Отговори
# 30
  • Мнения: 366
А За мноООО години момичета, много здраве, щастие и късмет.. нека тази Тигърска година е богата, плодородна и положителна за всички вас .. нас и семействата ни
Денис, еваларка за труда на напишеш това, много ми беше интересно, а и предвид тигърчето, което дай боже ще родя тази година малко се напрегнах .. ако е такова каквито ги пишат тигрите.. и ако , а най- вероятно ще се роди лъв.. милата аз .. ще ми трябва дебелата ми глиганска кожа.. хехехехх
Кузманка, двойното майчинство ти действа супер добре , последно време се много ведра и положителна .. все такава да си .. в душевен комфорт

Ние вчера тържествено в 2часа през нощта се завърнахме от Будапеща, Лаци издържа пътя стоически и натам и насам.. а насам пътувахме 3 часа повече поради алкохолната несъстоятелност на част от народа ... та даже и аз имах злощастната чест да карам от Белград насам в ужасен дъжд , мъгла и тъмница... съдба?!!! хехех Иначе Лаци наистина спа само един час и през цялото време нещо приказваше забавляваше се и така до 1:30 , когато изведнъж си дръпна шалтера и си спря захранването.  Пътуването като цяло беше много приятно, Будапеща е много красива, направихме си страхотни снимки от обиколката на крада .. в състав без Лаци , новата година мина също много добре, малко стегнато защото бяхме в хотела , но те там не са като нас горещи и купон не стана, но аз така и очаквах и не останах разочарована .. абе под общия знаменател много хубаво си изкарахме,  Лаци също е много доволен и аз от него ... от утре вече нормалното ежедневие се връща.
Като бременна се чувствам добре и нямам никакви оплаквания , което ме кара да си живея не като бременна , а съвсем нормално .. е полягвам си повече, но както знаем аз крак рядко подвивам и като казвам полягвам имам предвид, че вместо в 11 часа си лягам към 9 :30, но и тове като може.. хехе е днес яко си помързелумах, но и от пътя вчера бях доста изморена....
Прекалявам с приказките за себе си , а .. хеххе Успешна седмица ви желаи до нови срещи

# 31
  • Мнения: 313
Здравейте на всички!

Опитвам се да се включа, докато Даная е в тоалетната, а Ели все още се протяга и не се е събудила... Много ми е трудничко в къщи с двете, но какво да се прави... Даная ще е на градинката от другата седмица, живот и здраве.

mama_meggie браво на вас за пътуването и посрещането на новата година... А ти се пази.  Peace

dennis прочетох си хороскопа от линка който си сложила в поста си. Очаква ме издигане в професионален план... Между другото и това ми се падна от баницата с късметите! Дано е така! Praynig

Ето седнах да пиша и Ели вече се разсъни... Ставам да кърмя, чао и лек и ползотворен ден на всички!

# 32
  • Мнения: 858
Меги,да не мислиш че това го писах на ръка ,да живее копи пейста  Wink.Радвам се че така добре върви бременоста ти Simple Smile и ми звучиш свежо  Hug  Интересно ми е да разказваш .Хех лъв с тигър е голяма комбинация и сила  Laughing,но за лъвовете мога да говоря много и само хубави неща  Heart Eyes
Кузманка дерзай и всичко ще успееш да постигнеш и аз забелязвам ,че си станала по-голям оптимист и се справяш добре с организацията у дома.
Аз днес получих дозина добри новини,страшно много работа още днес ,което е радостно Simple Smile и една предстояща работна вечеря довечера с важни партъори от Испания ,стискайте палци  Flutter

# 33
  • Мнения: 109
Любимо философстване? В ъгълче? Напоследък съм стъпила и с двата крака на земята, чак съм задълбала, т.е. всеки опит за философия бива отхвърлян. Чета едно книжле "Човекът, който искаше да бъде щастлив" и на всяка реплика "Мисли позитивно, представи си колко си красив!" се подсмихвам под мустак. Whistling Една позната ми каза "Не ми отговаряй с "дано" на пожеланията ми за по-добра нова година, ами направи нещо по въпроса." Ей, оказах се шубелив заек.  Mr. Green А от нашенската баница ми се падна "липсата на парата в храната, но за утеха пада ми се успеха" (по спомен).
Май се разфилософствах, ще се занимая с по-тривиални неща като мусака например.  Mr. Green

Ама преди това да ви видя какви ги вършите.

Ани, стисках палци, сега кажи как мина работната вечеря. Все така добре да върви цялата година!  Hug

Кузманка, наистина звучиш много ведро. Прегръдки за госпожиците!  Hug

Меги, снимки нещо от Будапеща, а? Да е лека бременността ти все толкова, колкото и досега!  Heart Eyes

Като ви чета как сте мързелували, редно е да се похваля със същото.  Sunglasses Трети ден втора книга чета, не се е случвало от бебешкия период на Мария. И си поспах повечко, както всички у дома. И филми гледах, и малко кашони с книги събрах (нали ще се местим пак). Обаче ме е хванала невралгията и пак не мога да се завъртя. Що шоколад изядох тези дни, не е за разказване. На Мими единия късмет от баницата беше "Ще влезеш във елитен институт с "големи мозъци" прочут." Новогодишното ни парти мина под знака на диско от 80-те. По-нахвърляно не можах да го напиша.

Със здраве, момичета!  Hug

# 34
  • Мнения: 313
Привет!

Марлела и аз искам да чета книжка... Crossing Arms Обаче не мога за сега. Ако поне Даная беше на градината след обед като полегна с Еличка мога да чета, но тя като си е в къщи и ако аз взема да чета и тя няма да заспи. Иска да ме види, че съм със затворени очи и тогава и тя стиска очите и заспива.

Да се оплача, пак се засилва нашият инат на Даная (то всъщност не е отслабвал). Такова инатене, и такава калпазанка е, че няма друга такава повярвайте ми. Само на пук ми прави и реве повече от бебето в къщи. Незнам как ви звуча ведро, но съм на ръба вече да изперкам, честно... Понякога всичко това ми идва в повечко, да не говорим, че не мога да мръдна от вкъщи. Не можем и да излезем, макар и с двете в това лошо време... Добре, че го дават да се оправя, че поне да излизаме, макар, че ми е малко трудничко с двете навън. Еличка тази нощ не е спала, само се събуждаше и плачеше, не знам коликите ли бяха по силни или друго, обаче сега съм като пребита и все съм сама ей... Имам познати, то всъщност на всичките ми приятелки дето имат деца все някой има при тях все някой им помага, а у нас все съм сама аз... За децата няма какво да ми се помага, но поне еднаманджа да имаше кой да ми сготви нямаше да е зле. Не знам вече от кога ядеме все нещо на бързо или аламонути. Не сме яли супа и такива други неща дето всички в къщи харесваме. Поне Даная да беше оздравяла, че да я изпратя на градина, а тя се точи вече почти месец ще стане и още кашля... За тия кашлици вече какво ли не пробвахме и нищо не помага, ама нищо... Сега ще забъркам пак поредната доза мед с лук, че да видим. Някой ако може нещо да ми препоръча няма да  е лошо, ще съм ви много благодарна!  Hug Стига съм се оплаквала, нали ме похвалихте, че ведро звуча... Flutter

dennis  fingerscrossed

Сега ставам, че Ели заспинка, а аз да свърша някоя задачка, докато на каката съм и сърдита и не си говорим... Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 10
Добро утро или вече е ден  newsm78

Аз нали се разхождам по нощница и халат до към следобед някъде  Laughing

Кузманка, мила  Hug  вярвам ти , много е трудно да си се сам, а и освен помощ имаме гореща нужда от това да се виждаме с хора, но така ще е докато избутаме този сезон! За Дани не се притеснявай ... мойто е същото, милите и те си имат своя свят, настроения, а и като седят и те повече в къщи се изнервят  Rolling Eyes като нас! За детската, аз не смея да я пускам Софи, веднага ще лепне нещо, после и бебка да пазя  ooooh! А и ме е шубе от шарките, то е хубаво децата да ги изкарат, но точно в момента с тези малки бебета  Naughty

Охх десет пъти станах докато напища този пост ....

Деннис успех и браво за дбрите новини, за съжаление в служебно отнощение при мен и тази година стартира с лоши новини, но пък аз съм оптимист, все надолу няма, и няма начин в един момент да не се обърнат нещата  Crossing Arms и да тръгнат нагоре!
И разкажете къде на топличко сте изкарали нова година .... искам и аз  Crazy
А как ви завиждам за разходките по празниците, аз по принцип съм от тези хора дето най добре се чувстват когато нон стоп са напред назад, на път и разнообразие да има, но ще почакам, сега съм явно в по-дълъг застой покрай последните месеци на бремеността и малкото бебче, пък после ще наваксвам  Grinning

Меги браво на вас, аз да ти призная чесно от опит установих, че зимата не е най-готиното време за екскурзии в чужбина (освен ако не е някоя топла държава), но пък разнообразието е освежаващо, много сте щури, браво и на Лаци! Аз съм била два или три пъти в Будапеща ииии това е страхотен град, много ми харесва, само дето тези хора ама хич не говорят английски  Laughing като трябва да ги питаш нещо и  Embarassed
Пожелавам ти все така леко и безпроблемно да си изкараш бремеността, а за "тигърчо", не бой се аз си имам един в къщи, мъжо и не е лесен, ама  Heart Eyes ... то аз и май не обичам лесното, гледам и ти си от тия  Laughing  А и аз не съм от най-хрисимите  Blush пък после се чудим що децата са дивички   hahaha

Марлелка, я какви книги четеш, разказвай, споделяй, че и аз трябва да намирам по малко време и за това, че иначе много ще ме отегчи живота на памперсите, бебе-плач, ядене и ако  Laughing
Аз много четях философия, в един момент от сериозната литература бях избягала в света на "чиклита романчетата" и много ме забавляваха с лекотата си, забавните и познати женски образи тип "Секса и градът", но това беше по време на бремеността за по-ведро настроение Party А сега незнам какво ми се чете  newsm78

А вън каква страхотна зима е  Grinning ходи ми се на ски ... планина ... абе трябва да планираме ЖЗ към март някоя почивка, ама ще видим  Flutter Канени сме с  едни приятелина ски в Австрия и ....   Praynig дано да ни се отдаде възможност!

Хайде бягам, че София иска да и правя куклен театър ... как и показах тази игра сега не спира  Crazy

# 36
  • Мнения: 481
ехооо

ЧНГ  Hug Здраве и късмет на всички   bouquet

Ева и Кузманка  Hug Ще става все по-хубаво и мило...

Днес пътувах 2.30ч до работа Laughing много заледено, много забавно, много красиво, много дълго... не ми беше изнервено  Mr. Green само че искам у дома с децата, да си правим снежен човек  Wink
НГ изкарахме весело, с много ядене и много деца, и много танцувахме,  и децата се включиха...
Хайде сега и вий пускайте снимки, кой от Будапеща, кой от където бил  Laughing
Денис, вярвам всичко е минало чудесно  Hug
Хайде друг път пак, 1 час го пиша това  Twisted Evil
 Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 313
Rени браво на малчовците, видях снимката! Танцувални дечица! А, как ми се иска и на мен да излезна с Дани и да направим един голяяяям снежен човек, но то няма кога. нашият тати до като се върне става тъмно и студено и не ми се излиза... Днес бях отворила да проветрявам и извиках Дани на прозореца и събирахме сняг от парапета и хвърляхме топки... Даная милата така се радваше, личицето и грееше... и каза "Мамо, всичко е бяло". Тази година и шейната още не сме ползвали, но то като гледам така, няма тенденции тук да натрупа повечко, да стане за шейна... Rolling Eyes

Ставам, че още не мога да ги приспя... Даная от 3 дена изобщо не иска да ляга, а и Елица нещо е кисела. Преди си спеше през ноща по 6 часа най-малко а сега от 2 дена ляга в 00:30 ч. и става в 3:30 - 4;00 часа и нещо не се наспивам и се чувствам, като парцал...

# 38
  • Мнения: 10
 Whistling и аз досега се борих с преспиване тамън легнахме с ъс Софи и беба се събуди, айде преобуване, хранене, после пак с кака та накрая и и се накарх, стана ми кофти и заспа на рева на Криста  hahaha

Рени  Hug много сте готини, а за това, че предпочиташ в къщи с малчовците ... вярвам ти ... ама то нали знаеш, ние сега като сме вързани и ни се ще малко повечко "свобода" уж де ... то по голям ангажимент от работата няма, децата поне са най-благодарния труд  Wink

