Чакам те вече - мое ДЕКЕМВРИЙСКО снежно човече

  • 25 230
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
НАИСТИНА ЛИ НЯМА КОЙ ДА СПОДЕЛИ?Няколко поста по долу попитах за моя проблем,явно обаче или няма такива които да се преживели подобно нещо или рецептите са по интересни теми за обсъждане.Извинявам се ,може би трябваше да споделя на друго място,лека вечер от мен! closed

# 46
  • Мнения: 5
НАИСТИНА ЛИ НЯМА КОЙ ДА СПОДЕЛИ?Няколко поста по долу попитах за моя проблем,явно обаче или няма такива които да се преживели подобно нещо или рецептите са по интересни теми за обсъждане.Извинявам се ,може би трябваше да споделя на друго място,лека вечер от мен! closed
Съжалявам, нямам опит.  Hug Наистина не е никак лоша идеята да посетиш стоматолог.

# 47
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
НАИСТИНА ЛИ НЯМА КОЙ ДА СПОДЕЛИ?Няколко поста по долу попитах за моя проблем,явно обаче или няма такива които да се преживели подобно нещо или рецептите са по интересни теми за обсъждане.Извинявам се ,може би трябваше да споделя на друго място,лека вечер от мен! closed
Мила, не съм професионално нясно, но скоро се интересувах от същото и една мама беше споделила, че са й правили снимка, докато е била бременна с оловна жилетка и облъчването се равнявало на 1 час стоене на слънце, което изобщо не е много. Все пак най - добре е да говориш с гинеколог, няма ли на кой да звъннеш - доктор?

# 48
  • Мнения: 12
Като отидеш на зъболекар ,той ще ти каже дали въобще се нуждаеш от снимка и дали е възможно да се прави докато си бременна![

# 49
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен с днешна дата. Мерси на всички за посрещането ми във форума. Разгледах Ви снимките - бебетата, дрещките и покупките Ви са супер, ама и майките по нищо не им отстъпват....БРАВО! Аз още нищо не съм купила, но вече съм си набелязала сто неща и започвам да пазарувам тези дни. Видях, че има и Пловдивската група, за нея ще кажа, че ще раждам при д-р Минев в Селена, аз и първия път раждах при него само че не в новата му болница. Надявам се всичко да мине поне толкова добре, колкото и предния път...е ако може и по-леко да е  Grinning

# 50
  • Мнения: 83
I'm back  Wink
Благодарско за комплиментите за стаята...надявам се и принцеската да я хареса...Преобладаващото синьо ще компенсирам с розови спални комплекти, одеала и дрехи... В тази връзка, чувалчето на елфчето е бонбон!  Hug

Както вече споменах- ходих на лекар и ни правиха за първи път запис на тоновете... Дребка е доста активна, но спокойна...и контракции си имам...успокоих се...на ехографа обаче излезе, че момата е 2400  newsm78 (има разлика между формулите и апаратите явно) ...кръвните ми изследвания от днес са в норма  Shocked пу пу, машала  Blush ...утре е процедурата с клечките, а на 2.12 (ако не съм родила дотогава де) последно ще съм на ЖК...Ех, нямам търпение и аз  Heart Eyes

devi4ca, не сме медицински лица...защо не отидеш да те погледне зъболекар...дори и да е кариес едва ли ще се стига до снимка...а за упойката- на милейдито не и ли правиха покрай размъдряването?

Днес evil-ката не се е отчела  Thinking

# 51
  • Мнения: 2 768
evil-ката е добре, ама нещо БТК я бойкотират.

Кой, кажете ми има търпение? Мина точно половината от 9ти месец, бебето е напълно износено, как да не притропвам, след като знам какво чудо ме очаква!?
Малката всяка вечер ми се кара, че още не съм отишла да го извадят  Mr. Green Според нея е твърде безотговорно да разчитаме на едно такова малко бебе само да реши  hahaha

# 52
  • Мнения: 689
Девичка, наистина е хубаво да те види зъболекар, който трябва да знае кое може и кое не, а допълнително може да се консултираш и с акушергинеколога ти  Peace
Pebs, а в този сайт трябва да се залага ли? Нещо не ми стана ясно, но има хубави неща наистина  Hug
Петя, дано раждането да мине бързо и лесно, а аз също ще съм в Селена, но при Топалова.
Което ми напомня, че май не съм казвала на Амбър, нали на нея трябваше да се отчетем за това кой къде ще ражда  Blush
Ета, вярно нямаш търпение, аз също нямам такова, но ако е като кака си ще има да чакам още доста  Crazy
Лека вечер на всички

# 53
  • Мнения: 344
Петя, дано раждането да мине бързо и лесно, а аз също ще съм в Селена, но при Топалова.
Аз също съм при Топалова, тя ми води и ЖК-то.

# 54
  • Мнения: 1 745
Pebs, а в този сайт трябва да се залага ли? Нещо не ми стана ясно, но има хубави неща наистина  Hug

Ами да,на принципа на Ибей е,но БГ вариант.На повечето обяви има и да ги купиш веднага или пишеш на продавача и се уговаряте нещо! Wink

# 55
  • Мнения: 1 391
Ета,  Hug едно голямо гуш!  Flutter Ша излезе! Представяш ли си верно, как ги оставяме сами да решават! Толкова невръстни, а вече ни водят за носа! Малката разсъждава много готино!  Heart Eyes

Девичица, много ми е забавно как ни се сърдиш, затова, че не сме компетентни стоматолози....  Grinning Много ясно, че след като никой не пише, е защото не знае - мога ли да ти кажа иди и направи, и ти да ме послушаш?! Не нали?! Доктор трябва да ти каже, затова и ние не пишем, какво само да си чешем езиците  Crazy А да се сърдиш е детско и несериозно. Знам че ти е голям проблем сега  това, затова утре потърси компетентна помощ от доктор зъбар, който ще ти помогне с всичките проблеми и все нещо ще измисли. Дано те остави болката по-скоро  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 689
Аз също съм при Топалова, тя ми води и ЖК-то.
Дарлин, ти преди беше споменала мисля, но съм забравила  Hug

Ами да,на принципа на Ибей е,но БГ вариант.На повечето обяви има и да ги купиш веднага или пишеш на продавача и се уговаряте нещо! Wink
Мерси мила, ще се пробвам ако ми хареса нещо  Peace
Лека вечер

# 57
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Още един път-извинете,ако съм засегнала някого с писанките си,споделих защото това е мястото за споделяне/а не за чесане на езици,както казва Колибри../така е,но ми прави впечатление,понякога,че се отговаря май само на по активните тук и редовни мами,нищо лично,не се  засягам и не правя драма/просто ми дотежа проблема и болката/Няма да го обръщаме на пазар я../спомням си преди няколко месеца имаше нещо подобно сред съфорумките,кой бил от провинцията,кой се дразнел от това...бла бла/На всички пожелавам лека и спокойна нощ! smile3524[/color]

# 58
  • Мнения: 98
Привет момичета!
Надявам се да сте добре ако има болни да оздравяват, почти не съм ви чела  Embarassed срам не срам да си призная
днес ходих при JP-то и мисля че срещнах евил, като видях как бодро крачи направо и завидях след като си тръгнах от болницата в такъв филм влязох не е истина... адски болки викам си само да остискам да се прибера, гади ми се кръста ме боли... накрая спрях на една бензиностанция да поема въздух и айде пак в колата и газ!
прибрах се поуспокоиха се малко нещата, реших да посетя двете 00 и пак болки ужас чак ми се дорева глътнах 2 но-шпа-ефект нулев вече вия като вълк и звънкам на доки тя казва -"идвай" да ама е 5 часа и един трафик и по аспаруховия мост (варненки навярно знаят за какви километрични задръствания иде реч) докато стигнем направо губя образ и картина. Нареждам се да си чакам реда и няколко мацки ми отстъпиха да ги прередя к8ато виждат що за пръхтящ плондир съм... ама идва една лелека и пита всички ли сте за тази доки и вс потвърждаваме и тя с най-0голямото си нахалство и перверзия пита -Нали все още е обявена грипна епидемия и ЖК са забранени, тази какво прави тук!?!? при което изкрейзах и я стрелнах с 2-3 остри лафа..
Оказва се съм с бъбречна криза, доки вика нефролог, и ме пращат в спешното като ме предупреди че или ще ми бият нещо за болките, или банка пак с нещо успокояващо или ще ме приемат за наблюдени. Да ама явно практиките никъде не са еднакви, с часове висях пред какви ли не кабинети из спешното, доктора от урология отказа да ме приеме, добре че един в шокова зала се оказа малко човек и ме сложи да полегна, около 40 мин чаках да ми напрявят ехо на бъбреците и доки свиркайки ми вика отивай направо да те режат... Shocked все пак доживях да чуя и мнението на уролога, каза да ми пробият бъбрека с тръбичка да не задържам вода, ако ли не да си отивам вкъщи и да си следя Т, без хапче дори да ми препоръча, не да ми дава  Тук имаше и др мами с бъбречни проблеми така ли процедирахте моля ви припомнете, че не мога в този момент да ровя  из старите теми да търся!? Направо съм  #2gunfire #2gunfire #2gunfire а от болка нямам сили, от напрежението  контракциите също много се усилват вече нзн накъде да се превия просто нзн моля се само да мине тази нощ и утре ще дрънча на разните докторя наново
Простете за противния пост, съм се ошашкала тотално!

# 59
  • Мнения: 689
Ооо мила Евита, не мога да ти помогна със съвет, дано всичко да мине по бързо и да спрат тези болки  Hug
Да се включат мамите с тези проблеми, че не знам какво друго да кажа, а за лекарите просто нямам думи  Tired
Лека вечер и дано да имаш късмет с тези нашите здравни институции  Peace

Общи условия

Активация на акаунт