ИДЕ КОЛЕДНАТА СВЯТА НОЩ -ВАРНА ТЪНЕ В РАЗКОШ!!!!!!!

  • 26 880
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 971

За включване в списъка пишете на лични на KaliMa



А това сме ние


Нашето албумче

Потребител:mamivarna
Парола:varna


Старата тема
Списък на предните теми има в нея Wink



Необходими неща за раждане в:
 
АГ БОЛНИЦА и ОКРЪЖНА БОЛНИЦА
МАЙЧИН ДОМ








Полезни Линкове

Общински и държавни училища и детски градини на територията на Варна и областта - Община ВАРНА
Регистър на лекарите-хомеопати според местоположението на практиката
Варна бебе
Отглеждане и възпитание на малкото дете
Списание „ Моето бебе”
Списание „ 9 месеца”
Български бебе център
Православни обичаи за новородено
Кърмене и захранване на бебето
Таблица на алергизиращите храни
Таблица на захранването за алергични (и не само) деца
Запичащи и разхлабващи храни
Новият Имунизационен календар
Сайт за проверка на допустимите за кърмачки лекарства


Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 15:27 от DZ

# 1
  • Мнения: 2 960
ЦОП в темата и поради липса на време измъдрих само това Hug
1Eсен златиста и мека и нежна-далеч от ВАРНА е зимата снежна.
2Със спомена за сладка птича песен -приласкава ВАРНЕНСКАТА есен.
    bouquet

# 2
  • Мнения: 2 922
Да се разпиша и аз. Отивам на род. среща.

# 3
  • Мнения: 95
Daninka и двете заглавия са много хубави  bouquet
По повод на искането - днес реших че съм си заслужила фризьор, след двуседмичен караул над децата. Мъжо се прибра по-рано от работа и аз го сюрпризирах че и аз съм човек. Така че сега съм 4470 Заел се е да ми приготвя свински пържоли с топено сирене и картофено пюре. Как да не ти се разтопи душата и довечера да не  luvbed, че после може и  EFP и stork-girl
Мечти..... Дано хлапетата заспят навреме и да ни огрее newsm17

# 4
  • Мнения: 3 971
bela аууу има хора на диета бе моме .Кви са тея пържолки дет ги споменаваш Crossing Arms
Тая вечер ще съм на спагети  hahaha Ся да не се обърка някои на 90-дневната съм и днес мога да си хапна Crazy

# 5
  • Мнения: 1 554
аууу Бела,има  бременни Crazy малиииии,ще кажа на мъжо за свински пържолки и картофено пюре да купи за утре...цц..... smile3538

отивам да мечтая,за свински пържолки Joy

Данинка,заглавията са супер ,аз съм за номер 1 Peace

# 6
  • Мнения: 101
И аз съм за първто заглавие, макар и двете да са хубави  thumbsup

Ще пропусна пържолките ... в мойта диета свинското е табу  Cry

# 7
  • Мнения: 3 971
Сложих първото .Ако довечера завали сняг ще ви бия всички  Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Майчета, подарявам ето тази проходилка:  http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=807724&cat=51
Ако някой я иска, или познава дете, на което би могла да помогне, нека пише.

Лека вечер!  Hug

# 9
  • Мнения: 3 743
Да се запиша в новата темичка Hug

В групата на Диди тези дни водят само 3 дечица. Някои родители са подписали декларации, че 1 месец няма да присъстват децата. Госпожите им са с маски, но дали ги сменят на 2-3 часа не знам Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 167
Брей гледам за пържоли говорите, та чак огладнях......хич не мислите за бременните мами  #Cussing out

Bell направо ти се кефя на ентусиазма за трето дете-аз живот и здраве чакам второто и от месеци седя и си блъскам главата как ще се оправяме. Синът ми е на 1 г 10 мес и е бетер бебе...нямам идея кой по-напред ще оправяме и дундуркаме. Sick Sick #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 11
  • Мнения: 109
 Peaceмммм много се радвам,4е съм ви "заразила " с желанията да си искаме.../от старата тема!/

ама сте едни скромни моми...направо ми скрихте шапката- аз наистина нося каскетско шапе..Wink

бела- пожелавам ти мноогоооо гуш- гуш...и цуни- гуни!!!! bowuu
аз ще ходя в петък да плащам таксата и ще "видя"каквата е хавата при нас...в ДГ имам предвид...

хубава ве4ер на всички Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 535
Тук съм и аз  Peace
ДидеHeart Eyes   bouquet
belaFlowers Four Leaf Clover fingerscrossed Писах ти на лични  Wink

# 13
  • Мнения: 95
Много се извинявам че споделих каква ще е вечерята Embarassed, съжалявам, ама нали съм си блондинка по рождение smile3538
Колкото до снощи Embarassed Бяхме изхванати на местопрестъплението от големият. Ходело му се до тоалет по нощите и при нас " Тате, мамо какво правите" #Crazy Добре че любимият е бърз и се справи със завивките. Получихме многозначителното " Ааа говорите си". Потънах в земята от срам newsm09 Баща му отиде после да го " завие" , а той се подсмихвал. Мале и това доживях, а уж чакахме 11 часа да стане  Banghead
След фиаското отивам да си легна в спалнята при Братан, и след само 20 минути той се събужда Rolling EyesДо три часа игра, песни уговорки. Сега чакам мъжо да се разсъни, че да го светна "С..... се отлага за неопределено време!" newsm50
На всичко отгоре днес и свеки ще идва на визитация и трябва да съм  wash hang 1dishes че да няма коментари.

# 14
  • Мнения: 1 554
Бела Joy преставям си големия хихихии,как се подхилвал,той е достатъчно голям за да ги разбира тези работи,и аз моите родители колко пъти съм ги хващала,и така съм реагирала,правя се на луда и после си се кискам Joy

Общи условия

Активация на акаунт