Чакам те вече - мое ДЕКЕМВРИЙСКО снежно човече

  • 25 232
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
коя от мамите вестителки на добри новини е от Варна?
Да знам на коя да искам телефончето да се чуем когото се пръкне и моята принцеса!






 

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 618
коя от мамите вестителки на добри новини е от Варна?
Да знам на коя да искам телефончето да се чуем когото се пръкне и моята принцеса!

Milenka Eneva

Запис в новата тема! Трябва явно да кажем на бебоците да стискат докато се отмени грипната епидемия, че не ни искат на прегледи Grinning Пак се направих на разсеяна и звънях в кабинета, но не ме искат, в понеделник Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 541
Отбелязвам се процедурно само, че сме си комплект с девойката още. Нямам кой знае какво разкритие- информация от днес сутринта. И дано да си устискам още малко, защото от днес Яна ми е с температура и се сещате как ми се ражда, когато детето ми е болно и само с тати вкъщи....Ако намеря малко време довечера ще пиша, ако не.....стиснете по един палец за моето момиче, моля  Hug

# 18
  • Мнения: 689
Отбелязвам се процедурно само, че сме си комплект с девойката още. Нямам кой знае какво разкритие- информация от днес сутринта. И дано да си устискам още малко, защото от днес Яна ми е с температура и се сещате как ми се ражда, когато детето ми е болно и само с тати вкъщи....Ако намеря малко време довечера ще пиша, ако не.....стиснете по един палец за моето момиче, моля  Hug
Стискам палци малката да се оправи бързо и мама да е спокойна Peace

# 19
  • Мнения: 96
Привет в новата темичка! Амбър, благодаря, че се грижиш редовно за нас - да има къде да си изливаме душите!  bouquet

Милейди, мила дано детенце бързичко се оправи! Представям си колко ти е притеснено, стискам палци!

Сватя, направи ли тутманика?


# 20
  • Мнения: 0
Привет и от мен. WinkОт едно известно време ме мързи да пиша Embarassed,но всеки ден ви чета.
*MILADY*-дано всичко мине Praynig и стискаме палци разбира се.С теб сме. Hug
Миленка, пупу за Емчо - сладурче е!
Катрин, дано наддане малчугана бързо, да се гушите скоро.
 Амбър-дано да е станал тутманика.
Много се извинявам ако съм изпуснала някой. Blush
Приятен следобяд. Hug

# 21
  • Мнения: 1 391
Маянка, стаята е чудесна! Мебелите, цветовете, лампата, рисуваната стена, феичките на вратата - личи си че всичко е подготвено с вкус и много любов!!!  Peace
Кефи ме, много нежния цвят на мебелите - за сведение, някои момичета обожават именно този цвят, като моето дете. Тя предпочита най-вече и преди всичко всичко синьо. Не че не обича и другите цветове, но това й е приоритет! А колко красиво изглежда в този цвят... просто това съвсем не е само момчешки цвят  Flutter Grinning

Аз днес заведох Ели да си види стаичката със стикерите, нали беше болна, и е назад с това какво се случи в апартамента междувременно. Тя направо си умря от кеф - не искаше да се маха от стаята си - седяхме там 2-3 часа - игра си, приказно е... след нова година ще може да си живее там и да й се радва.
http://picasaweb.google.bg/collibri/20091116_S_Eli_v_ap# - това е умопомрачената на свобода след едноседмичен болничен затвор - Ели

Милейдичка, наистина как пък сега се случи, че се разболя мъничето. Дано скоро се оправи! Висока ли е температурката? Моля те, ти се пази, ходи с маска при нея, не бива сега и ти да се разболяваш! И може би е добре да я види доктор. Дано не е нещо притеснително...

А женски имена с Н - Николета, Никол, Ния, Нина, Нели, Надя, Наталия, Неда, Нора, Нона, Невена, Нети... такива се сещам  Grinning, болдваните ми харесват една идея повече.  Peace

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 15:54 от Collibri

# 22
  • Мнения: 2 768
Чакате ли вече? И аз чакам  Grinning Ха дано до края на темата се вредя!

Милейдичка, да се оправя по-бързо Нана, та да ходиш да мътиш с песен на уста!  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 107
Здравейте и от мен в новата тема Hug

Вчера имах цял ден контракции, та се и поуплаших малко, ама днес съм добре (пу-пу), повече лежане и това е.

mayanka, стаята е разкошна!

Collibri
, много се радвам, че Ели вече е добре Hug

*MILADY*, стискаме палци и всичко, каквото трябва, дано се разминете само с неразположение Praynig

# 24
  • Мнения: 2 768
Ходих днес до кумата ми да взема ел.помпа Медела.
Сега съм седнала по голи кълки и я пробвам на меките си части  Laughing Голям майтап! Помпи, прави добър вакуум обаче издава странен звук на животинска доилка  Mr. Green Направо си се представих като някоя млеконадойна крава, оборудвана с последна дума на техниката  hahaha

# 25
  • Мнения: 429
Здравейте, момичета!  Hug

При мен нищо ново. За пръв път през бременността да ми се прияде нещо и то е сиренки. Провокирано е разбира се от тутманика на Амбър. Сега отивам да забъркам едни в седнало положение!  Wink

Аз всъщност нопоследък не мога и да лежа, че на ляво ме болят ребрата, на дясно таза, а по гръб дишам трудно, та все съм полуседнала полу легнала и се местя от диван на диван все в посока телевизора!  Wink

# 26
  • Мнения: 96
Ета, ти да не ни намекваш нещо? Много загадъчно прозвуча.....

Collibri, много емоционални снимки, ама и модела е малка прелест! Стаята би зарадвала и мен - стига да има кой да ми я направи Laughing Приказна е!
Mayanka, и вашата принцеса се е уредила с чудна стаичка - много нежно наистина се е получило - ЖиЗ скоро и обитателката ще е на линия!

# 27
  • Мнения: 2 768
Ух, вече не намеквам, направо го подканвам!  Laughing

# 28
  • Мнения: 50
Collibri Ели е прелестно дете, дано на всеки такова лъчезарно, радвам се че вече сте добре и сте заедно, явно на сладурчето не и е било мн приятно да е като изолирано, от снмките се вижда колко е лудувала след това. Относно синия цвят, бих казала че е моя любим дори сега като гледам за дрешки гледам само в синята гама, чак мъжа ми ме сръчква от време на време, че има и други цветове все пак. А един страничен въпрос Collibri : Новия Ви апартамент да не е в близост до студентски град, че гледката извън прозореца, която се вижда ми прилича на така добре  познатите ми общежития? Просто ми стана интересно, а и ако е така значи живеем мн близко
*MILADY* стискам палци да е временно неразположението на твоята принцеса и да не се налага да се изолираш от нея, но все пак бъди предпазлива, че баш накрая дано болестите ни изпуснат нас бременните  Hug .
Аз в предната тема попитах някои неща, но с риск да се повторя пак ще попитам, че нещо ме гложди от вътре. Та днес на прегледа се установи, че съм влезнала в клуба на дъртите плаценти + калцификати. Въпроса ми може да ви се стори глупав, ама в този случай с калцификатите трябва ли да намаля продуктите, съдържащи повече калций, или това не влияе?
Издирих калкулатора, дето Collibri беше публикувала преди време за размерите на бебето и седмиците, та от него излиза, че бебчо ми отговаря на 38 г.с., понеже диаметъра на главата днес измерен е 94 мм. Аз съм в 34-та седмица според термина, знам че бебчетата нормално се раждат с около 96 мм обиколка на главата, та за седмица с колко мм нараства главата някой дали знае?
Сега изчезвам на тест по Международни икономически организации и ако друго не се сетя може да попиша за нашата организация на бременните във форума, която действа по-добре от всяка друга  Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Невероятни снимки има в албумчетата ни.
Харесах много чувалчето за изписване на Елф. Стаите на куклите са уникални направо. Колибри кажи ми, моля те залепените феи и цветя какво са, рисувани или готови купени?

Общи условия

Активация на акаунт