Магребска усмивка с пикантен кус-кус, в приятна градинка, направена с вкус !

  • 39 793
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ЛИБРЕ Hug
Дан'ти пука, че не си ги направила на вид кифличките. Важното, че си ги докарала на вкус. И аз имам едно токова желание да направя нЯщу тестянУ и сладкУ. Не мога да сЪ пУзная, напарвУсТ Joy А пък поздрава ти за довиждане много ми АресЪ да знаЙш Joy, не мога да сЪ спра да се хиля ейййййййййййййййй Joy Може да си го оставим тука за лично ползванИ точно във нашата темичка Joy Да си жива и здрава, че така ме разсмя, Душеееей smile3501

# 31
  • Мнения: 24
Как е замръзнали, премръзнали и не толкова замрвъзнали девойки и младежи?
Ама голям студ настана навънка. За първи път и аз да уцеля кога да си взема отпуската!!! Гледам тази сутрин май едното стъкло на терасата се пукнало от студа - ама толкова е замръзнало, че като се размрази ще видим пораженията.
РАЛИ браво на вашия професор. И аз на работа един път нарочно подхвърлих темата за араби женени за бг дами - няма да ви казвам какво чуха ушите ми. Опитах се да споря, обаче с толкоз народ няма как да се излезе наглава. Е имаше и съгласни с мен.
ЛИБРА беше се поизгубила от хоризонта.
Вярно ДЕЛТИЧ много хубава работа вършат тези конструктори - за децата де, а пък и за родителите, че настава малко спокойствие  Grinning
АМАЛЧЕ  Hug поразнообразили сте се значи на Патиланци
МАРСИ БЕЛБЕЙЧИК МИНА много  Hug Hug. И ако някого съм пропуснала и него го  Hug

# 32
  • Мнения: 169
Честито на порасналия вече Раян! Все така да расте, здрав и шастлив.
           
 Рали ,   bouquet честито!
Либра    bouquet разписвай се по- честичко  Simple Smile
Амал на същия хал съм,не знам докато порастне дали аз ще съм здрава  Mr. Green.като си легна вечер все едно съм водила битка с лъвове и мечки  Joy.Хубаво че си имате патиланци да се разнообразите.тук няма такива екстри  Sad и скучно.
на всички пропуснати  Hug

# 33
  • Мнения: 4
Здравейте момичета и момчета (двама младежи си имаме вече Laughing ) и честита ни нова темичка!
Днес не съм си подавала носа навън дори, то такова нещо не съм виждала май  cold
Честит рожден ден на Раян! Много здраве и най-щастливото детство да има! Hug
Рали, браво на лектора, а аз имах обратния случай точно. Една колежка е женена за арабин и фамилията й арабска и след като провери списъка на първата лекция лектора веднага я заразпитва с леко ироничен тон за името, мъжа й и т.н. За втората лекция момичето закъсня и той пита като не я видя "Айшето къде е?". Тя не се казва Айше, той така подигравателно го каза  #2gunfire .Някои колеги се разсмяха, някои се почувстваха много зле. Аз му отговорих, че такава няма. Наистина не знаех какво повече да кажа или направя #Cussing out .
Белбей, Амал знам и аз за какви болежки си говорите, че нали често ми се налага да лелинствам  bowuu , ама това пък са най-сладките болежки. След последното ми лелинстване така бях изморена, че на връщане минах на червено без да се усетя, май бях задрямала зад волана  Rolling Eyes А и това са единствените моменти когато ми се допушва цигарка, че мУмата голямо шило бееее  newsm32 . Белбейче а с твоето момченце имат 1 седмица разлика, така като гледам линийката ти, ама мУмата е каката  Mr. Green
Либра, добре си се завърнала  Hug ! Не се познаваме с тебе, но аз преди съм те чела и си те чуствам близка щеш не щеш  smile3508

# 34
  • Мнения: X
Честит Рожден ден на палавия Раян!

Да расте здраво, щастливо и обичано дете и да носи много радост на мама и тати!



