Марио Давидков

  • 23 492
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,

Вчера посетихме във Варна д-р Марио Давидков за трети и ПОСЛЕДЕН път. Първите два пъти е взел на жена ми по 120 лв. за 15 мин. преглед на едно-плодова бременност, а сега платихме 200 лв. при положение, че бебето беше в "лоша" позиция и Давидков видя в пъти по-малко неща в сравнение с предишните посещения.
Може да е добър специалист, но за мен си остава мошеник.

 #2gunfire

# 1
  • София
  • Мнения: 8 283
Какво значи мошенник взе ви парите не свърши работа или  newsm78 ... ами някой лекари са им по-скъпи тарифите, друг е въпросът че някой хора не питат предварително.
Моя приятелка 2005 г. плати 150 лв. за диагностициране на бременността 150 лв. в Софийска клиника ами да дава кои я би в главата да ходи по Нова година на прегледи точно там. Аз за същото нещо платих 30лв. няколко месеца преди това, естествено на друго място.

Не го познавам този лекар но:
1во има черен списък, ако искате го сложете там.
2ро - цената при "специалистите" не се определят от продължителността, а от това, за което сте отишли там, от това което той може да "види".
За Ф.М. цените са в този диапазон.... пък и не е евтино човек да отиде да види нещата е 4то измерение.

# 2
  • у дома
  • Мнения: 965
Аз пък с кеф му ги дадох тия пари. Била съм на 2 прегледа при него и смея да твърдя, че това са прегледи на светлинни години от всички в Бургас, при всеки един лекар при който съм била. При мен обаче, и двата прегледа продължиха по около час. Също така, съм му звъняла за консултации и ми ги е давал по телефона. На мен първия път ми взе 160 лв., а втория 130 лв. Мисля, че е добър специалист, с добро самочувствие - а за парите не те е карал насила да ходиш при него, нали?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Наистина ли толкова скъпи са станали тарифите? Преди около две години ми взимаше 80 лв. на преглед. Доволна съм от него като диагностик.

# 4
  • Мнения: 18
Здравейте. В голямо чудене съм при кого да отида за ранна ФМ във Варна. С предната бременност ходих два пъти при Давидков и изключвайки странностите му, бях доволна и спокойна. Сега чух, че многократно си е повишил тарифите. Бих искала да попитам има ли някоя мама да е ходила скоро при него на ФМ и моля да сподели актуална информация за това. Предварително благодаря. Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Аз ходих при него. Препоръчвам ти предварително да попиташ каква ще е стойността на прегледа, на мен взима 120 лв.

# 6
  • Мнения: 18
Аз ходих при него. Препоръчвам ти предварително да попиташ каква ще е стойността на прегледа, на мен взима 120 лв.
Благодаря ти   bouquet А ти кога последно ходи при него и за същото ли ходи?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Аз ходих при него. Препоръчвам ти предварително да попиташ каква ще е стойността на прегледа, на мен взима 120 лв.
Благодаря ти   bouquet А ти кога последно ходи при него и за същото ли ходи?

Последно ходих преди месец, да за ранна ФМ бях.

# 8
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз ходих при него. Препоръчвам ти предварително да попиташ каква ще е стойността на прегледа, на мен взима 120 лв.
Ау.Какви са тези цени за Фетална М.То по-евтино ще ви излезне да дойдете в Сф да си я направите отколкото при този специалист във Варна.200 Лв е страшно много.Егати кожодера.Ако си направиш и 3-те става цифра.В Сф във Фемина Фм е 60лв, ако искаш диск става 90

# 9
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Аз ходих при него. Препоръчвам ти предварително да попиташ каква ще е стойността на прегледа, на мен взима 120 лв.
Ау.Какви са тези цени за Фетална М.То по-евтино ще ви излезне да дойдете в Сф да си я направите отколкото при този специалист във Варна.200 Лв е страшно много.Егати кожодера.Ако си направиш и 3-те става цифра.В Сф във Фемина Фм е 60лв, ако искаш диск става 90

 Mr. Green
Скъпчия е доктора, но от Варна до София едва ли ще излезе по евтино.
И тук има специалисти, които правят ФМ за по-малко пари, лично аз имам доверие на Давидков.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 181
Момичета, Давидков е много добър специалист. Парите при него си заслужават. Единствено той откри сърдечната малформация на малката ни, дори в Сф не успяха да видят малформация , а като имате предвид , че бяхме при най - добрия кардиолог за ехокардиография на плода....и след раждането се установи , че Давидков бе ужасно прав , дори диагнозата , която бе поставил бе точна.

# 11
  • Мнения: 18
Хексе, благодаря отново. Затвърди ми решението да отида при него. И аз само на него имам доверие, въпреки, че на много им се струва странен, арогантен и т.н. Но е голям специалист, няма спор май, специално при фетална. Да видим само каква цифра ще ми каже по телефона, ако е 120 е добре. Аз по принцип на втората фетална на 4д ще ми я правят в Майчин дом, където ми влиза в цената на консултацията. А трета май няма да правя, малко е безсмислено според мен. Каквото и да е, бебето е вече голямо и нищо особено не може да се направи на този етап. Ще видим!
Все пак ако има още някой със скорошни впечатления от Давидков моля да сподели! Поздрави!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 181
Не знам какво имаш предвид под трета ФМ , но ако става въпрос за периода от 19-22 седмица. Лично за мен тя е най - важна. Тогава се откриват сърдечните малформации. За предприемане на действия може да се говори само от гледна точка на това, че се подготвят нужните специалисти за поемане на детето след раждане , специализирана клиника и операция, които действия обикновено са живото спасяващи за бебето.

# 13
  • Мнения: 18
Не знам какво имаш предвид под трета ФМ , но ако става въпрос за периода от 19-22 седмица. Лично за мен тя е най - важна. Тогава се откриват сърдечните малформации. За предприемане на действия може да се говори само от гледна точка на това, че се подготвят нужните специалисти за поемане на детето след раждане , специализирана клиника и операция, които действия обикновено са живото спасяващи за бебето.
Тази, за която говориш, е втората. Тя е важна, да. Третата е доколкото си спомням към 28 г.с. За нея си мисля, че не чак толкова нужна.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 181
Миналата година тази при Давидков ми беше третата , за това, но явно всичко е индивидуално. Първо ми прави до 13 седмица, после в 16 - 17 да види органогенезата и трети път ме вика в 22 седмица за сърце.

Общи условия

Активация на акаунт