Отговори
# 45
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Делта, благодаря за закуската и кафето!!!
Бена, успех   bouquet
Астарта, страхотна придобивка си имаш, Честото и да си я ползваш много години!

Аз да ви се похваля, на малката й падна първото зъбче. И феята на зъбките дойде докато спеше , взе зъбчето и остави парички под възглавницата. Laughing. Беше голяма радост. Сега не може да казва "С" и е много смешна.
Ykk
Никито, не се притеснявай, важното е да сте живи и здрави. Приеми го като почивка, от която имаш нужда   bouquet
Желая ви приятен ден!

# 46
  • Мнения: 550
Тъкмо бях решила да по4ерпя виртуално с белгийско каВенце и кроасани, но кака Делта ме е изпреварила.  Crazy Айде утре,  Heart Eyes ако успея да преваря

И така, моите гости в4ера отлетяха обратно за БГ - Горките за 4 дни колко места видяха, колко път пропътувахме - както сами казаха, сега в БГ няколко дни трябва да по4иват от по4ивката  Whistling
Уикенда бяхме и до Белгия, само дето много дъжд ни валя, там бе много красиво, но снимките станаха  малко мра4ни... все пак  ще ка4а няколко в албум4ето ни.  Peace

Бена, успех и от мен!

Астарта, много вкусна зву4и тази нова придобвика, пък и здравословно - знаеш, 4е хляба е хляб, а не химия и боя.  Peace

Ykk, благодаря, 4е сподели снимките с нас - страхотниииииииииии са!!!


Мактуб4е,
добре се разписала и при нас. Аз ви 4ета по съседски, 4е много интересни неща се показват и разказват от Пакистан  Peace
А от теб скоро 4акаме новини за бебка, току виж с моя племеник заедно се появят. Сестра ми и тя 4ака беб4о, терминът уж е след два дни, но на него май много му харесва в корем4ето  Heart Eyes

Редакция: ка4их няколко нови снимки  smile3509

Последна редакция: пн, 12 окт 2009, 12:19 от beba_momo

# 47
  • Мнения: 24
Привет арабелки!!!
БЕНА успех ти желая!!!
АСАТРА направи един хляб пък пусни насам да опитаме  Grinning
АЛВЕРЧЕ ами аз това правя да ти кажа основно си почивам когато мога сега че толкова бях изморена  ooooh! Tired
ДЕЛТА както винаги се е погрижила за нас да има кафенце и закусчица.
Много  Hug на всички арабелки


# 48
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АСТАРТА- честито придобивка. Аз от кога и се каня на тая машинка ама все се дърпам, че много обичам тестяно и все дежурна по хляб и козунак ще съм. Пък и сладко както обичам и ще стане една мътна и кървава- сладко и тестяно.
За първи път такава мишинка видях във Буенос Айрес през 1982 година. Хората ни спряха тогава да ни предложат да опитаме козунака който бяха направили със хлебарницата. МнгоооогУУУ вкуснУУУУУУУУ
Да си я ползваш със здраве а аз ако се престраша най-накрая да си купя ще ми даваш съвети, защото ти вече ще си се научила и ще знаеш тънкости Hug
АЛВЕРЧЕ-много ли беше хубава Зъбчената Фея newsm47Радост голяма а smile3521
БЕБЕЧ- ти пък да беше почерпила от тези кроасани. Както ги обичааааааам. Какво, че съм пуснала закуска. Давай като Мучо Пух бе-Колкото повече толкова повече smile3503

# 49
  • Варна
  • Мнения: 911
дзак  Hug я да ви видя какво си правите без мен, живи здрави сте това е добре  Heart Eyes, и аз съм добре , пристигнах благополучно в египетско - александрия и в момента черпя с пълни шепи от радостите на живота  Mr. Green , от все сърце ви желая да сте толкова щастливи колкото съм и аз в момента  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 610
Привет на всички !

Астарта- честито за новата придобивка. Големи вкусотии да си приготвяте в нея   chef И аз си имам машина за хляб  Party и много и се радвам  Simple Smile нямам търпение да я изпробвам   chef пълнозърнестия хляб и козунака по рецепта от книжката на машинката ли ги прави ?
Хадил- ходи ли до детския магазин, свърши ли си работа ?

beba momo- много хубава двойка сте  Flutter

Ооо Либра- привет, радвам се че всичко е ок и си щастлива .  Simple Smile   loveuuu

# 51
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Libra, от все сърце се радвам на щастието ти  Hug. Да имаш това щастие още дълги години и колкото и да черпиш от него, все да не свършва!!!

Делта, ама ние спяхме много дълбоко и нищо не видяхме и не чухме  Joy. Но малката се беше притеснила, че нейната фея на зъбките е момче,(не знам защо ) та се наложи да си измислям доводи,че не е  Shocked. Ама се справих де.
Какво му става на това време навън  newsm78. Хич не обичам да е студено...

# 52
  • Мнения: 24
ОООО ЛИБРА завиждам ти благородно разбира се. Да трупаш впечатления и да разказваш. Тука в събота даваха по бтв за Египет - тази седмица за Хургада др събата пак ще дават. Много хубаво в тази Хургада. Ти ще разказваш за Александрия   bouquet

# 53
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Здравейте и от мен! Ние сме още тук, поболедувахме на смени, все отлагаме пътуването. Ще пиша като сме вече на вратата, че за смях станахме  Grinning.

Либра, приятно прекарване! Чакаме разкази и снимки!

beba_momo, сега отивам да видя снимките. Аз обичам мрачно време, та сигурно ще ми харесат. Simple Smile

alvera, честита ви фея на зъбките!

bena-bela, какво стана на интервюто?

 mactub, привет в нашта тема!

Ykk, добре дошла и на теб! Страхотни снимки! И аз мечтая за Петра!


Ние въпреки болестите, тия дни усилено се разхождахме. Много е красива София през есента.
От утре обаче почват студове.
В Латакия е 30 градуса, та ще си удължим лятото малко.

Деси, къде изчезна? Майка ти още ли е при теб?
Ние днес с мойта ходихме да й подаваме документите за паспорт, че стария й беше свършил. Мъж ми й попълни бланките за визата, искам да съм сигурна че ще пътува през ноември.

Отиваме с Карумче да се къпем.

Лека вечер! Hug

# 54
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!!!   bouquet  Hug
Астарта, честита машинка!  Hug Ние отдавна имаме, но не ни влиза в употреба много много. Дано на теб е по-полезна, но по ентусиазма ти личи, че ще я използваш честичко  Grinning
Ох, Либра, прочетох историята ти като започнах да пиша във форума и се чудех какво става с твоето момче и теб, тъй като отдавна не съм чела за вас. Сега така се зарадвах, като разбрах, че си там отново  Hug  все едно аз виждам отново моето момче! Дано всичко да е наред около вас  Praynig и да се виждате все по-често вече! Мнооооого да се обичате!  loveuuu
А Хадил къде е цял ден?  newsm78
Ykk  welcome

Забравих да ви се скарам, че тук ме зарибихте с фермата във фейсбук, и сега цял ден това правя, а днес шефа 2 пъти ме хваща да бера ягоди.  Mr. Green А с една колежка, която пък аз зарибих си говорим пред другите кой какви зеленчуци има и т.н. и другите ни гледат ей така  Shocked и се чудят хората какво става, какви са тези домати, крави, оградки  Mr. Green

Последна редакция: пн, 12 окт 2009, 19:46 от tess_of_durbervilles

# 55
  • Мнения: 52
много ви благодаря на вси4ки за положителната енергия Hug.не беше то4но интервю,а трябваше да видя как се правят 4етките,който аз ще правя вкъщи. (така ще работя надомнно).мн се радвам Simple Smile.снощи Криси имаше теппература и повращта,незная какво му стана днес пууу няма нищо. Peaceлека ве4ер на вси4ки отивам  bathпосле ще седна да ви про4ета днес нямах време

# 56
  • Мнения: 171
Астарта - честита машинка - да знаеш какъв хубав домашен кекс става в нея  Grinning
Близнаците - утре ще ходя, че бях цял ден на работа, с което пък отговарям на Тес - понеделник в детската неврология е кошмар!  Crazy
Либра, радвай се с цялото си сърце - то това е, което остава от живота - топлината от преживяното.
Деси ми липсва... и Миг незабравим... и Лютеничката.... а НСЕ къде е?
Бела - успех с надомната работа!
Алвера - ето ти една фея на зъбките, за да е спокойно детето:

# 57
  • София
  • Мнения: 18 091
Здравейте момичета, Heart Eyes
Днес си казах, че каквото и да става ще седна  на компа и ще се разпиша...  Crossing Arms
Направо съм луднала - работа,контрол над учебния процес на дечурлигата, лекуване на вируси..Нещо хич не ми стига времето. Thinking
Прочетох последните страници набързо.Първото, което ми се наби на очи е фактът, че Либра е вече в Египет. Grinning Пожелавам ти много, ама наистина мноооооого щастливи мигове с любимия! Hug
Астарта, честита придобивка,да си я ползвате със здраве!Все се каня и аз да си взема, но все нещо ме разколебава - кога цената й, кога това, че колкото и да е голяма май трудно ще опече хляб, достатъчен като количество за петима души в рамките на целия ден. newsm78Иначе съм спец по програмите за печене  на подобни машинки, тъй като  възрастните съседи от нашата кооперация имат навика да ме ползват за преводач на книжките с инструкции.Синът, дъщерята или внукът вземат че им купят някоя машинарийка, обяснят им туй-онуй по експлоатацията й, а после при всяка неяснота НСЕ е насреща. WinkМайтап, понякога имам чувството, че хората просто си търсят компания, някого ,с когото да разменят няколко думи.Старост- нерадост,какво да се прави... Sad
Ясмин,аз уж обичам зимата, но като прочетох поста ти за температурите в Латакия,май и на мен ми се прииска едно удължаване на лятото..Ама няма как..Йордания е далеч, отпуска в близко бъдеще не ми се очертава. CryКак е малкият сладур?
Алвера,честито паднало зъбче на момиченцето ти!Това ми напомня една весела случка около подането на зъб на една от близначките.С риск да се повторя, ще кажа, че едната от тях е силно ориентирана към специалност "Финанси"от ранна детска възраст. Mr. GreenКато видя след първия паднал зъб, че феята й оставя парички под възглавницата, реши да забогатее на неин гръб.Главата й роди страшната идея, че човек може да разчупи зъбчето на няколко части с надеждата, феята да ги възприеме като отделни зъбчета.. ooooh!Ама не стана номерът! Naughty
Хадил,мерси, че попита, къде се губя.. HugКакто вече казах, шайбата яко ме е завъртяла и не смогвам много да се разписвам..Да си призная без бой, че голяма част от постовете ми напоследък са в темата за седмокласниците - онази, в която родителите споделят неволите си около  подготовката за кандидатстване и матурите на децата.Та така..
Ykk,добре дошла в темата!И ти, Мактуб! HugСнимките от Йордания са чудесни, наистина.Като ги гледам, все ми се иска да стегна на две на три куфара и да поема нататък.Не ми трябва екскурзовод, не ми трябва туристическа агенция, а просто време... Rolling EyesВъпреки, че аз съм интересен човек. Crossing ArmsХоди ми се тук и там, но за относително  кратко, докато разгледам и се наситя откъм емоции на въпросното място.Не знам, защо е така. ThinkingТова не касае в никакъв случай в частност арабските държави, както се опитваше да ме убеди една приятелка, а и европейските..Ето, в една Гърция, въпреки това, че съм заедно с любимия, стоенето  повече от 15-20 дни ми натежава.Свикнала съм си до болка с голямото село София. WinkТрудно бип се адаптирала да живея другаде, сигурно ще да е от ЕГН-то..
Нещо май се отплеснах, ще ми простите, нали? Heart Eyes Hug

# 58
  • Мнения: 113
Благодаря ви за гостоприемството   bouquet
 И аз така по съседски малко да ви дойда на гости...обаче гледам повечето сте заетички с някакви задължения... Simple Smile

beba_momo
давай сведения за племенника,да видим кой ще се реши пръв  Wink макар,че до моя термин има още време,та сигурно мойта мома ще почака още малко.

DELTA_DELTA
Ако знаеш аз как си падам по кроасаните особено тези на 7days с много шоооколад  Laughing

libra
честито за пристигането   bouquet,надявам се не си имала проблеми по летищата..

За София да кажа,че и на мен ми липсва.Не знам някак си съм си свикнала там и с кварталите и всичко,нищо че някой път е по мръсна или пък някой е паркирал на тротоара и не можеш да минеш  Laughing

За всички останали лека вечер  Hug

# 59
  • Мнения: 2 171
Maktub, Ykk, добре дошли Hug
Ykk,  и мен ме впечатлиха много снимките от Йордания Simple Smile
Либра, пожелавам ти незабравимо изкарване на времето с любимия Hug
Благодаря на всички за честитките за новата ни придобивка  bouquet. Само да вметна за тези, които имат намерение да си купуват, хубаво да помислят, защото всякакви диети отиват на кино Crazy. Хадил е права, страхотен кекс става в нея, както и козунак Simple Smile. За днес съм си набелязала още рецепти.
Близнаците, аз нямам книжка с рецепти, защото моята е от ТСМ. В преведеното упътване има само около 10 рецепти. Другите ги взимам от темите в БГ Мамма за хлебопекарните Peace
Алвера, честита ви Фея на зъбките Hug. На колко годинки е дъщеричката ти? Не знам откога започваха да падат зъбките, а ми е интересно, че и на нас ни предстои.
Ясмин, много лошо с тези болести. Добре, че вече сте здрави Hug. Целувки на Карумче Heart Eyes
Отивам да разгледам снимките на Беба Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт