук пак захвана студ.Дават дори и сняг в някои части.

Минче-как си?Направихте ли застраховката?

Марси- нареждат ли се нещата,вече изгрява ли слътчо или още си под облаци?

Дидонче- мама е била при теб...ихааа-супер. Нарадвахте се . И аз броя дните за такава среща-и с мама и с хайваните...

Линче- гръмна ме с тази история....темата за магия-ужас!Че има-има!!!!!!да пази бог Praynig зли хора колкот искаш-ама тройно да имсе връща натакива маскарлъка! PraynigДано се съберат и обечат пак младите...

Бубе-къде си?

Делте-как е варна?Почна рисезона вече...вървят ли туристите?

Нарджи-а съпружието да не би да е от Мароко?Искаш ли да се запознаем във Фейса-поне визуално.В кой град живяхте в Маркоко?Ще ми е много интересно ако споделиш някои спомени от живота си там.  bouquet

Белбейче-ще ти сложа черна точка Душе!!!!Защо не пишеш-слагай поне поедно кафеи сладки,ако нямаш настроение за творчество....да е видено поне!Развихри се вновата кухня-сега ще влеза въвФейса-пусна ли снимки да се порадваме  bouquetЦункай Тамирчо.Да се похваля Райчо вече сам ходи на гърне  bouquet  bouquet  bouquetС уморство и търпение-научих го и третото....готов е за подвизи сам вече..а азрахатясах от купуване на памперси. Money Money Money


Отивам да купя агнешко....реших да си направя и раздам  Курбан за здраве...за Георгьовден.
до после ...много гуш за Всички ви

# 33
  • Varna
  • Мнения: 2 595
НАРЖИС waveyДобре дошла!!!
и един коктейл за добре дошла при Фарашките
ДАЛЧЕ Hug
Къде се губи толкава бе душатааааа? И от къде си се натровила и ти, то не че няма от къде де. Поне разбра ли от къде и от какво? Чужденци има да, не много но ги има. То тука във Варна нали по на север и е хладно още.
Моят син вече на 10 месеца беше на кокото. Тогава вече и през ноща го намирах сух. Ако знаеш аз как се мъчех със това научаване. През ноща само да го усета, че шава и ставах веднаха да го изпишкам. Аз и затова много бях отслабнала, не само дето ревеше през ноща. Ама на 10 месеца беше на кокото и не се напишкваше и си казваше и за малкото и за голямото. Радвам, се, че и ти си си решила вече проблема.
Хайде едно следобедно каЙве, че пийнах малко бяло вино на обяд и ми се приспа. То и аз една голяма пиячка съъъъъм Joy

# 34
  • Мнения: 278
Хей магребска банда! КАк сте? Simple Smile

Далче, къде пък се натрови и ти....хммм Нещо от храна? Или от някакви медикаменти. То ти пишеш, че не знаеш от какво е де. А иначе само тези обриви ли бяха или ти беше гадно и на стомаха? Важното е, че вече е почнало да отшумява!

Ние направихме застраховката. Тя е от 1.07 де, така че има още малко, иначе стана...ония само дето се заяждаха.

Нарджи, много интересна история Simple Smile за това къде сте живяли имам предвив. Дано скоро имаш време да ни разкажеш повече за себе си. А ако си във фейсбуук и аз се присъединявам към предложението на Далка, да се запознаем и там.

Делтеее, успя ли да се разбудиш от винцето или му дремна един следобеден сън..колко ще му е Simple Smile Мерси за кафенцето!

При мене е все едно и също... Само ходя на лекции и на работа. Ще имам 1 много сложен изпит по гражданско право този семестър, където 50% ги късат от първия път. Много ме е страх от него... ужас ужас. Трябва да си сядам на Д-то и още от сега да почвам да уча.

Лека вечер на всички!   bouquet

# 35
  • Varna
  • Мнения: 2 595
МИНЧЕ Hug
Знам, че много те е страх, но ако успееш повече неща да научиш, ще имаш по голям шанс да вземеш изпита. Що пък да не си от тия 50 процента които си го взимат. Ще си го вземеш, да знаеш. Само да пребориш и страха, че той лош учител.
Иначе не съм спала на обяд. Много, много рядко го правя. Пих едно страОтно еспресо и хукнах по задачи. Бързо изфиряса от препускането това което бях изпила Joy
И успех на изпита, много късмет Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 171
Ехооо - честита ви нова тема ! Мина, поздравления за оформлението ! Да си я изпишете със здраве  - да е поредна радост за Вас и поредна мъка за душманите !   bouquet

# 37
  • France,Mulhouse
  • Мнения: 7
здравейте момичета,  bouquet  friendship
благодаря за посрещането ви,не ми се отдава време да пиша а и бавно става като търся една по една буквите
да дala,съпруга ми е бербер от рабат столицата,там живяхме 6години.тои е дентист и работеше в кабинета си,частно,аз успях само 2г.да работя катто medecin стажиер,в болницата на рабат за да ми признаят дипломата,без да ми се плаща ,и после с позволителното за работа ме мотаха още3год.та ти се и отще да работиш там,добре че се занимавах с децата,да не подивея от нерви,голяма корупция не може да опише,на нас не ни се понрави това и трагнахме..

хубаво е на ваканция в мароко,но да живееш там е труно,голяма безработица и аналфабетизъм,игноранс много бедни сечудят как да се оправят,а богаттите си живеят супер и то повечето като крадат останалите smile3525

,като не ги интересува около тях ,те са около10 процента,гадното е и че и религията не се практикува както си трябва,повече лицемерие двуличие  има ,иначе щеше да баде самият рай
ще се радвам да се видим в феисбук
приятна вечер ви желая

# 38
  • Мнения: X
Честит Празник на празнуващите!
Здраве, благоденствие и много късмет ви желая!


Нарджис, добре дошла!  bouquet Разказвай още, като имаш време!  Hug
Далка, благодаря, че питаш! Hug При мен все едно и също. На работа и вкъщи. Ти от, какво така се натрови? Важното е, че е отминало леко. Много цунки на малкия мъж! Heart Eyes
Аз срам не срам, обаче още продължавам с ремонта. Embarassed Единственото нещо, което не можах да си харесам е полюлей. Ей, обиколих цяла България, няма и няма. Вчера, като хвърлях боклука мернах в един контейнер едно метално, като кръг и аз не знам от какво е и като почнаха да ми минават едни идеи, как от него мога да си направя полюлей ама голям срам да го взема. Чаках да се стъмни и се правих на клошарка Embarassed и сега се занимавам с него. Като го измайсторя ще ви пусна снимка да го видите.
Мина, към БГ ли ще си идваш? За изпита не се притеснявай предварително. Започни от по-рано да учиш и няма начин да не го вземеш. А и да те скъсат, няма страшно, но пък не е приятно да го мислиш. Flowers Four Leaf Clover
Марси Flowers Four Leaf Clover, Бена-Бела Flowers Four Leaf Clover стискам палци и се моля при вас нещата да се наредят по възможно най-добрия начин за вас! Praynig Дано не е свързано със здравето! Много, много късмет и на двечките!
Делти, при теб няма умора! Все тичаш! Hug Едно птиче пък ми каза, че си ходила из съседска Турция, а един шекер не даде.  Crossing Arms
Дядко, къде така се изгуби?

# 39
  • Varna
  • Мнения: 2 595
РАЛЧЕ Hug
Ти никога не си ми предлагала да се видим. Имаше и шекерчета и къпани баници и разни други сладости.
Успех със ремонта newsm10

# 40
  • София
  • Мнения: 7 876
...
Дядко, къде така се изгуби?


Тук съм ама не ми остава много време да пиша. Скоро ще се реванширам.

# 41
  • Мнения: X
Делтичка, виртуални шекерчета имах предвид Hug Много искам да се видим, да ми вдъхнеш малко позитивизъм ама сме много далечееее една от друга Sad   bouquet

Дядко, извинен си, разбира се ама да знаеш, че те чакаме и те мислим! Hug

# 42
  • Мнения: 3
Добре дошла Нарджиса  bouquet welcome
Фарашките как сте бе душета?
Минче,не се притеснявай за изпита ще го пребориш.  newsm10
Далка,мила,къде го напипа това отравяне?Слава Богу всичко е наред сега.  Nature Partly Sunny
А на мен ко ми се случи smile3544 .Звъни ми някакъв непознат номер,вдигам аз,някакав си ми обяснява,как съм му обещала да му намеря работа до утре smile3544.Не съм обещавала на никой нищо,тоз дори не го познавам Sick.

# 43
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ЛИНЧОК Hug
Immediately, да намериш на чиляка работа, ама ха яяяяяя Joy Стига си сЪ дарпала и ти Joy

# 44
  • Мнения: 3
Делтич,аз хубаво,ама аз ни съм обещавала,ни замерям народа с работа Laughing.Хич не ми е до смях,днес си сецнах гърба едва се мърдам,неможах и на работа да отида Cry

Общи условия

Активация на акаунт