Отговори
# 45
  • Мнения: 529
 Честит имен ден на всички именици, най-вече на Ави и Рени, ако съм пропуснала някой да не се сърди!

 Меги, преди моите двама юнаци и аз имах нещо подобно, молех се да не го махат, да чакаме, така и не стана чудо. Както сама си казала природата си знае работата. Пожелавам и на теб още две след това, ако може поне едното момиченце!
 Аз така и не се наканих по-рано да пиша, но съм постоянно в движение.  Коледа прекарахме в Русе, а Нова година във Варна, заедно с племеничките, майка и татко.  Навръх Нова година бях легнала до Мишето, защото много го беше страх от "бум, пат". Шегувам се, че така ще я карам цяла година- мързелувайки.  hahaha От баницата ми се падна парата, така да я докараш!  Thinking .
 Заедно с брат ми и снаха ми гледахме "Аватар", хареса ми, много красив филм.
 Кузманка, всички сладки са изядени, Много ми се ще да направя още и да ти пратя, но ме е страх от себе си. Време е за малко диета. По този повод благодаря много на DZ и Марлелка и на Доника и Dennis за хубавите думи. Марлелка и тук, благодаря много  bouquet. Браво за книгите, ама нали ще лежа тази година, може и да попрочета нещо.
 Рени, личи си, че весело сте си прекарали.  Heart Eyes
 Стели,  Hug
 Малко нахвърляно , но се радвам че успях да се включа преди да е свършил януари.
 
 

Последна редакция: сб, 09 яну 2010, 20:08 от Amaretka

# 46
  • Мнения: 10
Меги, мила знам, че каквото и да кажа, едва ли би било утеха, но знай, че природата е съвършена, ти самата си го написала и съм убедена ... за добро това се е случило в ранен стадии, ти ще имаш колкото пожелаеш на брой здрави бебета, убедена съм, а никой от нас не е застрахован от подобни случки  Hug И ДА ЗНАЕШ УБЕДЕНА СЪМ ВИНТА НЕ Е И НЕ БИ МОГЛА ДА БЪДЕ В ТЕБ, ЗАТОВА СИ ЖИВЕЙ КАКТО ДОСЕГА, А НЯКОЯ ПИЯНСКА НОЩ (както се става при нас ) ЩЕ СЕ СЪБУДИШ НА СУТРИНТА С НОВА ТОЧИЦА  Wink
Само жалко за негативните емоции, а ти си безумен оптимист, хора като теб движат света напред, и ти пожелавам в най скоро време да зарадвате и малкия Лаци с една сестричка или братче, а защо не и две  Heart Eyes

Хей моми аз отивам да се пробвам да подремна, че беба ми изпи сока нощес  Tired
Но времето днес е чудесно и поне и направихме с кака една хубава разходка на слънце и ослепителен сняг ... чудно беше  Party

П.С. Колко съм отвеяна, ЧЕСТИТО НА ИМЕНЯЦИТЕ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ  Grinning

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 16:16 от Eva78

# 47
  • Мнения: 514
Меги,силно гуш Hug,неприятно е,и това е слабо казано,но въпреки всичко,аз също вярвам,че нищо на този свят не се случва случайно,така че ти много правилно разсъждаваш,няма виновни!А ние сме тук и вярвам съвсем скоро,отново ще ти честитим! Hug

Кузманка,Eva78 ,ей да свършва това лошо време,да излизаме навън повече,че вкъщи с две е  CrazyВярвам ви момичета ,за споделените емоции,при нас нещата са същите Laughing

dennis ,е,страхотен  е Арен,естествено че е схванало детето за какво става въпрос! Heart Eyes

Rени ,честити ти именници,да са живи и здрави!И много да ги слушаш,ей! Laughing

Марлела ,ама много хубаво философстваш,приятно ми бе да го прочета!  bouquetБлагородно завиждам за книгите,аз и да имам малко свободно време,все чета специализирана литература,защото изпити трябва да се взимат! Tired

Ави,честито и на твоето именяче,да ти е живо и здраво и много усмихнато!Весел празник! Hug

# 48
  • Мнения: 109
Mеги, прегръдки!  Hug Каквото и да кажа, ще повторя момичетата, пък и теб самата. Още прегръдки! И за бъдещите две точици.  Hug

Ренка, Ави, честити празници у дома! Много да ви радват имениците, и вие - тях!  Наздраве! Wine Glass

Кузманка, знаеш че е период, ще отмине и този инат на Дани.  И спирайте с кашлицата бързо! Hug

Aleksal, да мине сесията, ще разпуснеш и ти с книжка в ръка, пожелавам ти го скоро!  Simple Smile

Амаретке, включи се пак преди края на януари, хайде де.  Hug

dennis, схващат, мила, и моето много схваща подобни концепции. Гушки за двама ви!  Hug
В този ред на мисли вчера за пореден път установих какво добро дете имам, а само мърморя за обратното. В отношенията си с другите е толкова мила и внимателна. Гледам я в група от по-големи и по-малки деца, ами не че е мое, ама реагира като възрастен човек и е толкова разбрана. Ама голям съм кретен, непрекъснато търся недостатъци и дудна, дудна... ooooh!

Ренка, супер са ти танцьорите. И Мими е много зпалена по танците и музиката въобще. Вчера я водих да потанцуват малко, да попеят, да посвирят в нарочна група. Музикалният клас се оказа голяма радост за нея. След двете минути вцепенение, накрая се оказа едно отворено дете, широко усмихнато, искреше направо. Ето малко снимки след края на класа, исках да я пощракам повече, но и майките участваха с децата. Само си ме представете как подскачам и се въртя.  Joy И от новогодишната нощ.
http://picasaweb.google.com/Mariela.Gazela/TheMusicClass#

Тази нощ сънувах, че Чочи ми се обажда по телефона, а дори не се очудих, че не ми знае номера.  hahaha Съвсем съм изкукака, бягам да не е заразно.

# 49
  • Мнения: 313
Ще се справим с кашлицата, няма страшно... Благодаря на всички за загриженоста, знам , че винаги мога да разчитам на вас и да очаквам подкрепата ви... Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 119
Честито Богоявление на всички! Да са живи и здрави Дани на Ави и Бобо на Рени (за втория именяк не се сещам, ще ме простиш) и всички други именици!

Аз използвам тоси светъл ден, който е и Коледа по стар стил, да ви съобщя вълнуващата новина че чакаме бебе. Свекър ми си отиде точно на Нова Година, но идва нов живот.

Меги, съжалявам, но знай че това се случва много често - май 1/3 от всяка бременност в началото завършвали така. И аз имах подобен случай преди Мария, плодът не се разви изобщо и от само себе си пометнах.  След това всичко се разви по сценарий.

Денис, страхотен е тоз Арен! И майка му, де.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 773
diman, честито и лека бременност!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Меги, момичетата са ти казали всичко важно за тази неприятна случка....Стискам палци напролет да ни се похвалиш с нова точица!!! И не тъжи, бъде все такава весела и позитивна като преди! Hug
diman, лека бременност и прекрасен край! Peace
Марлела, прекрасна е Мария!А ти не бъди толкова критична към нея! И Стенли обожава музиката и танците..даже въобще не се срамува да танцува пред хора!

На нас пък ни почна новата година с ходене по лекари...Свекърва ми си счупи ръката, мъжа ми има проблеми със стомаха, но се надявам това да е период и скоро да остане зад гърба ни! Praynig Додо тази седмица си е в къщи с време разпределено м/у мен и гледачката и в общи линии е доволен от дългата ваканция. При нас вече снега се стопи и не успяхме да се порадваме пълноценно!

И честито на всички празнуващи днес!!!

# 53
  • Мнения: 731
Мили момичета, благодаря за пожеланията! Черпя ви виртуално за здравето на нашия именик!

Мила Меги, прегръщам те силно! За всичко си права, особено за това, че Лаци е съкровище и затова ти пожелавам много скоро да удвоите, а по-натам и да утроите съкровището си!

Диман, честита радост! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам и, да - така е в живота - един идва, друг си отива!

Сашко ме зове от банята, че е готов с къпането! Прегръдки и целувки за всички ви!

# 54
  • Мнения: 366
Огромно БЛАГОДАРЯ  момичета, знам , че във ваше лице винаги ще намеря разбиране и подкрепа .. вие наистина сте невероятни личности и прекрасни майки ..
Рени, Ави ... верно днес е Йорданов ден, да са ви живи и здрави мъжете, много да ви обичат и слушат и малки и големи.. !  bouquet  Heart Eyes
А ви казах, че тая тема без бремелинки не може , прекресна новина Диман , пожелавам ти незабравима и лека бременност и достойно братче на Марийка - Честитото!
Още веднъж ви благодаря за милите думи на всяка една по отделно .. и аз чух за %-та 30 от такива случай, познавам и жени и то не една , които са го преживели , а ето че и между вас има такива , явно не чак такава рядкост, не че това е успокоение, но ДА аз съм оптимист и продължавам напред до постигането на план графика за този живот хехех Целувам ви  Peace
Марлелка, недей дудна по детето ми го виж какво е чудо .. хехе и откъде знаеш ,че Чочи ти няма телефона , тя адреса ти знае ти за телефона, нищо чудно на вратата да ви чукне скоро .. хехех
Айде със здраве и щастие пък до скоро

# 55
  • Мнения: 514
Марлела,ама страхотна е тази твоята принцеса!Между другото и аз все дудна,добре,че са приятелите около мен да ми показват,какво изключително детенце имам! Grinning

diman,лека и безпроблемна бременност,пожелавам ти здраво и кротко бебче,разписвай се по-често! Hug

steli-ssd ,миналата ни нова година започна така,но пък после цялата беше изпълнена с много щастие и приятни събития,не вярвай на суеверия ,гледай само напред! Peace

# 56
  • Мнения: 313
Добро, утро!

ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ!  bouquet Tada
Седнала съм с чаша горещ чай пред компютъра, докато Еличка и Даная спинкат (е и кака кашля докато спи)... Каква идилия... Flutter

mama_meggie  Peace. Когато господ отнема нещо, после дарява! Ще си имате най-хубавото бебе на света, повярвай ми, а и хайде дано да е сестричка на Лаци!  Hug
diman ЧЕСТИТО! Леко бременеене... Ех, наистина не оставаме без тумбачета тук!  Grinning
steli-ssd дано е моментно... Горе главата и ще видиш, че за напред няма да бъде така... Peace

Чакам и се надявам при нас да изгрее слънчице, че после да палим моторетките!

Ставам, че искам да гледам по БТВ за Лаура от Габрово, която роди у дома! Чао и лек ден на всички!
 

# 57
  • Мнения: 858
 Crazy аууу,отварям и каква новина Simple Smile Диман   Hug ,силно стисвам палци и желая лека и красива бременност с точно толкова засмян и оправен резултат като предният  Wink  Peace
Меги  Hug
Марлелка ,е страшна е Мими,току виж сме сформирали една танцувална двойка между нея и Арен  Laughing За зрелостта в поведението ,забелязвам го сред връстниците на Арен,мисля че просто им отмина онзи период на изясняването на Азът и отделянето им от света като личности и сега е много интересен и хубав и сравнително лесен период Simple Smile за общуване  Heart Eyes
Алфи,честит имен ден на Ванюша Hug Да е здрав и да ви радва  Flutter
Стели,скоро всички да са здрави  Praynig

# 58
  • Мнения: 481
ехооо
хеййй, Диман, страхотна новина  Hug
ЧИД на всички именици   bouquet Сещам се за Ванковците на Алфи и Амаретка (другите да ме извинят) Много да са здрави всичките  Hug
Благодаря за поздравите, хайде да изпрося и днес едни  Laughing
Ичи днес, вчера Данчо и Боянчо..
Виртуално, но от сърце  Laughing


ох, МАрлелка изби рибата ти  Mr. Green

Денис, голям умник Арен, знаем си го ние. Вчера питам Боян какво ще подари на татко си за имения ден, а той категорично казва "турист" (което значи мотор, идва от моторист  Mr. Green ) татко му много иска да си вземе мотор, коментираме го то време на време, но отдавна не сме, явно Боян мисли татко си и желанията му  Laughing

хайде  Heart Eyes

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ!
И аз да почерпя защото днес имам 4 именици в моето семейство (сестричката ми, свекър ми, етърва ми и баба) Wink Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт