АВГУСТинчета 2006

  • 36 406
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 568
Днес изследванията са били толкова лоши,колкото когато са ги приели в болницата Tired
А тя е на два антибиотика и системи,всеки ден,почти денонощно. ooooh!
Късно били отишли,а те викаха бърза помощ два пъти и още в началото на седмицата ходиха в детското отделение,но ги връщаха няколко пъти и там.
Абе идиоти! #2gunfire

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 18:49 от Маргало

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554
Няма ли начин да стигнат до Варна? Да се подпише Валка, че я самоизписва и да отиват. Ясно е, че тези хора не могат да се справят.

# 32
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Днес изследванията са били толкова лоши,колкото когато са ги приели в болницата Tired
А тя е на два антибиотика и системи,всеки ден,почти денонощно. ooooh!
Късно били отишли,а те викаха бърза помощ два пъти и още в началото на седмицата ходиха в детското отделение,но ги връщаха няколко пъти и там.
Абе идиоти! #2gunfire


не е истина... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

дано нещата се изяснат най-накрая и се проведе адекватно лечение   Praynig Praynig

# 33
  • Мнения: 718
   Милата Валя,милата ни Ая!!! Стискам палци  утре да са кукуряк!!!

 Елфче,нали знаеш ,че и Марти не яде Simple Smile Сега чета за вадене на 3-та сливица и т.н и казват,че злоядите деца -прояждали след като им я извадят.  Mr. Green Съвсем в кръга на шегата се опитвам да те разсмея с наще неволи,НЕ че те съветвам да оперирате на Ивчо сливиците  Naughty Просто напълно те разбирам с това неядене.Какво каза д-ра все пак ?На Мартина и давам от н.г.  пчелно млечице от истински пчелар,обеща ми човека,че ще прояде... да видим. ooooh!

# 34
  • Мнения: 2 829
Маргало, ще продължавам да се моля за Али!

На мен ми е странно че обяснявате за женския полов орган, мен досега Алекс ме е питал само откъде пишкат момичетата. А аз определено не пишкам от вагина или дуда, имам си отделна дупчица и така му обясних на детето- че аз нямам пишка като него, имам само една малка дупчица и пишкам от там, че всички момичета са така. Иначе съм обяснявала че таткото слага семчица в корема на мама и там расте бебе, но не и къде и как точно се слага семчицата. Като стигнем до там ще мисля каква е подходящата дума...

Спинки, радвам се за това че от ЗК поемат инсулина. Вие сега нали имате 2 помпи, та като се запиши да сменяте? Иначе да, сигурно е трудно да отказваш на Ивчо, но да знаеш, че този проблем го имаме всички. То е все едно колко сладки неща купуваш, децата все искат още.

# 35
  • Мнения: 743
Добро утро  Embarassed
Милите ни Валка и Али  Cry Много ще ги мисля днес и ще се моля за хубави новини  Praynig Дано довечера заваря такива Praynig

Елфче, и на мен ми стана интересно защо се е притеснил док. Лори също спря да ми яде в градината, а иначе не можем да я изхраним  ooooh! Аз не й се шашкам много, лошото е само че тя много сваля хемоглобина, но пък наблягаме на месцето вечер  Crazy Сигурно не ви е лесно с Миленка  Hug

Хубав и усмихнат ден на всички  Hug

# 36
  • Мнения: 1 568
Няма ли начин да стигнат до Варна? Да се подпише Валка, че я самоизписва и да отиват. Ясно е, че тези хора не могат да се справят.

Ами минава ни такава мисъл вече.

# 37
  • Мнения: 112
Стискам палци и аз за бързо оздравяване на малката Али!!!! Ама те дали наистина не могат да сменят болницата - аз не знам и за кой град става дума де Sad
А за неяденето - ако аз не правя хиляди маймунджулъци и уговорки..или не предложа шоколад за награда - Жоро също няма да хапне....дори понякога му пасирам храната за ужас на баща му, който не спира да ме мъмри и за това, както и за това че  го храня  Rolling Eyes Rolling Eyes
Така че и на мен ще ми е любопитно да видим какво са казали лекарите за неяденето.

# 38
  • Мнения: 1 568
В Русе лежат в първо детско отделение.
Аз там познавам всички лекари,като у дома си се чувствам там,но въпреки всичко...просто не знам какво да кажа.
Хиляда връзки пуснах,но... Tired

# 39
  • София
  • Мнения: 12 554
Имам една молба за помощ към мамите от Варна

Ако е възможно да ми обясните къде се намира улица "27 юли". Гледам я на картата, ама...
Пряка е на бул. Мария Луиза срещу Регионална библиотека Славейков.
Та въпросът ми е - това нещо далеч ли е от ж.п гарата?

# 40
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Имам една молба за помощ към мамите от Варна

Ако е възможно да ми обясните къде се намира улица "27 юли". Гледам я на картата, ама...
Пряка е на бул. Мария Луиза срещу Регионална библиотека Славейков.
Та въпросът ми е - това нещо далеч ли е от ж.п гарата?

То от варненките никой май не пише вече тук, само аз разжалваната софиянка  Mr. Green Та това е мъничка уличка в центъра на Варна. Не е далеч от гарата, пеш ще отнеме време до нея, ще си трябва транспорт до там. Все едно да тръгнеш пеш от централна гара до сточна гара да речем, нещо подобно е. Нещо конкретно ли търсиш на нея? Там се намира любимския ни магазин за играчки Тойтаун  Blush

А за подробно обяснение ще се консултирам с варненеца вкъщи и ще ти кажа как да стигнеш до там.

# 41
  • София
  • Мнения: 12 554
Имам една молба за помощ към мамите от Варна

Ако е възможно да ми обясните къде се намира улица "27 юли". Гледам я на картата, ама...
Пряка е на бул. Мария Луиза срещу Регионална библиотека Славейков.
Та въпросът ми е - това нещо далеч ли е от ж.п гарата?

То от варненките никой май не пише вече тук, само аз разжалваната софиянка  Mr. Green Та това е мъничка уличка в центъра на Варна. Не е далеч от гарата, пеш ще отнеме време до нея, ще си трябва транспорт до там. Все едно да тръгнеш пеш от централна гара до сточна гара да речем, нещо подобно е. Нещо конкретно ли търсиш на нея? Там се намира любимския ни магазин за играчки Тойтаун  Blush

А за подробно обяснение ще се консултирам с варненеца вкъщи и ще ти кажа как да стигнеш до там.


Е баш него търся  Mr. Green
Продават една игра -Гладни жаби на Симба - искам да я купя на Кало. Ама пусто в София не я продават, а пък Митко в петък вечер ще кара експреса за Варна. И мисля да го помоля  Wink в събота да се разходи из Варна, да намери магазина и да я купи.
Не ми се плащат куриерски  Mr. Green

# 42
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Подозирах аз, че за Тойтаун иде реч  Mr. Green Аз там отивам и се загубвам и искам да съм пак детенце беееее, там сме ходили само с Тошко двамата без децата, ей така за кеф. Ами ще питам аз Тодораки с кой автобус да отиде до там и ще ти пиша. Магазинчето не е голямо, на два етажа е, но пък е супер заредено. Може да го заведем пък супер Митко до там. До събота има време да се разберем  Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 12 554
Подозирах аз, че за Тойтаун иде реч  Mr. Green Аз там отивам и се загубвам и искам да съм пак детенце беееее, там сме ходили само с Тошко двамата без децата, ей така за кеф. Ами ще питам аз Тодораки с кой автобус да отиде до там и ще ти пиша. Магазинчето не е голямо, на два етажа е, но пък е супер заредено. Може да го заведем пък супер Митко до там. До събота има време да се разберем  Wink

Супер, ще почерпя. Ама пак ще пиша после какво е неговото - демек на Супер Митко де - мнението за разходката из Варна  Grinning

# 44
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Подозирах аз, че за Тойтаун иде реч  Mr. Green Аз там отивам и се загубвам и искам да съм пак детенце беееее, там сме ходили само с Тошко двамата без децата, ей така за кеф. Ами ще питам аз Тодораки с кой автобус да отиде до там и ще ти пиша. Магазинчето не е голямо, на два етажа е, но пък е супер заредено. Може да го заведем пък супер Митко до там. До събота има време да се разберем  Wink

Супер, ще почерпя. Ама пак ще пиша после какво е неговото - демек на Супер Митко де - мнението за разходката из Варна  Grinning

ОК, аз пък Тошан ще информирам  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт