Алерголози - гр. София

  • 160 236
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Д-р Йордан Мирчев кв. Хаджи Димитър 0888929222 8403419 Много е добър!!!Педиатър-алерголог.Радоти с направление от GP и свободен прием 10 лв.


mili maminki iskam da dopulnq 4e priema pri doktor mir4ev e 15 lv ve4e...telefona mu e sy6tiq....
nie ot hadji dimityr mu kazvame vra4kata,mnogo e dobyr....az li4no predpo4itam da otida pri nego i za nai obiknovenna nastinka...lekuva mi deteto po nestandarten na4in....no mnogo efektiven...naprimer za povry6tane piem peritol prepory4an ot nego....to e sirop za alergii...no izsu6ava ligavicata i spira povry6taneto ....mnogo sym dovolna....strahoten lekar e i mnogo e iskren s decata....prepory4vam vi go gore6to za vsqkakvi problemi s mal4uganite!!!!!!
komentarite mu za haraktera na decata sa 1:1 verni kakto i diagnozite i le4eniqta mu......

То всеки с мнението си, но искам да ви кажа, че за мен този лекар е абсолютно неквалифициран (некадърен) поне по отношение на "алергологията". Дъщеря ми направи първия си асматичен пристъп на 10 месеца и бяхме насочени към него за консултация.Мирчев каза,че това дете никога няма да има нормално детство: да тича, да скача, да кара колело, да играе пълноценно с другите деца и т.н..Така ни беше забатачил,че на 2 годинки ни приеха в болница в ужасно състояние. Там при мен дойде една докторка и ме попита защо до сега не съм си лекувала детето, което ме втрещи и попита дали искам да се заеме с него, защото е срамно в 21 век децата да страдат и умират от болести, за който има лечения и поддържащи терапий. Естествено, се съгласих и сега дъщеря ми е на 10 г. и от 2 години не е имала пристъп - тренира тае куон до, играе футбол, катери се по дървета и ... не се спира по цял ден. Докторката се казва Абаджиева и е завършила и педиатрия и алергология, за разлика от други "алерголози" само със завършени курсове.Работи във Втора градска, ако някой се интересува, а и се доверих, защото сама дойде да ми предложи помощ без да поиска нито стотинка или каквото и да било и дори ми е помагала при необходимите контакти с нейни колеги.  Peace

# 31
  • Мнения: 186
Моля ви за мнение за Д-р Рачева от Медицинска академия. Похвалиха ми я много медицински лица от Военна болница, които си водят децата при нея, а не при Мандаджиева ....

# 32
  • Мнения: 902
Моля ви за мнение за Д-р Рачева от Медицинска академия. Похвалиха ми я много медицински лица от Военна болница, които си водят децата при нея, а не при Мандаджиева ....
Не ме учудва това. Сега остава новорегистрирани и анонимни потребители да ни оборят. Явно конкуренцията е голяма. Но вместо по форуми, да си гледат съвестно работата, защото няма по-голям ПР от позитивното мнение на пациента.    Peace

Последна редакция: сб, 30 апр 2011, 14:08 от l`ange

# 33
  • Мнения: 1 809
Някой знае ли къде правят кръвен тест за алергия?

И да поясня- не тест, който се прави с одраскване на кожата и накапване върху тях с алергени, а тест, който се прави на кръвна проба. При него освен, че можело да се определи има ли детето алергия и към какво в настоящия момент, можело да се прогнозира дали и към какво  в бъдеще може да се появи  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 2
Кръвен тест се прави на няколко места в София. Мога да препоръчам лаборатория "Геника", която се намира на ул. Цар Асен 90. за контакти 9530715 и 0897017270. Има 2 вида тестове- за 20 хранителни и 20 инхалаторни алергени.

# 35
  • Мнения: 0
moliavi pomognete deteto mi e na 5 g i poluvina poiaviavat  mu se pluski po korem4eto i stra6no sarbi n asledva6tiat den mu otte4e patkat amnogo jestoko mnogo trudko hodi do wc molaii 4eta razli4ni mneniia za dr Muskatov neznam kakvo da pravia hodih me pri doc Marinova no ne sam dovolna ot neia moliavi prepora4aite mi niakoi

# 36
  • Мнения: 0
Много моля, ако някой има инфо за д-р. Жени Милева дали практикува в Александровска болница още или поне в частния си кабинет колко взема на преглед да ми сподели.Имам сериозен проблем и трябва да го реша в най-скоро време !!! Благодаря предварително!!!

# 37
  • Мнения: 6
Жалко, че активността в тази тема е толкова слаба предвид колко деца, за съжаление, имат установени алергии и бихме могли да си бъдем изключително полезни.
Влизам да изкажа крайното си възмущение от д-р Рачева от Александровска болница!!! Историята е следната. Дъщеря ни, на 2г., 3 пъти получаваше обриви, за които предполагахме, че са от консумацията на телешко месо. Минахме през личната за направление, опитахме да запишем час и стана ясно, че най-рано след около месец ще могат да ни приемат в Александровска.
По спешност отидохме при алерголог в частната клиника "Детско здраве", който каза, че уртикария може би е провокиран от оцветител или нещо подобно в месото и назначи едномесечна диета с прием на капки. И каза преди изтичането на месеца да отидем или при тях или в Александровска, за да назначат кръвни изследвания и да се установи какво точно причинява обрива. Т.к. имахме записан час в Александровска отидохме там и попаднахме на въпросната "алерголожка" Рачева.
Поглеждайки снимките, които носехме за да покажем обривите, каза, че това за нея не е алергия, че на детето нищо му няма и да спрем диетата, да си й даваме всичко, което принципно яде без ограничения и че за нея, по-скоро, детето е имало някакъв вид шарка  #Crazy #Crazy #Crazy.   Познайте, при първото хапване на телешко, обрива отново е наличен  #Cussing out #2gunfire.
Така че, момичета, внимавайте с въпросната "алерголожка"

# 38
  • Мнения: 2
Здравейте!
Темата е малко изостанала и искам да попитам дали някой има актуална информация за цената на прегледа при д-р Мустаков?
Също така и за цените на тестовете за алергии (ориентировъчно-предполагам в различните лаборатории са различни Simple Smile )
Благодаря предварително!

# 39
  • Мнения: 297
Привет на всички ! Simple Smile Искам да ви разкажа и моята история. Бях на 25 години и отидох в кабинета на доктор Мустаков да се изследвам за алергии. Откриха ми хранителна нетолерантност към глутен (не говоря за глутенова ентеропатия) и хранителна нетолерантност към прясно мляко, която си знаех че си я имам може би от дете още изразена в стомашни проблеми от рода на диария. Подчертавам от доктор Мустаков аз не съм доволен. Както й да е тогава тестовете ми ги направиха с драскане по ръката. Сега съм на 32 години и миналата година отидох и си направих кръвен тест за алергии към прясно мляко, глутен и телешко месо. Е оказа се че няма и помен от трите алергии. Незнам как е станало но теста от трите алергии излезе отрицателен.

Търся добър алерголог по възможност алерголог и пулмолог спешно за друг човек. Колебая се между трима души. Доктор Абаджиева от втора градска, проф. Васил Димитров от Александровска болница и д-р. Жени Милева от Александровска болница. Ако някой има впечатления ще съм ви много благодарен ! Става дума за алергия към прах. Благодаря ви много !

Кръвен тест за алергия за 1 алерген струва около 32-33 лева и става готов за няколко дни. Това е в Цибалаб. Аз там правих. Просто другаде не намерих кръвен тест. Иначе при Мустаков май е по 3 лева на алерген ако не се лъжа. Иначе кожни тестове с драскане правят и в института по паразитология на бул. Мадрид мисля на същата цена:

http://www.ncipd.org/index.php?category=7&section=12

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 15:13 от javor_bg

# 40
  • Мнения: 22
Д-р Матеев - Александровска болница. Много старателен лекар. Работи с направления.

# 41
  • Мнения: 297
Благодаря много !

# 42
  • Мнения: 550
Моля за препоръки на добър алерголог за центъра на София - НДК - Лъвов мост. Имам силна сенна хрема, която ме унищожава с всеки изминат ден.  Предварително благодаря за съветите.

# 43
  • Мнения: 2
пулмолог+алерголог- Д-р Филчев 0887300074

# 44
  • Мнения: 673
д-р Шишенкова - ИСУЛ.

Общи условия

Активация на акаунт