ИДЕ КОЛЕДНАТА СВЯТА НОЩ -ВАРНА ТЪНЕ В РАЗКОШ!!!!!!!

  • 26 879
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
bela  Crazy И аз ги бях хванала нашите веднъж докато се трудят за трето  Sunglasses

Ние излизаме към морската.
Моля здравите да се обаждат ,а болните да ни заобикалят  Crazy Flutter

# 16
  • Мнения: 95
Значи не сме само ние Innocent Но от сега любовввв само когато са при баба си newsm62
Тогава обаче Коледата ще е по-често smile3503

# 17
  • Мнения: 1 554
Ние излизаме към морската.
Моля здравите да се обаждат ,а болните да ни заобикалят Peace





# 18
  • Варна
  • Мнения: 616
Малиии не мога да ви изчета бе.......за няколко часа чак нова тема сте почнали  Laughing
Първо да ви покажа как изпразнувахме Хелоуин, на който му се гледат снимки Simple Smile
http://mishelin26.multiply.com/photos/album/7/Halloween_2009#

bela - как ме разсмя само  Wink Нашите съм ги хващала само веднъж и после започнаха да си заключват вратата на спалнята  Mr. Green А моите хлапета няма как да ни хванат - и двамата ги е страх от тъмното и ако искат да слязат ....крещят  Mr. Green
Mery_red - зарази ме с тия искания  Laughing Аз ИСКАМ - да живея някъде където е вечно лято; ИСКАМ мъжо да ме буди с целувка и кафе; ИСКАМ да си купим голяма къща, за да мога да си позволя още 1 дете (ако може да са близнаци ще е най-добре  Mr. Green)

днес има слънчице и ще взема да изведа малко децата навън. Днес и Дарин си остана в къщи- не му се ходело на градина  Wink

# 19
  • Мнения: 3 971
Ние излизаме към морската.
Моля здравите да се обаждат ,а болните да ни заобикалят Peace

Ко ме копираш беее  Mr. Green Имитаторка такава smile3534

# 20
  • Мнения: 3 595
Деси добра организация, много търпение, добър помощник и ти желая спокойно бебче Heart Eyes

bela  Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 3 971
Ау малко се позабавихме ,но по спешност изродихме Хелерката  Mr. Green
Има около 10-тина бебета ,дано да оживеят.Отиваме да им купим подарък  hahaha

# 22
  • Мнения: 1 167
Бела ..искрено ти съчуствам за неуспешната любовна нощ./само на който му се е случвало знае../..следващия път като ще се  luvbed няма да се "хвалиш" предварително, ами след това, че да не ви мине котка път оново.

ЕЙ ТОВА ВИК писна ми от тяхната дупотопна канализация ПАК НЯМА ВОДА. Абе то човек една манджа не може да планува да сготви, камо ли нещо друго. То през ден стана ве4е. На село ли сме къде...или в ЕС.  newsm61 newsm11 newsm45

# 23
  • Мнения: 2 960
Моята щерка от много мъничка съм я научила ,че в стаята на тати и мама първо се чука и чак като/ако и кажат "влез"-да отваря вратата.Това добре,но като се роди бебо и като бях сама с него..тъкмо заспи и започва едно поукване...чук-чук "Мамоооооооо може ли това..." не чува примерно моят  тих отговор и след секунди пак  hahahaчук-чук  и вече раздразнено"Мамоооооо,може ли онова"...уж шепти ,ама то сякаш чукането и шепотът се чуват по силно.Колко пъти е будила Виктор  ooooh!не е истина.Бях намислила да и кажа ,че като съм сама в спалнята няма защо да чука ,но после реших да не нарушавам веднъж  hahahaиградения навик.

Много пАРАжолено ви е тези дни :mrgreen
:

Последна редакция: чт, 05 ное 2009, 13:46 от daninka

# 24
  • Мнения: 1 554
Ние излизаме към морската.
Моля здравите да се обаждат ,а болните да ни заобикалят Peace

Ко ме копираш беее  Mr. Green Имитаторка такава smile3534

с по дебели букви да се вижда добре Peace

# 25
  • Мнения: 2 960
има хора на диета бе моме .Кви са тея пържолки дет ги споменаваш Crossing Arms
:
Я къш на тези диети ..ще си развалиш  визията
Я виж както пишат хората

http://www.dnesplus.bg/Curious.aspx?f=108&d=301307
Това разбира се с оплювката на диетите  е шега,който иска да изтънява и зачезва е свободен да го постигне и аз го подкрепям ...напълно Hug

# 26
  • Мнения: 3 971
Я къш на тези диети ..ще си развалиш  визията
Ква визия ,кви 5лв . Това дупе трябва да е наполовина  Tired
Ама Ники изобщо не ми помага каквото яде ми дава и на мен.И ако съм толкова неблагоразумна да откажа  ooooh! сърди се  и ми тика в устата.Мисли за мен да не стоя гладна Mr. Green
Купихме си родилно отделение за рибоците и сега са там Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 391
DZ, честити ви бебоци Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 167
"Честито ми" -днес ми върнаха детето с 38.3 температура, без да е имал никакви симптоми за нещо днес или предните дни #Crazy #Crazy Дали са мъ панадол в 16.30 в яслата и вместо да пада таз темпаратура сега е 39 гр  #Cussing out #Crazy #Crazy
При условие, че пием всеки ден имуностимулатори и витамин Ц......ама аз нали ви разправях за "сериозните родители" дет си бутаха цяла седмица децата в групата с разни оправдания.
Иде ми да ида утре и да вдигна скандал до небесата. Абе то 1 седмица пълна не можем да изкараме от разните му хайвани бе........ #2gunfire #2gunfire
Ко да го правя сега това дете...таз нощ ще се борим и утре на доки.
Стискайте палци да не е сериозно, чееееееееееееееее Cry Cry Cry Cry Cry

# 29
  • Мнения: 109
 Praynig ох....деси,съчуствам ти...и ние пак си имаме хрипове...Анито...
Елито е добре.но малкото  ooooh!...правихме снимка,...а там какъв цирк...Ани реве с пълно гърло от страх,а аз я държа....ужас...а рентгеноложката ми вика - наду ми главата това дете-  #2gunfire аз още като й давай направлението й казах,4е я е страх и бързо да свърши...а тя се мотка...сложи я на стол права...при условие,4е можеше и легнала .../това в ДКЦ Чайка/ и си тръгнахме без снимка....после отидох в Окръжна/бившата гинекология/ ,там лелките бяха много по- добронамерени...но и леглала Ани продължаваше да реве с пълна сила и гърло...направихме снимка- няма пневмония...утре сме на преглед пак...да видим... Outta Joint
уффф....направо ми се сви душата...не се успокоява от дума и това е....накрая я шамаросах/за което съжалих после/ и тя млъкна....но погледа й си остана ужасен.... Thinking ама съм и аз една майка си викам...не мога да си опазя децата...не мога да ги успокоя... #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт