Януарче в пясъка се рие, а майка му коктейлче пие

  • 26 180
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 857
Много сладурски снимки  Heart Eyes.
И Марти така е все залепен за мен. На площадката не се отделя - все ме държи за ръка.
Лелелеле - вчера бях на зъболекар и той с мен - половин час РЕВА в кабинета без да спре. Накрая мисля, че докторът ме упъти бързо, за да се махна  Crazy. Нито сестрата, нито аквариума, нито даже другите пациенти можаха да го успокоят. Не знаех какви са му възможностите до сега.
Как ли ще е в яслата от сега се плаша  ooooh!....

# 46
  • Мнения: 56
Честит рожден ден на Бубссс и на Усмихнатия мъж Grinning

Еспа, ще го изпапам твоя сладур!!!Ама как може така сладко да заспи! Направо сте за някои конкурс Grinning

А пък Криско и Накри...като братче и сестриче сте!Много сладкиии...

Много са ви гушливи дечицата. Моята се гуши докато суче и като хапне бяга. Ние си я гушкаме насилствено де, ама не е същото Heart Eyes Иначе да дивеем заедно много обича, ама гушкането май го приема за губене на време Mr. Green А като бебе спеше гушната!

Елена, ти си герой да ходиш на зъболекар с малкия. Мен достатъчно ме е шубе, а ревне ли ми й бебето и ще лудна.

При нас вече е топло, но не се знае докога. Прекарваме няколко часа на ден в парка, но нещо не ми е достатъчно. Да ви споделя- една носталгия ме е налегнала, минават ми едни такива български мисли, за гори и планини, и приятели и тн. Уффф.
Пускам си вечер новините, че да се отрезвявам Mr. Green
Натали, Ягодка, Били-Били, Накри- при вас има ли го това или само аз нещо се сдухвам?

# 47
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета, не съм ви чела мазад, че нямам време, но утре ще си поправя грешката. Влизам на бързичко, за да ви съобщя какъв ще е пола на бебчо.....еми.....момче   Heart Eyes . Не съм разочарова, много съм щастлива и го чакаме с нетърпени. Позицията му е главична и много се надявам да не се промени. Истината е, че много исках да е момиченце, защото мечтата си ми беше да си имам една кукличка и да връзвам пандели. След 10-тина годинки може да помисл за трето  newsm78  Joy  И по въпроса за диадемите вижте нашия бъдещ бате какви коси има, така че може да компенсира до някъде прическите за момиченце.  Joy



Лека вечер на всички.  Hug

# 48
  • Мнения: 19
Сиси , бъдещият бати  е страхотен Hug
Нищо ,че ще е момче, важното е да живо и здраво  Hug Лека бременост  Hug
Алекс пък  в къщи  е залепен за мен или  за баща си ,  а навън въобще не ме търси. Тича през глава и опознава света

Радостче , на мен най- ми липсват роднините и най- ме мъчи това, че бабите и дядовците не могат да се радват отблизо на Алекс.
А  и вие сте толкова близо до БГ, само 2-3 часа път ,   а и  билетите не са ви по 1000$ , така че домъчнее ли ти - бегай  Hug

Наде ,аз пък искам да те питам дали си водила мъжът ти в  БГ и какво му е мнението за нашата родина . Питам  те ,защото гледам " Добре дошъл в  България " и ми  много интересно как  се справят чужденците с езика и нравите на българите .

Бърборанке , много добре изглеждаш телевизионно  Hug

# 49
  • Мнения: 56
Радостче , на мен най- ми липсват роднините и най- ме мъчи това, че бабите и дядовците не могат да се радват отблизо на Алекс.
А  и вие сте толкова близо до БГ, само 2-3 часа път ,   а и  билетите не са ви по 1000$ , така че домъчнее ли ти - бегай  Hug
newsm10 Мда, в това отношение наистина е добре- билети има на много сносни цени. Ние наште баби си ги викаме тук като ни домъчнее. Да й се радват на малката на нейна територия Wink

Сиситу, честит малък мъж Hug А като тръгне на училище банда БМX и ти остане време ще си направите момиченце.
Моя мъж има снимки като малък с две плитки, понеже майка му искала момиче и плитки да връзва и му правела опашки Mr. Green Grinning
Добре че не помни!

# 50
  • Мнения: 2 892
Дони, честит рожден ден!
Да си жива, здрава, много щастлива и обичана!
Весел празник и много подаръци!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 389
ДОНИКА   bouquet

ЧРД!!! Много щастие и любов! Много прекрасни моменти с мъжете ти!!! И довечера весело...да си цокнеш нещо, а аз от солидарност към зодия УФСЪ, ще ти правя компания виртуално!!!!

# 52
  • Мнения: 180
Дони, честит рожден ден! Я да видим на теб какво да ти пожелая.... ахааааа сетих се  Mr. Green колкото и да ти харесва бабката от профила, да не вземеш да станеш като нея някой ден  Laughing Друго... успехи със заниманията, английския, градините, яслите и други подобни Wink

# 53
  • Мнения: 84
Дони, честит рожден ден! Нека твоите желания бъдат мои пожелания!    bouquet  bouquet  bouquet

natali81  да водих ги лятото 2008. Беше и кръстника на Крис и един семеен приятел. Водих ги на Боровец, Дупница, Пловдив и София. Много им хареса природата, но останаха малко разочаровани от отношението на българите(както и аз).Супер злоба и много невъзпитани. Влизам аз в един магазин и питам за една количка дали е дуо или трио, след което продавачката отговаря злобно "Ми не виждаш ли". Crazy  Най много да сме намерили 2 магазина, в които обслужването да е било както трябва. В много луксозен ресторант (уж) питахме дали могат да се махнат от шишчетата сланината и чушките, при което отговора беше "Както са написани в менюто, така са". Crazy В нашата държава определено не важи " Клиентът преди всичко" или " Възпитанието преди всичко". Явно хората като взимат тез смешни заплати се озлобяват и това е ефекта (разбираемо).
Що се отнася до езика Микеле разбира перфектно бълг. Говори, но трудно.

Надявам се да не съм обидила никой с думите си. Българите сме си хубави, умни, но определено не слънчеви и учтиви хора. Peace
 

# 54
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Скъпа Дони, ЧРД и тук! Пожелавам ти да видиш Айфеловата кула още тази година ( понеже знам, че ти е мечта)

# 55
  • Мнения: 645
ДОНИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ И ДА СИ МНОГО ОБИЧАНА И ГЛЕЗЕНА ОТ МЪЖЕТЕ ТИ!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 56
  • Мнения: 56
Дони,честит рожден ден!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Да си много здрава, много щастлива и обичана от тримата ти мъже!!!
 И да ни правиш все такива чудесни темички Grinning



# 57
  • Мнения: 429
Донииииииииии, честит рожден ден!
Няма да изневеря на себе си и ще ти пожелая преди всичко здраве и любов, другото ще си го купиш Simple Smile Пожелавам ти да намираш все повече време за себе си и да успяваш във всичко, с което се захванеш  :hug
:
Момичета, благодаря на всички за хубавите думи за нашето телевизионно "излагане". Истината е, че изпитвам ужас от "камери" и се надявах по-малко хора да ме видят, но не би  Embarassed (в крайна сметка се оказа, че не е толкова страшно  Joy)
Накри....хубави, умни, трудолюбиви, гостоприемни, образовани...такива казват, че сме българите, но май по-скоро е мит отколкото реалност! Аз съм българка, избрала съм да живея в родината си (ЗАСЕГА!), но съм пътувала достатъчно извън БГ, за да разбера, че определено не блестим с особени качества.Около нас има толкова простотия, злоба,агресия,тесногръдие и не на последно място вечното мрънкане и хленчене колко сме трудолюбиви, пък колко сме бедни и нещастни!
Нещата, които ме задържат в България (засега, но не се знае до кога  Joy) са роднините, приятелите и това странно и необяснимо чувство, че съм си у дома, че принадлежа на тази земя (звучи много клиширано, но предполагам всеки познава това чувство и дори да замина винаги ще се връщам, заради него). Щастлива съм, защото с Милен сме адаптивни и работливи. Независимо дали във или извън България, все ще се оправим финансово, иска ми се обаче да изберем правилната държава, в която Петя да расте, а това е доста труден избор!
Еспа, страхотен сладур е моят бъдещ зет  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
СиСиТу, няма ли да покажеш снимка на коремчето?
Пише ми се, но имам доста за учене...дано успея да се включа скоро  Hug

Последна редакция: нд, 11 апр 2010, 17:00 от barboran4e

# 58
  • Мнения: 5
Доника, Честит Рожден ден и от мен ,много здраве и щастие ти желаем с Габи  bouquet
Ние вчера бяхме на рожден ден с мъжо и се прибрахме в 5 сутринта, а нащта Габи си е спала цяла нощ (добро момиче) .
Сиси честитта синя новина, да ви е живо и здраво бебето пък за момиченце винаги има време.
Радостчо, веднага казвам, българия ми липсва само заради роднините, за нищо друго.Съжалявам че го казвам но е така Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 19
Доника , пожелавам ти най-прекрасния Рожден ден !

Общи условия

Активация на акаунт