Далка, за теб!



Много, много благодаря на всички за пожеланията! Много ме зарадвахте!


Работата не ми е чужда и се надявам да се справям, но чувствам сякаш вина към колегите. Разбираме се много и се надявам нещата да не се променят.


Теска, неприятна и грозна случка! Tired Това е човек без чест и авторитет и явно не се усеща, че се излага така пред цялата аудитория. Дано на никой не му се случва да го принизяват без основание, защото човешките достойнства се определят от делата, а не от произхода.
  Hug на всички и приятна вечер!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 909
Ку ку компанията  Mr. Green , дам верно че не пиша ама редовно си чета уроците ...ъъъъ темите де  Wink и попивам като гъба ...ъъъъ сюнгер исках да кажа  Crazy
Тес от Дърб преподавателят ви е глупак и тесногръд плужек , съжалявам ама не ми идва нещо по меко , кое му дава право да окачествява колежката ви , абе кой е той бе че да съди кой за кого и как , виждам че си от варна да не става въпрос за някой от икономическия пфууу аман от прости хора вече, ще рахатясам само като се махна от тук.......избрала съм си мъжа и си държа на него ако ще в девет планини в десета да трябва да идем, ама в нашта държава няма живот за двама ни, колкото и да ми е мила и свидна родината не виждам бъдеще за нас тук това е..ох ядосах се
чакайте да ви кажа нещо весело  Heart Eyes  днес показах на милото през камерата снега навън и реакцията беше ау оу леле ей да сме сега навън,даммм викам ама ще ти измръзнат ушите както си свикнал на 45 градуса ако дойдеш на - 10 ще се разболееш  Mr. Green, ще те държа вкъщи викам на топло хем да те пазя от студа хем да не те види някой че съм ревнива  Twisted Evil
снощи пак сънувах че летя за египет и кацам в кайро ама нещо летището ми беше много тясно , не можах да мина през елеваторите, аз ли бях много бидонеста или те се бяха стеснили  newsm78, едни такива никакви сънища сънувам ....айде до после че почна пълна лудница  hahaha

# 36
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

за рай4о от линда, с  любов! може и синьо като за мом4е,но това тук й е ме4тата! да ви радва и да има късмет това дете да възмъжее и да ти крепи рамото на старини по нашенски табиет!  bouquet  bouquet  bouquet
либра, как се радвам да те видя тъдява! свеж полъх от" мойто" град! много положителност  лъха от постовете ти, това ми "говори" хубави неща на мене!  bouquet Hug
у4а с линда и то по.......... арабски, никой не иска да се тормози, караме дето разбира тя  и малко аз, останалото минава през свекъра на  преки обяснения! то направо на някое бг в 1 клас, да му тикнат у4ебници на руски ,малко така се  полу4ава! условията  зада4ите на класи4еския арабски и за местните май си е  дилема! ooooh!
иха това с айшето е като нарицателно за циганинка у бг, не знаех ,4е и арабите леки4ко ги циганосват! ама не се 4удя  ве4е на простотията на хората! мене миналата седмица ми предложиха да съм си сменила името! един кръстник ме взе за мезе от нищо реплика,4е тук един път не  ми написаха името правилно и той  що не се  преименуваш айша  или хадижа? та викам може  маймуна ,ама  айша не, 4е направо влизам във вицовете! та обясних де, за циганите и анекдотите ни! не знам как прие  реакцията, ама това беше и тих намек да се конвертна като,4е ли!  newsm78
и аз показах снимки от варна на тунизийци , лошо ми стана на мене, на тях им е весело! да дойде един сняг тука,ще се озъбят и ще ходят с  дюшеците ! Mr. Green

# 37
  • Мнения: 126
Момичета и тук е студено и не престава да вали
За децата е трудно-навсякъде мокро и не могат да играят
Има детски центрове,но възможността да се прави контакт с децата там,води и до прихващането на разни вирусчета Sick ooooh!
Затова днес -тъй като е Събота решихме да отидем на едно специално място-нарича се Пазара на въшките...или марше о пюс!
Това е емблематично място за града-това е пазара на Антики-лабиринт от алеи с натъпкани една до друга будки за антики
Тук може да се купи-почти всичко......а и да се видят доста от френските знаменитости
Имахме шанса да уловим ревю,но така и не разбрах на кой Sick
Атмосферата на това място е специална-хората разговарят все-едно отдълго се познават.
Искам да ви Благодаря за Пожеланията към мен и Райчо  Hug  bouquet,като Ви направя част от денят ни днес ,споделяйки точно този момент
С много   bouquet  bouquet  bouquet Hug

http://dala.snimka.bg/daily/23-01-10.466210

# 38
  • Мнения: 171
Честит рожден ден на мъничето ! Изтърсак, ама мамиииин ! То по-хубаво от това здраве му кажи. Дано винаги да му се радвате и той да ви има с татко си край вас ! Дала няма да ти пожелавам друго освен по-малко бели коси и по-малко тревоги с децата, всичко друго е по-лесно, отколкото да береш грижа за детенцето си. Дано винаги са ви живи и здрави децата на всички !

# 39
  • Мнения: 110
Далка, да ти е живо и здраво малкото момченце, да расте безгрижен и щастлив.
Много целувки и весел празник!

   Разгледах снимките- много са хубави, Раян е порастнал доста,  Wink целият бащичко, а ти изглеждаш чудесно.   Heart Eyes Hug             
  Дами   bouquet  и вие, господа  Peace

# 40
  • Мнения: 560
Привет на всички магребинки и техни приятели!   bouquet
Хадил,поздравления за темата!   bouquet
Далка,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАЯНЧО!
Жив и здрав да расте и най-голямото щастие на мама и тати да е!

Далка,това е за теб!

Много е пораснал и е мн.сладък! Пу,пу,пу!:)
Ти също изглеждаш чудесно с новата прическа! Wink
На всички ви,по едно голямо  Hug   !

# 41
  • Мнения: 177
Честит Рожден ден на порастналия Раян!Много здраве и щастливо детство!
(Дала-малко късно,но от сърце.)  bouquet

# 42
  • Мнения: 126
Хайде на кафето



С Усмивка.....

Голяма голяма кафена усмивка.... за всички Истински Дами ,пишещи тук  bouquetМного благодаря за сърдечните пожеланията-да
ви се връщат двойно приятели  bouquet
Спецално  Hug за Хадил-и един стар,но позабравен музикален поздрав,който тази сутрин ми напомни за теб,Хадилче
Надявам се да останеш с нас,заради Дамите по душа,а не по етикет  bouquet
http://www.youtube.com/watch?v=Ai5u53L3Rcg
Ден след ден- Подуене блус бенд

Ще гледам да чета и пиша...но  потйнах в бюрократични инстанции-...и тук ги има!Месомелачни машини,за тренинг на нервите....

# 43
  • Мнения: 171
много мило от твоя страна Дала. от мен един специален поздрав, заради хубавия текст нека да бъде поздрав за всички майки, нищо че е с иракски привкус.

http://www.youtube.com/watch?v=1zHAxPLPGCM

макар, че се пее за иракската майка, ще ви преведа част от текста, защото е за всички майки:

" .... величието ти е по-високо от планините,
търпението ти заля дори Тигър.
на какво да те оприлича - на дърветата, на палмите, на водите,
не открих достойно сравнение за теб в целия свят.

Ти си нашата светлина майко и грееш нас всички,
друго сърце като твоето няма на света."

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 13:07 от hadil

# 44
  • София
  • Мнения: 7 876
Днес пък по една от телевизиите T.TV.I даваха филм да Тунис. Божеее се едно бях там. Ама навсякъде където съм бил показаха. Е... показаха и други неща където не съм бил ама то това е друга тема.

Общи условия

Активация на акаунт