Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Деси страхотна тема   bouquet  bouquet
Само се записвам че днеска съм в депресия  Cry като ми поотмине ще пиша
На всички лек ден

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте арабелки,

Койоте, много свежарска темичка си изпипала  Hug

Дуа, добре завърнала се! Няма ли да разкажеш малко повече за това тъй дълго ливанско лято?

Шилан, да не би министъра да ви увеличава заплатите?

Марси, и аз ще се възползвам от съветите за промяна на режима...Моят две годишен фъстък не си ляга по-рано от 2.30, а сутрин спи, ама душичката му спи чак до обяд.

МНого приятни емоции желая на тези, на които предстои да се съберат със семействата след дълга раздяла   bouquet

# 17
  • Мнения: 610
Привет на всички !

Деси- много красива тема !
Скай- разбира се , че те помним  Simple Smile прекрасна новина ни сподели .
Бъди щастлива   bouquet
Магде  Hug
Миг Незабравим- радвам се, че си добре .  Heart Eyes   bouquet
Либра- лек път и от мен и много щастливи мигове по фараонските земи  Party   loveuuu

# 18
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Момичета, виждате ли снимките в албума?
Аз виждам най-новите 4 албума, а на другите не виждам снимките, а само кориците.
Не знам от компютъра ли е или има нещо друго. Някой влизал ли е тия дни в албума да ми каже

# 19
  • Мнения: 52
здравейте,нямахме нет два дни и сега отивам да ви 4ета,мн сте писали.браво за новата тема  bouquet.искам да ви попитам,ще мога ли да ви видя(ако искате де )пиша от 121 тема ако не се лъжа,ще радвам. Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 18 091
Здравейте хубавелки,
Напоследък хич не ми остава време да се разписвам, даже  понякога заради липсата на време чета малко повърхностно темата.. Sad
Деси,поздравления за прекрасното оформление !  bouquet
Скай,много се радвам да чуя, че проблемът е разрешен! Grinning
Марси,вие с лютеничката се оплаквате от едно дете, лягащо си по нощите..А мен питате ли ме с тези 3 нощни птици?Гоня ги вечер да си лягат, че сутрин близначките стават за училище в 6.30, ама никой не ме чува...Докато се наядат, докато си научат, докато изгледат някой филм  на компа или  предаване по National Geographic, докато си раздадат взаимно ежедневния порцион пердах и заяждания и то вземе че стане 12 часа... ooooh!Ама нямат уморен и недоспал вид, явно са от моята порода. Mr. GreenТатко им е голям поспаливец.При възможност си ляга рано и се излюпва късно. Peace
Либра,пожелавам ти приятен път и безброй щастливи мигове с любимия.И да снимаш, че после да има пак какво да гледаме.
Дуа,кажи нещичко и за Амал и малката й принцеса.Съвсем се изгуби тя от полезрението ни.
Магде, как е малкият сладур, почна ли по-малко да реве в градината?
Хадил,беше ми интересно да прочета за традициите в арабския свят, свързани с погребенията.Някои детайли ми бяха убягнали, независимо от това, че имах обща представа за нещата. Peace
Лютеничката е вече  намазана върху филийка! Mr. GreenКакво ново около вас?
Мигче, прекрасно е това, че вече си се разшетала, значи си в кондиция! GrinningДано всичко е минало добре при днешното махане на конците!И аз като теб съм голяма паникьорка по отношение на болка! ooooh!

Алвера, по-късно у дома ще хвърля поглед на албума, за да видя ,дали и при мен има подобен проблем.Сега ще трябва да изчезвам да посвърша няколко дреболии преди да си тръгна от офиса.

# 21
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЛИБРЕ- на добър час newsm10
Много самолет, много нещо ще сменяш бе Shocked
МИГЧЕ- щом си почнала да раздаваш заповеди, вече си добре smile3521
НИКИ- какво става със тебе бе момиче? Я горе главата thumbsup

# 22
  • Мнения: 171
ейййй - не смогвам да ви прочета постовете. Деси, много хубава тема - благодаря. Никито, дано всичко се оправи. Не си мисли за лошото... което е писано на глава, не пада на камък.
Водна лилия, не знам да ли ти е приседнало кафето, защото си предубедена към постовете ми (както веднъж каза) или защото приемаш термина митология, като лъжа.  Laughing - без лоши чувства и независимо каква е причината ще уточня значението на термина. Ислямска митология (или християнска или еврейска) означава всичко, което се разказва или обяснява в дадена религия без да се съдържа в свещеното за религията писание (в нашия случай Корана) или признатите допълнения (в нашия случай т.нар. ахадит или хадиси побългарено). Това обикновено са неща, които не е доказано, че са казани от Пророка (асс) или са цитирани от недостоверни източници, следователно не могат да бъдат приети като истинни 100 % или хадит, а в същото време липсват преки ясни текстове за тях в Корана. Такива са голяма част от житията на пророците (ас), някои от обясненията за религиозните обреди, някои от обясненията за "живота в гроба"  - т.е. времето между смъртта и Съдния ден (след който започва истинския задгробен живот) и т.н. Поради споменаването им от различни източници, никой не може да се закълне, че са истина и затова се класифицират като "религиозна митология".

# 23
  • Мнения: 52
благодря миг4е-  bouquet,моми4ета 4удесни сте

# 24
  • Мнения: 62
Здравейте, принцеси  bouquet
от няколко дена чета вашите теми, толкова се увлякох, че по цял ден това правя и постепено опознах всички ви дистанционно Hug
единствено последната темичка малко ми се опъна, с 50-те страници, и не я довърших, защото вече бях нетърпелива да ви пиша Blush
нека ви се представя, на 23 години съм, живея в западна Европа, но духът ми е неспокоен и с нетърпение чакам следващата си дестинация.

причината да се заинтересувам от вас е, че бях в Йордания наскоро. Преди време съм посещавала Тунис и Египет и бях много впечатлена, но завръщането в ежедневието ме завърташе отново. Сега обаче Йордания ме докосна много дълбоко и нещо в мен се промени. Имала съм шанса да бъда в много държави, но никога не съм си тръгвала от някъде толкова щастлива и същевременно толкова изпълнена с носталгия. Трябва да ви призная, че имах, и все още имам предубеждения към арабите, заради неприятни случки, но нали съм си дивак, искам да усетя всичко лично  преди да си изградя собствено мнение.

 В Йордания обаче преживях магия и сега не мога да се откъсна от снимките и спомените.
Не желая да ви дотягам от първия си пост, затова за сега ви пожелавам приятна вечер и се връщам обратно в мислите за моята приказка от хиляда и една нощ   bouquet

# 25
  • Мнения: 171
Добре дошла Ykk ! Хубаво е, че темите са ти харесали. Предполагам, че и сотаналите момичета ще се зарадват на нов фен, а и може малко да ти променим мнението за арабите.   bouquet
Saidah всяка градина с група за предучилищна възраст, подготвяща според програмата и с разрешително от министерство на образованието може да ти издаде документ, с който после да запишете първи клас.

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 23:23 от hadil

# 26
  • Мнения: 550
3апис на втора страница  Embarassed

Доня, много хубава и приветлива теми4ка си сътворила, дано я продължим само в този дух  Peace

Алверка, при мен няма проблем с албумите  Wink

Либра, Монда, лек път! И незабравими емоиции! Ние 4акаме разказите след това  Peace

Ykk, добре дошла!
 
В Йордания обаче преживях магия и сега не мога да се откъсна от снимките и спомените.
Не желая да ви дотягам от първия си пост, затова за сега ви пожелавам приятна вечер и се връщам обратно в мислите за моята приказка от хиляда и една нощ   bouquet
Аз ли4но нямам нищо против да ни 'дотягаш' със снимки и разкази, впе4атления от Йордания  Peace
Колкото до предубежденията, аз също имах такива преди време... но както може да се про4ете в подписа ми: And one of the dramatic characteristics of life is being with another person and suddenly seeing the ways in which they r like u, not different from u...The understanding that there's no other. It's all One
Сред арабите има добри и лоши хора, така както има такива и сред българите, немците и мексиканците (например). И приликите между разли4ните нации са много пове4е от разликите  Peace
А ти какво правиш в Бавария? Аз у4а в НРВ  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 62
beba_momo, и аз това правя в Мюнхен  Peace
Подписът ти е наистина много верен, точно нещо такова си мисля последните дни, когато хората ме питат какво й е толкова особеното на Йордания.. И им казвам, че е много различно и не може да се обясни, но същевременно хората са като всички нас - работят, обичат, страдат, забавляват се. И не се знае къде по света можеш да откриеш частичка от себе си Hug

Да, така е, неприятни хора има навсякъде, затова и не се оставям предразсъдъците ми да ме водят, а се опитвам да опозная максимално всичко и да добия лична представа. Загубих една приятелка преди време, която в началото на 20те си се омъжи за тунизиец. Отначало всичко изглеждаше нормално, симпатично момче със западни разбирания, постоянно излизаха и се забавляваха, връзка като всички останали. След като се ожениха обаче, той я затвори вкъщи, на нейния телефон вдигаше само той и сега вече не знаем къде е, в България ли, в Германия ли, в Тунис ли.. Много ми е болно, защото това не беше неин избор, последно сподели, че излиза отвкъщи само за да пазарува и се чувства объркана. И след това изчезна.

Но все пак смятам, че това е по-скоро изолиран случай, а и вие всички сте пример за щастливи и пълноценни връзки  bouquet
В Йордания попаднах на много мили и интелигентни хора, всички говорят чудесен английски и много се забавлявах с тях - няма напрежение, изглеждат много спокойни и щастливи хора. Впечатлена съм от всички туристически забележителности, от природата, от начина на живот. Влюбена съм във Вади Рум и магията на пустинята! Влюбена съм и в Акаба, в климата там, в палмите, морето, усмивките на хората..!

Сигурно ви звуча прекалено екзалтирано, но на фона на песимизма в България и студената Германия, всичко там беше уникално преживяване! Бих ви пуснала снимки, но не знам доколко ще са ви интересни, особено на дамите, които живеят там/ или в близките държави/ и са свикнали на такива гледки Embarassed

Забравих да ви благодаря и за топлото посрещане!  bouquet

# 28
  • Мнения: 177
 
Деси  bouquet за темата.
Ykk welcome
Теди ,радвам се ,че все пак намираш време да се разпишеш.И ние още не можем да влезем в ритъм нито със ставането ,нито с лягането,нито с ученето.А най-малкия ученик все още си плаче сутрин и това което ми е най-криво е ,че ме слуша.Върви за ръка ,стигаме в детската,обува си пантофите,сваля и си закача якето ,но през цялото време тихичко си плаче,а като си тръгна се чува из целия коридор.Поне да правеше като големия си брат,като тръгна на детска - рита ,хапе ,блъска,а то душичка .
Скай  bouquet
Миг-радвам се ,че си добре,а конците не ги мисли,сигурно няма и да усетиш. Да не досаждам,но не съм наясно относно албума и дали има наши снимки,когато имаш възможност те моля да ми изпратиш паролата ,защото там сигурно са доста поостарели.  bouquet
Къде се губят Мелани ,Дина,Олд,Амал,Катето,Хари и Веси-има ли някой вести от тях?
На всички-спокойна нощ!

# 29
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ykk wavey
И ако може пусни картинките pleaseeeeeeeeee-всички ще им се радваме Hug
Да бе какво стана със Динчето, снощи докато простирах и се сетих пак за нея. Страшно отдавна не е писала.
Спомних си и за още една Дина- даже бяхме и казали, че си има адашка но тя писа много, много малко и тя изчезна. Със Олдича се чухме наскоро-много бачкане има.
Амалчето спря да пише от както роди Sad Катето де ли я е завял вятъра newsm78 Дали е тука, или на някои друго място на земята newsm78

Общи условия

Активация на акаунт