Съпруги, чиито мъже пътуват 12

  • 46 257
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 422
Ехоооо
Народа  къде сте бре хора?
Темата гледам изостанала изостанала
Викам си я чакай да я бутна малко Grinning
Аз си имам гости - мама малко да поседи да си види Унуката
Утре се спрятам да одя по магазините ако не вали.
Айде толкоз от мен
Отивамда чета темата за Декупажа .Илиева благодарско.

# 46
  • Мнения: 0
Добро утро!
Тази сутрин рано-рано сервирам кафето
Звяра се събуди в 5:30 тази сутрин и от тогава съм  на крак! morning
Сега вече   food002, washи после hang!!!
Желая лек ден на всички!

# 47
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДобрЮутрУУУУУУУУУУУУу
Хайде на мекичкитеееееееее и на бозЪтЪЪЪЪЪЪЪЪЪ
СИСЕЕЕ-
благодаря за каЙветУУУУ. Разбирам те мила и мойтУ диване ставаше по това време. Сега не мога да го събудя а като беше като твоето почваше да реве още във 5.30 #Cussing out

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте мацки, кафенцето страшно, а мекичкитееееееее ммммммммм да си оближеш пръстите. Това ме навежда на мисълта че скоро не съм правила и трябва да се поправя Simple Smile.

Sparkle, евала мила многооооо красиво и аз си мислех че си снела някаде от нета снимчицата, но щом е твое творение браво, защо и аз нямам такова въображение като теб и Илиева възхищавам се на хора като вас.  Hug

Приятен следобед   love001

# 49
  • Мнения: 4 737
Зравейте милички  Party
да се включа и аз, малко късничко, но кафето е супер и сладурско и мекичките също Simple Smile)
Делти, не каза имаше проблеми с мъжо и изследвания някакви, дано всичко е наред, ама таз боза от сутринта ако знаеш, цял ден си мечтая за нея  ooooh!
хайде лека  и приятна вечер милички

# 50
  • Мнения: 233
Народе, пратиха ми нещо забавно- готско е и лесно за разгадаване, може и да го знаете- http://www.oracula.hit.bg/   Crazy Crazy

# 51
  • Мнения: 56
Здравейте мацки,много сте писали пак,което е добре.Иа з исках да се запиша днес привас.Почнахте ли с пазаруването за празниците?Аз още не съм чакам си мъжа уж за утре та заедно да правим  всичко .Ма много ги забавиха бе.Сеа пък на босфора ги спрели .Докато си доиде детето ши проговори Joy Joy.И да се оплача болна съм егати хремата и чудото.Пуу мъжа си идва аз болна  Grinning ще трябва да се погрижи той за оздравяването ми Joy Joy luvbedЧао засега от мен че бебо се събуди а как ме е страх да не си лепнат от моита хрема и децата...айде чаву

# 52
  • Мнения: 860
Привет! Тук днес отново няма никои Whistling

Ето малко новини http://moreto.net/novini.php?n=68737&p=3


Хубава вечер на всички Wink и пишете чат - пат темата съвсем заминава назад Thinkingи аз ще пиша Simple Smile

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 422
Привет


Аз днес пообиколих магазините ама тук стана бая студеничко
Още избирам подаръците за празниците.

Лека и спокойна вечер

# 54
  • Мнения: 0
Добра вечер на всички!!!
абе аз нали съм малко нова,та да питам lilian ти да не би да си родила като го е нямало мъжо ти?ей това пусто женско любопитство,ама на....!
Лека вечер на всички!!!

# 55
  • Varna
  • Мнения: 2 595
СИСЕТО-
доста от нас са раждали Душе, докато мъжовете не са си били у дОма. А някои даже сме се завели и сами до родилното, вЕрвай ми!!! Не е майтап, нищо, че обичам да се майтапя.
ЛУЧКА-
Душе и по студено казаха, че ще става, във съботата  -10 градуса! Ама да не рИвем защото във Канада казаха, че било почти -60. Пак сме късметлии беееее smile3503

# 56
  • Мнения: 662
Момичета здрасти, някой чувал ли е за коледни от БМФ?

# 57
  • Мнения: 56
Добро утро скъпи мои.Днес моито Габи имат тържество в градината и е за бабите ,незнам защо но е за тях та помолих свеки тя да иде на празника на детето .Тати ни ще си го почакаме още мисля аз,но поне знам че са наблизо и скоро ще си у дома при нас.Казах на мама свеки да купи на Дани нов костюм за запознанството му с баща му трябва да е готин малък мъж Laughing .Той и без нови дрехи си ми е сладур но все пак всичко трябва да е изпипано .Аз днес ще метна едно яко чистене докато я няма Габриел малкия си кротува.СИСКО -да родих сама.Нямаше го мъжа ми и с такси  с една дружка и голямото ми дете влязох в АГ.Майка му беше на почивка а знаеше че ще родя всеки момент.И така дет вика КАКА зкарах се родих и съм много доволна от себе си,защото се справих сама в този момент.Но докато бях с болки отнесоха бая майни.Акушерката ме гледаше и ми се чудеше що нареждам.Да ви кажа поревах си там ама не заради болки  а защото детето ми остана по хорските къщи.В крайна сметка обаче всичко мина ок.И се гордея със себе си.И ето на на 4 мес. е вече Данчо сама си с оправям и с двете деца -труно е да но не и невъзможно.Раждайте и се не боите Joy.Така аз ставам засега пожелавам на всички лек успешен и помалко студен ден Hug

# 58
  • Мнения: 860
Добро утро!!!

Днес на мама и тати златото има Имен ден! Бързам да ви почерпя и отиваме на кафе  и игри днес Simple Smile







Да ви е сладко!

Усмихнат и успешен ден на всички! Hug

# 59
  • Мнения: 4 737
ДОБРО УТРО, ПАК ОТ СНЕЖНА ВАРНА  Peace
ДАНИ, ЖИВО И ЗДРАВО ДА ТИ Е МЪНИНКОТО СЪКРОВИЩЕ   bouquet
КАК СТЕ БЕ МАЦКИ, АЗ НЕЩО НАПОСЛЕДЪК НЕ СЪМ МНОГО АКТИВНА, АМА ВИ ЧЕТА СПОКО ... ОТРАЗЯВАМ НОВИНИТЕ  Joy БОЖЕ БОЖЕ, АЗ АКО ЗНАЕТЕ ОЩЕ НИЩО НЕ СЪМ КУПИЛА ЗА ПРАЗНИЦИТЕ ИМАМ ВПРЕДВИД ПОДАРЪЦИ УЖАС ... А ПЛЕМЕННИЦИТЕ НА МЪЖО СЕ ОБАЖДАТ ВЧЕРА И МИ ВИКАТ, ЛЕЛЬО ТОЙ ВУЙЧО ГО НЯМА,  #Crazy АМА ТИ, НАЛИ СИ ТУКА ПО КОЛЕДАТА ЩЕ ДОЙДЕШ НАЛИ ... ЗА ПОДАРЪЦИТЕ ЩОТО ... ИСКАТ СИ ДЕЦАТА ТЕ НЕ ЗА МЕНЕ, АМИ ЗА ПОДАРЪЦИТЕ МИЛИТЕ  newsm78
ОФ БОЖЕЕЕЕ,  #Crazy ама що не ми светнете бе мацки, що пиша с големи букви ох, извинете ме милички, ама не ми се набира пак текста  Sick

Общи условия

Активация на акаунт