# 39
  • Мнения: 366
Добро утро мили приятелки,
чудя се как да започна с разказа за това, което ми случи .. поглеждайки от страни ми се иска да е хумористично, но темата е толкова неприятна, че и тънък хумор не върви.. е така живот - живях си като бременна сякаш не съм , а то се оказа, че наистина не съм била. .. т.е. оказа се , че когато по коледа празнично се похвалих за нашата точица вече е било късно да го правя, моето твърде малко бебенце тогава /средата на декември/ е спряло развитието си .. било е живо, имаше  ембрион и даже малка плацента, но вероятно някакъв вирус или инфекция, за който аз не съм разбрала, не съм изкарала видимо, но ето че го е покосило, когато е било твърде слабо.. е финално имах малко кървене и веднага отидох на лекар , но това беше сега в неделя - понеделник , твърде късно да се прави нещо, това което чух от лекаря направо ме втрещи, нали знаете какъв оптимист съм и колко положително винаги мисля, никога не съм мислила, че нещо лошо може да се случи .. трябва да си взема поука... доктора каза, че трябва да се махне няма смисъл, няма пулс, кръвоснабдяване и отговаря на размерите с цели 4 седмици назад, естествено отидох при още двама уважавани от мен дактори, които освен като професионалисти се отличават и с много модерни апарати, които показват в безкрайна точност всичко ... е наистина нямаше смисъл, вчера сутринта направих "аборт по медицински причини" с диагноза "missed abortion".. бебе лъв или тигър няма да имаме поне не тази година, сега трябва да чакаме три месеца поне, но кой знае дали след това така бързо ще стане... Но познавате оптимизма ми , вярвам че пак ще стане - въпрос на време е , за сега си продължаваме по старо му .. търся си добри гледни точки да въпроса, намирам някои - спорт, ски, езда, ще пия една ракия на иванов ден .. кво да правиш живот , витани рябва да преодоляваш нещо, аз не мога да се оплача от живота си , така че не се сърдя на Господ, така е трябвало да стане, може и естествения подбор на природата да е сметнало , че това дете не е било достатъчно силно, за да оцелее.. Докторката, която направи процедуратаи на която съм страшно благодарна, беше страшно точна, обясни ми всичко в най - малки подробности, каза че не съм могла да го причиня или да го предотвратя.. , а и да мисля къде съм сбъркала сега вече е безмислено, правила съм всичко, което съм правила и когато бях бременна с Лаци .. а имам и Лаци все пак - той е истинско съкровище !
И така, не искам да ви натоварвам или натъжавам, просто няма как да не го споделя с вас, аз съм добре и физически и психически, мъжа ми и близките ми  страшно ме подкрепиха и ми помогнаха и продължават да го правят ... ще си имаме още много бебета поне още 2 хехе..
Благодаря е на вас за покрепата и топлината, която ми дадохте .. за напред пак ще имам нужда от пожелания за лека бременност, да знаете !
Е аз днес ще си полежа и почета книжка , а на вас успешен ден и усмивки..

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 775
Меги Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 858
Меги,изпращам ти най-топлата си и голяма прегръдка.Написала си всичко което би ми минало през ум в подобна ситуация да ти кажа.Разбира се,че най-малко още две бебета ще имате.Разбирам как се чувстваш,виждам и силата ти  Heart Eyes



# 42
  • Мнения: 481
ех, Меголинке, кефиш ме... Прегръщам те силно ииии ама разбира се, че още поне 2 бебета ще имате  Laughing толкова си млада, силна и одухотворена  Hug
и Преди Иванов ден е Йорданов  Naughty
Поздравления на всички именици   bouquet
У дома са двама  bowuu

 Heart Eyes
П.П. Денис ме е преварила  Wink

# 43
  • Мнения: 858
 Hug Ренка,живи и здрави да са ти имениците ,както и Дани на Ави   bouquet ако има и други поздравени са от мен    Hug
Рени и днес да му ударите такива танци като от снимката  Laughing
Нашата работна вечер мина страхотно ,има много и интересни идеи за работа ...сега ще се действа и ще видим какво ще се получи  Wink
Вчера водих да пързалям Арен със шейната много беше щастлив ,че все му обещавам,а време не остава.Разказвам му приказката за Нарцис...след 5 дни Арен споделя: "Мамо,ако един човек харесва само себе си,остава без приятели,но ако друг човек обича всички,тогава има много приятели и него всички го  обичат,нали?" Wink мислех че не е схванал концепцията....

# 44
  • Мнения: 313
Привет момичета!

Меги, знам, че ще се справиш и с това, ти си силна, горе главата и в най-скоро време ще чакам да чуя хубавка новинка! Прегръдки и от мен... Hug

Наша кака вече кашля много лошо, ужас... Беба и тя е кривичка нещо и не спинка през ноща от 4 дена и... Да се оправя Данайка и да отива на градинка, че се побърка миличката вкъщи. няма кой да я изведе навън и тя вече полудява, само се киселяви и мрънка и се изнервя, но какво да се прави, а не ми се иска пак да отива в Разлог сама, освен да отивам с нея там и с беба на чист въздух, но как ще се справям със свекар и свекървичка не знам...

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! ЖИВИ И ЗДРАВИ..!   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт