ОКТОМВРИ месец намалява,а бебевалежът продължава!

  • 21 592
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 270
Мерси, момичета - аз я мажа с преварена водичка само, но от утре ще се мажем и ние с някакво кремче явно

# 736
  • София
  • Мнения: 463
Аз пак се присетих нещо, вие знаете ли си кръвната група на бебетата. То моето стана на два месеца аз чак сега се сетих ,че не я знам. Дали не я е писало на епикиризата ,ама тя остана в педиатърката Или по-късно се изследва? Thinking Доста съм изкуфяла от бременността и след това недоспиването -направо не съм на себе си #Crazy

# 737
  • Мнения: 85
Askim, честита рожбичка и на теб, много здраве и щзстие ви желая  Hug
Мажа се с  Гермастан, но няма облекчение за съжаление  Sad
Незнам как да кърмя, той се начжда от едната, след това трябва ли да я цедя още, а другата и нея ли трябва да цедя и колко??? ОХ момичета извинявайте, но моля ви помагайте

# 738
  • Мнения: 23 112
Aз не я знам,мисля че я изследват само при изрично желание на родителите,което е супер тъпо./при положения,че им взимат кръв за разни иследвания/.
[bБамби[/b],мажи се с Лансинокс или крема на Авент.На едно храненен давай едната гърда,после не цеди.Ако бебето е гладно,давай и от другата.На следващото хранене дават от другата гърда ,а а ко си давала от двете,започваш с последната,от която бебето е сукало.

# 739
  • Мнения: 0
Хайде милички,нека скачаме в РОДЕНИ smile3504

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт