Съпруги, чиито мъже пътуват 12

  • 46 255
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 46
Здравейте, момичета и момче,
Днес е хубав слънчев ден във Варна, сигурно е заради мен.   smile3503
Искам да ви почерпя за рожденния си ден, не успяхме и тази година да сме заедно със съкровището, но пък се чухме и ми каза колко ме обича.... newsm03
Заповядайте една торта, като тези дето мама ми правеше като бях дете.

Наздраве да сме живи и здрави!

Благодаря за подкрепата момичета и момче!

# 721
  • Мнения: 3 066
Честит ти рожден ден ,Стрея!Тортата е разкошна !Neka tozi den ti donese много любов,въздушни целувки и много смях и приятни емоции!  bouquet
П.П И ти си още едно самотно Водолейче като мен!Но моят мина!

# 722
  • Мнения: 122


streg, честит рожден деееееееееееееееееееееен !!!

Да си все така слънчева, около теб също да е слънчево, да си здрава, много обичана и сладка като тази тортичка... 
Hug




# 723
  • Мнения: 2

Стрея,Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава и много щастлива със своето семейство!
Много вкусна торта.Аз като бях млада,я правех,но  с бяла глазура.
Снощи не съм ви навестявала,защото бях на един прекрасен концерт на LIVE FROM BUENA VISTA. Страхотни кубински ритми,двама певец и певица  на възраст и една млада певица,но направо взривиха залата.Музикантите също виртуозни.Накрая всички зрители  танцуваха . Неповторимо изживяване.  bigdance2
Радвам се за всички,които са се чули с мъжлетата си. GrinningНа мен ми е много притеснено  Sad- моето момче не се обажда,макар че стигнаха Мексико.Не можем и ние да го наберем.Днес от М-тел ми казаха,че може би операторите не са съвместими - егати идиотщината. Twisted Evil

# 724
  • Мнения: 4 737
streg ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! МНОГО МНОГО УСМИВКИ ДА ИМА ДНЕС НА ЛИЧИЦЕТО ТИ, ВЪПРЕКИ, ЧЕ ТВОЕТО МОМЧЕ, ДНЕС НЕ Е ДО ТЕБ! Hug Днес не е но скоро надявам се да е! Crazy
МАМА R , РАЗБИРАМ КАКВО ТИ Е НА СЪРЧИЦЕТО ...МИЛАТА  Hug а тия оператори,  #Cussing out

# 725
  • Мнения: 1 558
Стрейка, честит рожден ден!
С пожелания за всичко най-хубаво
и живот и здраве - догодина рожденият ден в обятията на милото!




Днес времето е разкошно  Grinning И като изключим калта и уличната мизерия е много приятно за разходка  Grinning

mamaR, значи сме били заедно на концерт  Wink Наистина шоуто беше уникално  Peace
И дано скоро чуеш своето момче - може да са на рейд, да са на някое забутано място....

На всички приятен и усмихнат ден  Hug Hug Hug

# 726
  • Varna
  • Мнения: 2 595
СТРЕЙКИЧ, НАЙ-СЪРДЕЧНИ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА РОЖДЕННИЯТ ТИ ДЕН!!! Hug


ЖЕНИ Hug
Стига бе, стига сте рИвали, че от 2 дена или, че от няколко дена синове и мъжове не се обаждат. Вземете сЪ У ръце брЯЯЯЯЯ!!! После чувам, че сме силни жени .........ама...... хайде де покажете, че сте такива!!!! thumbsup

АНГЕЛСКИ КРИЛЦА   Hug
Къде си бе момиченце, трябв да правиш темааааа. Иначе сме аут.

# 727
  • Мнения: 2
Бързам и аз да се похваля.Току-що говорих със сина си.Той се обади - сега там било 4ч.сутринта.Той може да ни избира,но ние-не.
SMS - ите,които изпратих е получил. Важното е,че е добре и че го чух.Пътуваха през Тихия океан 23 дни,а и времето беше лошо,те само с баласт.Сега съм по-спокойна.Но сега ще тръгват обратно за Китай, прехода ще е около 25 дни. Надявам се там да ги сменят,но нищо не се знае-от БМФ всичко може да се очаква.
Да почерпя по случая.

# 728
  • Мнения: 860
streg ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!



Много здраве, щастие и много любов!!!!


Весел и усмихнат следобед на всички

# 729
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
НОВА ТЕМА

Тук съм бе Делтичка. smile3535 Наминавам отвеме на време да ви видя, но няма много време да пиша....на работа не става, а в къщи мъжа ми не ме остава  Mr. Green - все на него да съм обръщала внимание  Laughing

Стрея, Честит празник, мила!
Да си жива и здрава и ти и семейството!  bouquet
Много щастие, любов и късмет в живота!

Общи условия

Активация на акаунт