Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДобрЮутрУУУУУУУ Фарашковциииииииииииииии Hug
МалеЙЙЙЙЙЙЙЙй, Минчок, много изисканУ мястУ бееееей. Ама шЪ седна де и благодаря за поканата. ХУбУ шЪ си напълня тумбата smile3508

# 16
  • Мнения: 52
добро утро,мили4киаз не пиша редовно,но за това пак 4ета винаги,имам един куп проблеми на главата 4ак се 4удя как издаржам...вие ми действате много позитивно,за което благодаря.мн усмивки днес на вси4ки Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 3


Момичета слагам и аз почерпката.Мончо-Бонбончо днес става на цели 4г годинки  bigdance2

# 18
  • Мнения: 278
Честит Рожден Ден на Мончо-Бонбончо!!! Да расте щастливо и безгрижно детенце! Simple Smile Да ти е жив и здрав, Линче! Приятно изкарване на празника от мен.  Hug

# 19
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОНЧО БОНБОНЧО.
ЛИНЧОК, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, А НА ТЕБЕ ТЪРПЕНИЕ КОГАТО ТЕ ЯДОСВА Wink
И за тебе мила, че това е и твой празник

# 20
  • Мнения: 24
ЛИНА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИНЧЕТО ТИ!!! ДА РАСТЕ МНОГО ЩАСТЛИВ И ДА ТЕ РАДВА ВИНАГИ

# 21
  • Мнения: X
Честит Рожден Ден МОНИ!

Расти здраво, послушно и много щастливо дете!



За мама!

# 22
  • Мнения: X
Къде отидоха всички, че не пишат? Ако е от мързелуване, както казва Делтича, извинителни няма да има!!!!!

Тунизийките съвсем се изгубиха! Марси, Дидонка, драснете по един ред да знаем, как сте бе момичета!

Дядо Хаджи, свършиха празниците и май се отдаде на работа Tired Разкажи  някоя смешна случка сътворена от чаровницата Жасмин! Hug

Хайде, размърдайте се!

На кафе не реагирате ама ще пробвам с друго

# 23
  • Varna
  • Мнения: 2 595
АлЮЮЮЮЮЮЮЮЮ мързеливите ФАрашииии, де сЪ скрихтИ бееее newsm78
РАЛИ Hug
Права съм дЪ знаЙш, мързи ги, че две не виждат. Или имат големи зорове всичките. Ако е така да мЪ прУщават, че ги обиждам Hug

# 24
  • Мнения: 560
Рали,тук сме,тук сме! Hug  Grinning
Първо да поздравя Мина за хубава тема!  bouquet
Лина,на порасналия бонбон Мони,
Честит Рожден Ден!
Щастливо и безгрижно детство!


Това е за щастливата мама!
Аз се по изгубих,че си имахме гости.Мама беше при нас за 1мес. Heart Eyes
Имах си отмяна,но толкова бързо мина времето,че не го усетих!
Гледам,нещо хич не пишете тук! newsm78
Дано липсващите са добре и скоро да драснат по някой ред! Wink
Целувки на всички! Hug  bouquet

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да кажа , :hug:4е сме живи , Praynigза здраве, не знам колко си опазих здравето след вси4ки трудности и шокови ситуации напоследък!  Cry Praynigне знам кога ще приклю4ат, но ще се обаждам ,като има някое слънце на хоризонта! дано никой не ми се разсърди ,ако не съм била  добър събеседник напоследък, но положението е леко гадно  и не ми се говори много!
за мони, много щастлив живот му желая!   bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 126
Линка-извинявай за закъснелите поздрави-бутнахме лайфбокса и нямахме нито телевизия,нито нет.Ужас
Искам да пожелая на Мони-Бонбони да бъде здраво и усмихнатодатанце,да има много късмет и добра среда от приятели  bouquet
А на неговата мама-да се събере по бързо с половинката,която е допълва изцяло  bouquet

Марсиянче-кураж Hug  bouquetНали знаеш,че е най-тъмно  малко  преди да съмне....
Само билести да няма-другото се подрежда

Минче-супер темичка-ама не съм се и съмнявала  Hug

Днес Първи май и нещо си спомням този ден в моето детство.Носталгията ме е подгонила тези дни-по доброто старо време

Поздравявам всички в темичката с едно сайтче- музика Рай на живо.
http://tv-gratuite-on-web.com/afrique/algerie-streaming-tv/rai-m … ming-internet.php

# 27
  • Мнения: 3
Здравейте,мерси за поздравите ипожеланията за рождения ден на Мони,да ви се връща и на вас Hug  bouquet Hug  bouquet
Марси,дано всичко се оправи при теб,но си пази здравето и нервите,проблеми винаги има и се оправят все някак,а здравето е само едно и не се връща.Желая ти кураж и скорошно разрешаване на проблемите Praynig Hug
Дидона,лесно човек свиква на хубаво.И аз съм така като дойдат наще и ми е много добре,като си затръгват и ми става кофти.Бих ги канила и по-често,ама нещат да идват бе.Леля ми ама аз сега на екскурзийка незнам си къде си,баща ми и той се стегнал пак на екскурзия в Египет.На него ще му се разсъедя вече,вместо и мен да вземе седнал да ми се дърви,че виждаш ли не му трябвам аз,че те другите да не би с децата си да тръгнали.А при мен хич неиска да дойде да помага скучно му било.А как хубаво ми готви и само смешки ми ръси.

# 28
  • Мнения: 278
Добро утро на всички!

Слагам по една бърза закусчица и  желая на всички успешна седмица Simple Smile



Марси, дано всичко се оправи!  Hug  Praynig

Далче, вие сега имате интернет и тв Simple Smile нали....? Без интернет особено си е гадно. Едва, когато нямаме нет, усещаме колко зависими сме станали... Simple Smile

Паулинчето я знам защо не пише. НА нея и е простено Simple Smile. Паулинка, желая ти прекрасни моменти с любимия човек (в случай, че четеш тука).

На Делта, Лина, Дидона, Рали Буба, Дядо Хаджия и всички останали ...много   bouquet от мен!

# 29
  • Мнения: 3
Леле момичета потресена съм.На хабибито брат му се ожени миналия чевъртък и вчера хабиби ми вика ставам брат ми има нужда от мен.Днес го питам какво е станало,нещо лошо ли и той да.А цялата работа била,че след сватбата брат му не може да си изпълни задълженията в леглото и така няколко дена.Накрая семейството стигноло до извода,че му е направена магия и така извикали някакъв дето снощи развалил магията,ама сега пък булката е в цикъл. #CrazyАко на вас ви звучи странно то аз съм просто потресена.Но хабибито му обясни,че там магиите били нормално нещо.Но понеже аз съум Тома Неверни,невярвам в магии.Според мен той овека от толкоз време са сгодени и никога не са го правили до сега се е спекал яко.А имама като му е попял малко и се е успокоил,че вече няма "магия" та му се е домогло,ама сега ще почака.Обаче се изумих хабиби като го изръс с тази магия. Shocked,а уж е човек дето не е суеверен и невярва в тея неща.

Общи условия

Активация на акаунт