Когато в БГ е студено и навън вали, 3аповядайте на топло в Арабските страни, 127

  • 41 728
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 800
оппс, изпразних кутията  Peace

мойте H&M  гледам са произведени в Ромъния, Индонезия, Китай  Simple Smile Щом е имало техни цехове в БГ, все е изтекла малко продукция на черно  Mr. Green

Айя, блазе ти за избора откъм парцалки в  Германия  Simple Smile Тука обикновени за европейците марки се продават на невъзможни цени и се имат за голяма работа  Laughing

Миналата седмица даваха по ТВ как мъж си купува яке от скъп магазин. Още съшия ден ципа се чупи, хастара се разпаря и т.н Той открива сайта на фирмата в нета и вижда , че е немска. Пише мейл, приклага снимки на якето. Веднага му отговарят, че 99% стоката е менте, 1%  ще потвърдят, ако я видят на живо  Laughing
Журналисти отидоха в магазина, да поискат лиценза за продажба на тази марка, ама собственика нещо се омота  Laughing

Та така, купуваме си нискокачествени ментета на високи цени и си ги носим с гордост  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 110
Добър ден, момичета!
 
Накрая да се добера и аз до нет като хората! За малко и за експедитивно включване, но се радвам много, че ви 'чувам и виждам' за малко.
Благодаря, че не сте ме забравили! И за смс-ите много благодаря. Ние сме добре.  Надявам се до 3-4- дена да съм пак с вас редовно.
Много искрени поздрави на всички, чиито поводи за радост съм пропуснала.

# 47
  • Мнения: 550
Цитат
Щом е имало техни цехове в БГ, все е изтекла малко продукция на черно  Mr. Green
Намират се Heart Eyes  Rolling Eyes  И не само  Х и М, ами и Том Тейлър, Мекс, 3ара, Бенетон, Дизел. Поръчките идват от гръцки фирми, за които е било много по евтино производството в БГ преди да влезем в ЕС.  След това, доколкото знам, поръчките ишлеме са намалели, но не и изчезнали напълно. Сега се шият най-вече дрехи на  http://www.etam.com/ и http://www.camaieu.com/ , които обаче не са много популярни марки, или поне аз не ги бях чувала.
Говоря за цехове в Югозападна България, там имам преки наблюдения.  Peace
Но на мен лично са ми любими цеховете за италинаски обувки, където продават останали единнични бройки от поръчките на нищожни цени.  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 800

Ш и Ш, аз и прав не мога. Така и не се научих.  Peace



то и моя "прав тегел" върви малко на зиг-заг  Crazy


Айя, аз защо не попадам на такива далаверки  Sad  италиански обущета звучи примамливо  Crazy
имаме приятел италианец, който има цех за платове и вълнени прежди, ама не ми вършат работа  Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 550
Аз пък не мога да зашивам копчета  Embarassed  но пък мога да подгъвам дънки на ръка, неволята учи  Crazy

# 50
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
safar_maktoub , wavey Чакаме по-подробно включване.  Hug

Но на мен лично са ми любими цеховете за италинаски обувки, където продават останали единнични бройки от поръчките на нищожни цени.  Mr. Green

Къде са тези цехове? Аз знам за един  близо до София, ама е за спортни обувки. И не съм сигурна, че продават останали бройки.
А дали ще имат 35 номер    newsm78

Аз пък мога да правя и илици на ръка  smile3534, и да шия на машина мога, и да подгъвам дънки  мога ( ама да зашия нещо, в смисъл да закърпя, съм много зле  Blush)

# 51
  • Мнения: 468
Safar, появи се най-сетне!!! Чакаме разкази!!   bouquet   bouquet

Алвера, ти 35-ти за себе си и търсиш? Не се майтапя, маята приятелка редовно си купува от детския щанд. Че и детски слънчеви очила си беше взела. Joy

Ш и Ш, смешно е наистина, и братовчед ми вика какви оригинални неща продават тука за сметка на оригиналните в Англия, че и двойно тройно по-скъпи от истинските.  Joy Да му мислят тия дето купуват от БГ магазините "оригинални" стоки, та да се изфукат.  Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 16:30 от amal

# 52
  • Мнения: 800
ааа на ръка и аз подгъвам панталони, даже не личи от лицевата страна  Mr. Green

в 7-8 клас шиех хубави рокли за барбито, ама на ръка, че и дивани й бях направила  Laughing

Алвера, ти ме закла, за теб ли е 35 номер ?  Laughing За теб трябва да е, че днешната младеж носи от 40 нагоре.

Аз се вмествам в 37, ако много се напъна и 36 става. Но имам и 38, може би от модела зависи.

# 53
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
За мен са !!!. И ако искате да знаете, зимните ми обувки са 36 номер ! Да си ги нося със термо чорапи ! На мен ми е малък и тесен крака и ми е страшно трудно да си намирам обувки като за дама. Иначе за маратонките няма проблем. Пък и още 1-2 години ще мога да нося обувките на малкта  Joy

# 54
  • Мнения: 468
За мен са !!!. И ако искате да знаете, зимните ми обувки са 36 номер ! Да си ги нося със термо чорапи ! На мен ми е малък и тесен крака и ми е страшно трудно да си намирам обувки като за дама. Иначе за маратонките няма проблем. Пък и още 1-2 години ще мога да нося обувките на малкта  Joy

Така, така, моята приятелка е дала заявка да й пазим ролерите на разбойника, те са 36-ти, но с по-дебеличък чорап ще й станат.  Mr. Green Е, че то по-хубаво малък крак, аз нося 38. Sick

Елена хдр., как си, решението остава ли или го промени?  Peace

Фаима, в Сирия се нагледах на прекрасни платове. На Сук ал Хамидия има специален сектор за такива луксозни латове. Казаха ми, че се използват предимно за сватби.



Днес за 5-ти ът дребното ми загаси компютъра.  Joy

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 17:18 от amal

# 55
  • Мнения: 800
амал, ми дбре си 38 си е напълно нормално за жена.

С една едра приятелка баскетболистка мерехме маратонки, и ми стана яко неудобно като продавача й каза, аа от тоя модел имаме само женска номерация.... а тя с 42 номер....

Много ме е яд за едни чужбински лачени обувчици, дето баба ми ги пазеше като орлица и не даваше да ги нося. 2 пъти са обувани- 1 път на братов4ед ми на сватбата, 2ри път- за снимка във фотото. Дотам ме отведе с други обувки, в студиото ме преобу само за снимката и пак ми ги прибра обратно  Mr. Green 

Сега чакам да имам мома, и ще й ги обувам всеки ден, докато се съсипят  Twisted Evil  Mr. Green  И дано баба да е жива и да гледа как съсипвам скъпоценните обувки  Twisted Evil

# 56
  • Мнения: 24
Качих и аз снимки в албума. Моля заповядайте   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 18 043
Какво сте се зажалвали бре хора... newsm78 Я да ви разкажа един бъзик по повод дамски чепици с ток.Като направя уточнението за тези които не помнят, че аз ходя само с дънки и джинси , с маратонки и със спортни фанелки.Изключения съм направила на абитуриентския си бал и сватбата. Mr. Green Освен това подчертавам, че затворени обувки нося номер 41 , а в отворени се намърдвам и в 40.
Та значи приближава в средата на декември 2009 Коледният концерт на вокалното студио , в което  се обучава каката.Идва си тя ден, два, три преди него и почва да ме убеждава, как всички 14-15 годишни какички от формацията ще пеят с официални тоалети и на токчета...нещо, което аз мразя, особено пък за дете.. SickНо тя настойчиво продължава и аз решавам да й начеша крастата..Официален панаталон и риза си има от предходно участие, така че за тях поне не се налага да мислим.Както се досещате, съгласно направеното горе уточнение, шансът да намери  у дома официални обувки на ток , собставеност на моя милост,  е равен на пълна нула. Mr. Green Та звъня аз  на една моя приятелка още от детските години, която за разлика от мен е облечена винаги елегантно...Убедена съм, че разполага с нужното. Но като не уточнявам първоначално за кого са чепиците, тя изпада в шок, защото познава както начина ми на обличане, така и "стройната" ми фигура, крайно подходяща за високи токчета #Crazy Пита ме съответно , дали нямам температура.. hahaha JoyЕдва тогава аз уточнявам, че обувките са за девойката..При което шокът на приятелката ми се удвоява.. LaughingЗанемява  поради твърдението ми, че 12 годишната пубертетка носи 40 номер обувки. Както и да е , взехме ги, бяха й тамън, но още на втората минута се отказа от използването им, въпреки че бяха готини..И то ясно защо - не можа да балансира... JoyВсичко това го разказах единствено по повод големите й крака..Една от близначките, на ненавършени 10 години носи 37 номер...Мамини крантички.. Heart Eyes Heart Eyes

# 58
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
добро утро !

По повод обувките- най- елегантно изглеждали обувките 37 номер. Затова обикновено такива се слагат на витрините. Някой , без работа явно  Mr. Green, бил направил такова изследване и го установил.
Иначе и аз ходя предимно с дънки, джинси или по-спортни панталони и ниски обувки. Е, имам и по-елегантни, все пак. Даже миналата година през лятото за първи път от около 10 години сложих пола. Което не е много добре, все пак сме момиченца  Simple Smile.Ама като е по-удобно с панталон .

# 59
  • Мнения: 1
Е, значи аз съм 38 номер, пораснали са ми краката малко повече отколкото трябва, за да изглеждам елегантно.

АС, Дано не растат повече краката на щерките ти...то остави елегантноста, ами кофти ще е ако постоянно ще имат проблеми да си намират обувки.

Абе арабките, защо никой не отразява едно събитие, което би трябвало да се води важно?  newsm78   Случайно разбрах, че вчера в София е имало форум за Палестина с участието на Джордж Галъуей, който обсъждахме наскоро...също и с Ивон Ридли, която е много популярна във Великобритания, не знам за други страни...Някой да каже нещо повече за този форум?

Общи условия

Активация на акаунт