Когато в БГ е студено и навън вали, 3аповядайте на топло в Арабските страни, 127

  • 41 725
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
Амал и всички останали здравейте тук съм не съм писала но редовно ви четях.то нямаше нищо интересно май около мен.но днес получих много хубава новина най-накрая на моя мъж му дадоха виза Д. Grinning На всички които са имали повод за празник желая всичко най-хубаво. Hug много жалко за албумчето няма ли как да си направим друго.аз тук не съм споменавала аз с моя мъж се запознах в интернет в един сайт за запознанства той им написал неговата история а те взели че я публикували. Wink http://qiran.com/SuccessStories/  хайде една почерпка и от мен по случай хубавата новина.

# 16
  • Мнения: 427
               Здравейте красавици.
   Голямо затишие има днес в темичката.
   Забравих да ви се похваля,че в събота извадих зъбчетата на малкия , сама- с конец.
   Милия,издържа на страха,само заради феичката.Нооо и тя не пропусна да го награди със железни парички.Много щастлив беше на следващата сутрин. Grinning
   Да взема да ви почерпя със обяд.Може пък уханието на вкусна гозба да достигне до нослетата ви,и вземете да се явите тук. Party
   Заповядайте.
  Хайде ,чакам .

# 17
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Saidah , как добре ни познаваш  Laughing. Сложи ли някой храна, аз съм първа  hahaha И тортата на Рени ще изям, тя вече остана наполовина  Mr. Green

Честито извадено зъбче , малкия сладур е юнак, то си е страшно да ти дърпат зъба с конец. Но си заслужава.

Амал, близо ли живеете до Патиланци. Че в този сняг и студ да го разкарваш детето не си е работа. Ама си е хубаво за дечицата там. Пък и за майките  Mr. Green И моята шерка все ми мрънка да ходим, а на мен не ми се мърда от къщи през почивните дни.

Хайде, че то вече стана време за обяд  Joy

На всички арабелки, топли  Hug

# 18
  • Мнения: 468
Привет, момичета! Hug Hug

Как сте днес? Аз съм пак уморена, съседите пак правиха купон, ама тоя път вече се карахме. Е, спряха след това де. Викам си що за нахалство, не стига, че човек цял ден се трепе, дали на работа или в къщи с децата, ми после да не може и да се наспи. Tired Crossing Arms

Алвера, близичко сме, но все пак трябва малко път с колата. Искам не искам ще я водя, че каквато е прогнозата скоро няма да излезем на разодка. Много си обичам разходките.  Confused Дай ако искаш да се разберем да идем заедно. Hug Хем ще се видим на живо.

Саида, честито за зъбетата. Голяма емоция си е. Нашият бати беше много смешен без два предни зъба.  Mr. Green

Рени,
каква е тази виза Д, извинявам се че питам. Еее, честито, вече сте известни! Hug Ще разгледам по-късно историите.  Peace Мисля, чме няма проблем да си направим ново албумче и то пак в Снимка. Само трябва някой, който е малко по-свободен откъм лапешори да поеме конторал над паролата и да я дава на желаещите.  Hug Hug Искате ли?

Айа пусна темата и избяга.  Hug

Снощи освен, че не спах гледах и един филм, който ме потересе в някои точки. newsm78 Не казвам, че всичко в него примемам за истина, но е добра основа човек да се замисли за много от това, което се случва в света и по-точно в Близкия Изток в момента. Peace
Казва се Духът на времето. Може някой вече да го е гледал. Прилича на конспиративен, но все пак борави и с факти, мислите на известни политически мъже, данни от икономически анализи и т.н. Сега видях, че има и втора част, ще взема да си я сваля.   Peace Имайте търпение да го изгледате ако го започнете, малко е дългичък.

АС, как върви презентацията?  Hug

Мама Йоли, колко време ще бъде комнадирован мъжа ти в Иран? Ти с какви настроения остана като ти съобщи, че заминавате за там?  Mr. Green Какъв специалист е мъжа ти, интересно ми е да знам, защото преди много българи ходеха на работа в арабския свят в различни сфери.  Peace За Иран незнам колко са били.

Дуа, Снеже, Ясмин, Кате Мароки, Албена, Дана, Елза, Елена хдр, Свеар и мнооооооооогото други арабелки, къде се покрихте? За Вещицата вече си знаем.  Peace

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 12:55 от amal

# 19
  • Мнения: 800
Не знам дали някой, ще се навие да се занимава с пароли за албума... Ако пак има албум, може аз да участвам .. евентуално  Laughing

Амал, радвай се , че не ти се е налагало да знаеш за виза Д  Mr. Green

Давайте идеи за нещо лекичко за ядене, че само с таратор и маруля не се живее  Embarassed  Напоследък ям, колкото да поддържам някаква жизнена дейност  Confused  Ако апетита ми не се завърне, скоро ще ви напусна....  Така де , да сте предупредени, ако изчезна  някой ден  Confused  Или ако ме блъсне кола, или ако някой ме застреля, или ако...  ей такива неща...


Имаше преди време мн тъжна тема във форума. За една мама , която излезнала на разходка с дететто и я блъснала кола. Някои момичета от форума я познавали и чули по новините за смъртта й.  Cry Cry Cry

ама че тема започнах от ранни зори.... и аз съм една зла прокоба...

# 20
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Амал, съгласна!!! само да се пооправи времето, че аз много обичам да вали сняг, ама да съм си вътре на топличко и да гледам през прозореца  Simple Smile. Когато пак беше натрупал голям сняг си нямах работа та обещах на малката да се бием със снежни топки на вън. Да не ви казвам колко съжалявах после. Ама няма как, като обещая нещо го изпълнявам, закон е при мен. Та се бихме , въргаляхме в снега, правихме си ангели.Моят си беше доста дебеличък ангел  hahaha

За нов албум и аз съм съгласна, ако някой иска да се занимава. Но на мен на служебния комп не ми се отварят снимки  Sad

ШиШ, какво значи"ранни зори" в 13:05 по обяд  newsm78 Или и ти като във вица:
 Попитали един студент кога става от сън и той отговорил:
- Когато първите слънчеви лъчи огреят прозореца на стаята ми.
- Толкова рано ???
- Да , ама стаята ми е със западно изложение.


И освен това най-официално ти се забранява да си мислиш за каквито и да било лоши неща !!!
Кой е луд да те блъска с кола, да те стреля... или ей такива неща. Нали после кюрда ще му види сметката  #2gunfire
Ти най- добре си хапвай по малко, но често.Каквото най-много обичаш. Казано е апетита идва с яденето   bouquet

# 21
  • Мнения: 550
Шилан, нямам идея какво да препоръчам...никога съм нямала проблем с апетита...даже и в момента похапвам   chef филийки с лютеница и сиренце...мммм няма по–вкусна закуска (днес не се чуствам много добре, та реших да остана вкъщи и да си поспа повечко  Flutter работещите да не завиждат  Heart Eyes) Е няма като тази лютеница, правена от бабчето, с домати и чушки от градината. Хабибито няколко пъти ми напомни да не забравя да донеся лУтеница, че и той много я харесва. Та куфарът ми с това бе пълен – лютеница, сиренце, кашкавалче  Blush

Амал, хубаво сте решили за разходка. Не само за теб, ами и за бебка е по–добре  Peace Сестра ми сега има 3 месеченен юнак, ама с характер, не обича да спи, обича да яде. През нощта я буди по 4–5 пъти, а през деня спи само, ако са на разходка. Та и тя гледа да обикаля навън с него...само дето времето у столицата им проваля плановете.

Рени, много хубаво писмо е написал твоят пакитко. Простичко и ясно  Hug  Дано все да сте така влюбени, а щом вече има и виза, бюрократучните проблеми да са зад гърба ви  Peace

Ники, няма да мога да редактирам първия пост в темата, изпуснах първите 24 4аса след публикуването му  Sad сори

И една много красива иранска песен, поздрав за мама Йоли http://www.youtube.com/watch?v=EOmuyCmmJTk&feature=player_embedded  Еби е един от най–известните персийски певци, ако не и най–известния.  newsm78

3а снимките и аз нямам нищо против, ама кой ще се заеме  Flutter Whistling

# 22
  • Мнения: 800

Айя, оня ден това ядох лютеничка и сиренце, ама боя се , че това не е особено питателна храна.

Кой е луд да те блъска с кола, да те стреля... или ей такива неща. Нали после кюрда ще му види сметката  #2gunfire


или ще го почерпи  Laughing Twisted Evil А в родината му ще дадат банкет направо  Mr. Green

Ранни зори е, защото си взех отпуската. Аз така обичам, по НГ и празниците реших да си работя, че нали уж тогава има по-малко работа . Ама тая година имаше доста, та съжалих. Сега заслужено почивам.

Запалила съм се по турските сериали  Embarassed Инджито не ми допадаше, ама Листопад и Незабравима мн ми харесват  Embarassed  Тая Незабравимата кви готини дрехи носи, а и кака й добре се докарва. А братчето-любовникар е голям сладур

# 23
  • Мнения: 468
Ш и Ш, какви са тия депресантски мисли? Я си почивай качествено. Нещо лекичко за ядене, ами на кое му викаш лекичко? Иначе манджи дал Господ. На мен освен 1001 нощи нищо друго не ми падна така на сърцето.  Hug Иначе дрешките им са чудни, и на Шехерезада бяха шик без да са вулгарни. Аз идосега си пазя някои от най-хубавите дрешки дето съм си купувала - турски са, неса мръднали.
Да, много тъжни неща стават, тука в БГ мамата имаше и една мама, на която онзи психопат със спринцовките беше убол детето. #Cussing out

Айа, какво ти е, грип ли? Наистина от домашното по-хубаво няма. Значи и хабибито си го захранила Mr. Green с лютеница? Ние пък сега ще пращаме на техните на половинката 5 кила мед, че в Сирия бил много скъп. Някъде към 25 лв. килото.  newsm78 Ама естествено е по-хубав. Mr. Green Чудя се още какво да пратя, мисля малко кашкавал, домашна юфка и може би лютеница.  newsm78
Ох, за бебката и тя спеше само окато я возех, та блъсках количката по какви ли не дупки. И цяла зима и пролет все навън, бях хванала постепенно такъв смешен тен - първо на китки, после на лакти и след това на къс ръкав. Joy Сега не ми се излиза много, че имаше хрема, да не взема да я простудя.  Peace

Алвера, добре. Ще чакам да се раззимиш.  cold За албума ще видим, ще помислим, все ще набутаме някой да се занимава с това. Mr. Green

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 14:08 от amal

# 24
  • София
  • Мнения: 18 041
Здравейте арабелки,
Гледам похапвате , с  изключение на Шилан Naughty...И аз като вас преглъщам в момента едно парченце пица. Peace
Не че съм без лапета, ама нали съм си отзивчива, направих нов албум. Grinning За никнейм и парола - обръщайте се на лични! HugПо-късно днес и аз ще кача снимки, за момента албумът е празен.Дерзайте!
Амал,този въпрос и  аз зададох на пубертетката днес сутринта, а тя не ме удостои със смислен отговор.. Crossing Arms Ще  я скепцам довечера да видя, какво е направила, че да не увисне после заданието на моите плещи.. Mr. Green
Шилан, сега като не ходя на работа, взех и аз да хвърлям поглед на един турски сериал, точно "Незабравимата". Peace А преди съдирах майка ми от подигравки по темата... hahaha Joy



Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 14:14 от already stubborn

# 25
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
AS, безценна си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ще ти пиша на лични e-maila си.

Аз  пък ядох някакъв сандвич и сега си дояждам ябълки.
Ама вие ме убихте с тази лютеница със сирене. Аз си мислех до сега, че само малкото яде такива измислени неща. Аз си обичам чиста лютеница, дебело, дебело намазана на тънка филийка  Mr. Green

Уф, Шиланче, дояде ми се таратор сега. Напоследък кой каквото каже за ядене и на мен ми се дояжда. А не съм бременна  NaughtyПък после се оплаквам, че дебелея.

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 14:13 от alvera

# 26
  • Мнения: 468
АС, браво, наистина си безценна.  HugЗа кога е презентацията? Е ти право каза, че голяма част от задачите падат върху майките. Едно време с мен не беше така, незнам за другите. Всичко съм си правела сама и все добре ставаше. На сегашните лапешори им липсва търпение май.  Peace
Като приказвате за филийки аз набързо мушнах една с халва и масло. Аааа, какви хубави спомени за детските лагери ми навя.  Hug Heart Eyes Явно днешната диета е тестена.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4
Днеска лаф моабета вместо на кафе и чай на филийки сте го подкарали хиххи  Mr. Green
Аз пък като чух за манджа и веднага тука  Laughing , че нали трябва да си поддържам фигурата  Rolling Eyes и освен това обожаааавам филийка с лютеничка и сиренце. Екс пакиткото ми като беше в България такова искаше само да хапва като не излизахме. Поне го върнах на майка му яко натъпкан с калций и фосфор, че то като няма халал месо само сирене и риба ядеше  Twisted Evil , може и да е светил първите няколко дена  Mr. Green
За общия албум е добра идея и браво на АС, че се е решила   bouquet ! Аз незнам дали ще се включа, че хич ме няма в снимката и ме е страх да не затрия някой албум хихих, така че който иска да пише на лични да се видим виртуално  Embarassed

# 28
  • Мнения: 800
Ooo, да и Шехерезада се бараше в хубави дрешки, а уж беше бедна  Laughing  Кви шлифери само носеше. Как пък не облече 2 пъти една и съща дреха. Ама то пък реклама на фирмите де  Party
И аз си имам любими турски марки

http://www.adilisik.com/
  http://www.lcwaikiki.com/index_eng.html

# 29
  • Мнения: 550
Шилан, много приятни дрешки  Peace

И аз гледах няколко серии на Листопад и Брак с чужденец. Хващат окото, но се дразня от наивността и глупостта на някои герои. Този главния герой, дето жена му го върти на пръстта си, и двете му сестрички лудо влюбени в ония плейбой  ooooh! А този мотив с наужким бременната лоша съпруга е много изтъркан.  Naughty

Амал, не е грип, а ниско кръвно. Но след хапче, солена закуска и много вода се пооправих.

Аз сега създавам албум в снимка, някой няма ли да се присъедини.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт