Януарче в пясъка се рие, а майка му коктейлче пие

  • 26 178
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 56
Ех, че позитивна тема...море.....коктейли.....ееехх!
Дони, ти все едно си ми прочела мислите Laughing Аз от оня ден се рея мислено из Бора-Бора и планувам онлайн някакви невъзможни ваканции, а ще е късмет ако ме огрее поне ходене до  английския канал hahaha

# 16
  • Мнения: 180
Ухууу какво направихте вие? Wink не може да ви смогне човек  hahaha
Честита ни морско-коктейлна тема   grinning039  Wine Glass

# 17
  • Мнения: 3 861

ХОХОХО hahaha Joy

СМЕХЪТ МИ Е ДОСТАТЪЧНО КРАСНОРЕЧИВ, НАЛИ?!?

ХОХОХО

# 18
  • Мнения: 84
Ейй какво направихте? Кога изписахте мин. тема, кога вече нова? Много спамите... Mr. Green
Дони страхотна темичка. Hug Нямам търпение да дойде май месец и сме редовни на морето. Днес точно му поръчах екипировката,
http://www.skibi.cz/detska-uv-kombineza-do-vody-s-kratkym-rukave … onfidence-ruzova/
http://www.skibi.cz/detska-uv-ksiltovka-do-vody-konfidence-sedo-modra-modra/
та другата седмица трябва да си запазим шезлонг за летния сезон.За коктейла как вика Криси "не, не, не". Naughty
Моник айде бързо и ти да се записваш. Къде се губиш? Naughty

Последна редакция: чт, 08 апр 2010, 20:34 от nakri88

# 19
  • Мнения: 2 892
Хайде и аз в новата тема. При нас важи само първата част на заглавието. Втората се трансформира в бира по вечерно време.  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 3 249
Втората се трансформира в бира по вечерно време.  Wink
Няма да издребняваме сега...Някои всичко пием  Rolling Eyes Тъкмо се прибирам. Дребния спи, мъжо работи - рай  Joy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 389
Е, не е истина....остави, че втора вечер сме скарани и без с..с, ами и съм на втора страница Crossing Arms

Доника   bouquet

Включвам се към пиячката....ха наздраве!

# 22
  • Мнения: 84
Е, не е истина....остави, че втора вечер сме скарани и без с..с, ами и съм на втора страница Crossing Arms

Не се оплаквай! Мой мъж си идва 2 пъти в месеца, така че 2 дена без с..с нищо ти няма, вярвай ми... Joy Joy Joy 

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249


Комшу, айде да си жива и здрава. Много нерви и пари  Laughing И здраве Simple Smile

# 24
  • Мнения: 524
Мим, споко, и в нашта къща сексът е мираж от 5 дни. Вчера и ние се скарахме  - даже не помня за какво, но принципно след един ден се сдобряваме по най-подходящия за целта начин. Доника днае за кво иде реч  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Обаче ей го на - Александрина заспива няколко дни поред в 7 часа, спи 1,30-2 часа и после до 1-1,30 през нощта си играем, пеем, скачаме по леглото, а мъжът ми милия все пак трябва да спи. Та с една дума - няма пресечна точка  Laughing, че да се случат онези толкова хубави неща.

Предполагам, че комшу е Бубс, така че и от мен ЧРД, много здраве, късмет и любов! Наздраве!!!
В стилистиката на Дони, ето я и моята честитка:


И да изневерявам все пак на захаросана си същност и това:


# 25
  • Мнения: 857
Добро утро.

Първо - честит рожден ден Бубссссс!


Второ - много ми харесва темата. Дони, благодаря!

Трето - какъв с.................................................кс бее хораааааааааааааа  Crazy. Май така като гледам при нас положението е най-злееее  ooooh!. Бях при майка ми 2 месеца, като дойде да ме вземе бях в цикъл, като се прибрахме ми каза, че много шавам нощем /завивам Марти, кърмя и т.н./ и имал нужда да се наспи  Tired. Снощи тъъъъъкмо да стане и Марти се разбуди. Ще я видим тази работа...

Хайде лек слънчев ден.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Bubsss,  newsm59  Gift  party023 Wine Glass

# 27
  • София
  • Мнения: 276
Благодарности на Дони за темата!

Гледам, ня*кви коктейли, мечти за моренце и топло времееее! Ех, размечтахте ме и мен!

Нямам много време да влизам, че нашият батко е ваканция. Ще се постарая да пусна скоро и аз 1-2 снимки, че ни забравихте нас  Cry

# 28
  • Мнения: 656
Мим, споко, и в нашта къща сексът е мираж от 5 дни.

Ама ти ги броиш???  Shocked  Laughing Аз броя другите  hahaha  Blush  Rolling Eyes

Бубс, сделка не се и усъмних, че ще имаме  Mr. Green. Ха наздраве и честит ти рожден ден! Да остаряваш Mr. Green все така хубава и умна
Mr. Green

Ха сега се почерпете и за здравето и на мойто мъж, че и той рожденик днес  Heart Eyes

# 29
  • Варна
  • Мнения: 389
Писах, а после ги изтрих, че във Фейса пише 13 май.


Та....Сватя, ЧРД, да те слушкат мъжете ти!


Та пак да си кажа, много ми е тъпо напоследък, малката е станала много палава.

Еспа, как е Сами на яслата? Тези дни ще подавам документи, хем ми е много мъчно, хем имам нужда от един час почивка, поне....

Усмихнато, да ти е жив и здрав мъж ти....

Общи условия

Активация на акаунт