София,кв.Стрелбище,Иван Вазов,Гоце Делчев

  • 112 076
  • 601
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Здравейте мами Simple Smile

Jeni, честита рожба и бъдете здрави и щастливи Simple Smile Аз също кърмих моето момче в парка и не видях някакъв зор с това. В началото се притеснявах доста, но в компанията на други мами свикнах много бързо.

Зина, Буба можехме и ние да се включим, но късно прочетох, а нямаме готовност за 12ч (приготвям обяд). Ние ще дойдем към 2ч, но ще се оглеждам за вас. Утре се надявам да успеем да се видим. Приятна разходка.

# 61
  • Мнения: 172
Здравейте мацки  Flutter
Как минаха разходките днес в тва яко време  Mr. Green
Айде и ние утре да се прикалъмисаме  Party
Мисля си да сме там къъъъъъм...12-12:30ч, но тези градинки дето сте писали...не знам кои са, може и да ги знам, но с ориентацията е ЗЛЕ положението  Whistling...та си мисля да звънна на Buba D (ако пак си там към 11-11:30ч де), за да ми каже на къде да вървя, а? Как звучи така?

Аз идвам от към горната част на парка.
Айде мацки лека вечер  Hug за сега  Laughing

# 62
  • София
  • Мнения: 318
Привет Simple Smile
Разходката ни беше много приятна, само че моето диване реши да си покаже всички магарии и не ни остави много много на спокойствие Crazy
Stela, твоят бандит е малко по-мъничък от нас и ще могат да си играят с моята калпазанка. Надявам се скоро и с вас, както и с другите мами да се видим Hug
Ние ще сме на линия в петък, ако направите организация бройте ни и нас Grinning

# 63
  • Мнения: 0
Zina, много добре те разбирам.... и ние сме така - луда работа с това дете Grinning И аз мисля, че ще си паснат в игрите.

Аз понеже гледам да му готвя всеки ден, успявам с разходките към 1-2ч. Въпреки това, ако повечето мами се разхождате по-рано, ще се организирам по-добре и ще се включа когато се разберем.

# 64
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен!
Много приятна и хубава разходка си направихме вчера.
 Grinning
Днес най- вероятно към 12ч ще сме в парка, защото организацията с малката днес не ни върви и ще сме там докъм 17ч.
Теди, звънни ми щом си в парка.От горната част- това откъм Витошка ли е ?
До скоро

# 65
  • Мнения: 172
Ха добър ден  Flutter

От горната част, от към Хладилника. И ние няма да смогнем преди 12:30ч, че сега един съсед ме помоли към 11:30ч да дойдел да види как сме закрепили телевизора към секцията  smile3516...пфффф....нейсе. Ще звънна като съм в парка  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 13
Момичета, както се очертава ние чак след 13.00ч вероятно ще бъдем в парка.
Теди, имам ти телефона и като съм там ще ти звънна

# 67
  • Мнения: 172
Аз ще я храня там в 13ч, сядам на столчетата които са при входа от Нишава, в посока блъскащите колички и езерцето с надуваемите лодки, от лявата страна (метални столчета с фигурални облегалки)...чудно обяснение му праснах, дано си ме разбрали Crazy
Количката ми е сива с малко зелено - Jane  #Silly

# 68
  • Мнения: 13
добър вечер! Embarassed
Аз днес съм супер несериозна, за което се извинявам!  bouquet В парка бях чак към 17ч. Ако в петък има органицадия се включвам.
лека

# 69
  • Мнения: 13
Здравейте!
Как сте? Надявам се да сте изкарали добре празниците и да сте и починали.
Какво ще кажете другата седмица вече сериозно да направим една среща?
Лек ден и спокойна вечер

# 70
  • Мнения: 539
Здрасти Hug
Аз съм за и съм на среща от утре.Ще следя темата за мястото на евентуалната среща.
Лека вечер и от мен.

# 71
  • Мнения: 13
Добро утро!
Ние днес ще порим улиците и предполагам, че докъм 11.30 ще сме излезнали. Който иска да се присъедини към нас. Laughing
Хубав ден и до скоро

# 72
  • Мнения: 539
Добро утро Hug Hug Hug
Това време ме изнервя вече.И днес май ще си изкараме в къщи Sad
Как сте вие?Успявате ли да намерите време за себе си,аз не.С тези гамени Laughing.И големия си е в къщи вече втори месец и направо....... #Cussing outНо от понеделник се надявам да остана само с малкия и да е по хубаво времето и да сме по парковете.
Хубав ден  bouquet

# 73
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен! Hug
Жени, не си единствената, кояо се е изнервила вече #Cussing outБях запланувала да ходя до центъра, а това време от вчера ми проваля плановете. За жалост и днес ще сме вкъщи.А ти с двамата незнам как се справяш.....Аз време за себе си по малко докато спи или през нощта Rolling Eyes
Хубав ден

# 74
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Здравейте, присъединявам се към темата - живея в Стрелбище,срещу Южният парк Peace

Общи условия

Активация на акаунт