Отговори
# 30
  • Мнения: 221
Здравейте и от мен,
И аз да се разпиша в новата тема.

Честит рожден ден на КОлибри. Да си жива, здрава, много обичана и едно здраво и хубаво бебе през декември.

Ние сме добре, аз си се закръглям, нищо не правя, почивам си, сега обмислям да правим лек освежителен ремонт в къщи. И така.
Последната седмица много сте изписали не мога да ви изчета, сега съм стигнала към 35 стр. на предишната тема. като свърша ще се включа и по нещата, които сте обсъждали.

# 31
  • София
  • Мнения: 104
Хайде и аз да кажа за работата - от 10 дни съв в отпуска - общо взето лежа по цял ден, демек мързелувам, ама истината е , че и контракциите ми спряха /вече почти не пия Магнезий/ и отоци нямам, така че може би има значение лежането все пак. От 1 и аз ще си взема болничен до официалния - така реших - и ми е по-спокойно някак си. Иначе и аз работя на бюро - на голям и удобен стол, ама явно и седенето се в една позиция си оказва влияние и то не особено позитивно.

# 32
  • Мнения: 344
И аз съм на стол пред компютър, удобно ми е, но просто не ми се ходи вече...
Иначе съм го замислила, ако всичко е наред, да си карам до 45-дневния и преди това да си взема всички дни платен отпуск, които имам... което горе долу идва около 1-ви ноември... демек  остава малко повече от месец Whistling

За магнезия -аз не пия нищо вече повече от месец и нещо, близо два. Нито магнезий, нито но-шпа (само ако ми предстои вълнение, емоции, натовареност и по едно хапче)

# 33
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Колибри, честит рожден ден! Бъди благословена с всички добрини ... мечтай, изследвай, покорявай! Нека всеки път, който избираш води до това, което е истинско, добро и красиво!  bouquet



За работата ... и на мен взе да ми накъртва вече Mr. Green, но поне е лека, на бюро съм, пред компа, ама и седнала цял ден не е работа де. Tired Имам още месец до 45 дневния болничен и мисля да го отикам, а междувременно имам и 5 дни отпуска, ще си направя почивка по някое време. Whistling

# 34
  • Мнения: 363
Е-е, наистина сте ми отговорили,много ви благодаря.Аз имам от Магне В6 още малко и на 29.09 като отида на преглед ще попитам дали да го сменя с друг магнезий,но този няма да ми стигне с два приема 2 по 2 до прегледа,та се чудя дали може да направя последните два приема 2 по 1 за да изкарам до преглед и после ще взема друг newsm78.А и като отида на София другата седмица мисля вече да започна с обикалянето на детските магазини,че нямам нищо пазарувано за бебето,а времето си тече.Моля мамите от София да кажат за адреси на такива магазини от които са доволни

# 35
  • Мнения: 1 745
Запис!
Честит Рожден Ден на Колибри! Hug  bouquet Hug

Ние с малката се поразходихме,напазарувахме и сега ще лягаме!
Аз миналия път от както прокървих в 6г.с. не съм ходила на работа!Сега обаче нямам избор-трябва да си се занимавам с Лизи,с домакинството!Движа се доста повече от миналия път!

Портман,милото детенце...А и ти какво си преживяла! Tired Добре,че вече всичко е наред!Но тая снимка ще ми е пред очите винаги,като ми спомене някой нормално раждане на седалищно бебче! Rolling Eyes То май майката го решава сега,щото и Лизи беше седалищно и ме питаха-ако бях поискала можеше да се пробвам нормално,ама аз прецених,че не си заслужава риска!Сега док пак ми разказва за някаква майка,дето щяла да ражда секцио,щото детето било седалищно и не искала нормално! Rolling Eyes

И аз май през нощта имам втвърдяване повече от колкото през деня!А шутовете са.... #Crazy Вчера не знам какво ми притискаше малката бебонка,но направо подскачах от болка като се местеше!Мъжа ми вика,че корема ми бил като на тия в Пришълеца! Joy То си е верно!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Хе, успях да ви изчета...
Аз се завърнах от изследвания, и резултата не е добър с този хемоглобин, след тъпкане с желязо вече 4 месеца, той е паднал на 103 Confused Мисля, да увеличавам дозата желязо. От него ли, какво , днес така ми се поткосиха краката, че бързах да се прибера преди да падна някъде. И онези "жълти" петна ме преследваха, доста след това. Хеле, сега се пооправих малко.

Някоя беше писала за ролата на вестителките (в смисъл каква е тя), ами това ще са онези мили дами, които ще приемат съобщенията за родилите мами и предават новините тук във форума. Даж Боже само хубави новини да има  Praynig Praynig Praynig

Честит празник мила Колибри!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Гледам за работа сте се разприказвали, аз официално не ходя от
май месец, като ,че ли  newsm78 Тя моята работа е такава, че когато
реша тогава я върша или не я върша. Ето, днес съм се разработила от
дома, натирих Агафата при гледачката и уж пиша тука, ама  нещо ми се
затварят очите и ще се примъкна към дивана  Crazy И утре е ден в края
на краищата, то работата да не е заек ,че да избяга.
Честит рожден ден  Collibri

Моето момче, не се спряло, все му давам за пример юнака на ет-ка, ма не му увира
главата. Снощи се чекна като див сума ти е време, е в 03часа  не го изтраях вече
и рипнах,ненормална работа. Преди пак бях писала има пози и чекненици от които направо
звезди виждам, много болезнено се върти, дано си намери място, че ще откача вече.
She_R уф, че гадно, тоя път проблем с желязото нямам, ама аз и много месо тъпча.
Чудя се дали ще ми изпишат преди секциото, предния път ме краха да се зобя от края на 8 ми месец
уж, заради операцията...

# 38
  • Мнения: 2 309
Честит рожден  ден, Колибри  Hugмного здраве, леко доизносване и прекрасно бебче на финала  Hug

Болничен съм от 9г.с., когато прокървих. На връх рождения ми ден си тръгнах на обяд от заведението, в което черпих колегите и повече не съм се връщала. Със затихващи функции поработвам от вкъщи.

# 39
  • Мнения: 19
Честит рожден ден на Колибри newsm59 Да си жива,здрава и много щастлива, а декември да те зарадва с едно здраво и сладко бебенце! Grinning
 И аз момичета мисля да карам до 45 дневния отпуск-а това е чак 19 ноември,но пък и по-рано не искам да излизам,че не ми се стои при свекървата(ужасна жена-снощи ме изкара извън кожата ми за пореде път). Освен това май ме болят тазовите кости(към чатала) и то доста на моменти-все едо някой се опитва да ми разчекне крачетата(не е приятно ама никак). И мен все ме питат дали още съм на работа и ми се чудят.Иначе от последната ЖК +8кг съм вече(последните 3 за 1 месец) и вече внимавам повече, а иначе бебето определено е момиченце-видяха го вече Grinning
Приятен и усмихнат ден!

# 40
  • Мнения: 1 391
Ехееее, какъв водопад от пожелания и прекрасни изненадки!!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГООООО! ВИЕ СТЕ ЧУДЕСНИ И НАПРАВИХТЕ ДЕНЯ МИ ОЩЕ ПО-ПРЕКРАСЕН!!!![/color]

Просто сте изумителни!  Hug Hug Hug На всички ви желая слънчев хубав ден!!! И златна есен!!!  Grinning Heart Eyes Flutter

И най-накрая, но не на последно място, да ви почерпя!!!  bowuu Grinning - чак сега сколасах да влезна от 2 дни - работа, подготовки за партита... лудница!
Моля, заповядайте, вземете си от всичко и по много и не се свенете  Crazy Flutter - Бъдете щастливи, здрави, румени, красиви!!!  Hug Peace









Ето и малко танци да спретнем, да заформим веселба на нас и на малките чародейци в нас!

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 15:17 от Collibri

# 41
  • Мнения: 37
Колибри благодаря за почерпката и в танците се включвам  Hug

Да попитам аз кой издаваше болничния 45 дни преди термина - ЖК или личния лекар, че вчера бях и на двете места и с бременния си мозък забравих да питам  newsm78. Аз трябва да излезна средата на Октомври някъде, но мисля да изкарам и Октомври до края.

# 42
  • Мнения: 19
 За Боби Алекс-Доколкото знам болничният се издава от ЖК.

# 43
  • Мнения: 1 250
Може и от личния лекар, ако проследяващият бременността не работи със ЗК. Само трябва да ти даде документ, в който да пише от кога.
Collibri , добре похапнах.

# 44
  • Мнения: 0
Момичета, сигурно вече сте забелязали, че има проблем с първа страница и половината списък не излиза ....не е изтрит, просто нещо става и не позволява редакции след датата 16.12....

Писах на Модераторите и чакаме за да видим дали ще могат да го оправят. Искам да ви призова да намалите или махтете от постовете си големите картини, които доста натоварват и затормозяват форума....има допустими размери за качване на картинки...а тук гледам цели плакати има.... моля ви намалете ги или търсете по малки картинки.

Амбър

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372679.1170

Общи условия

Активация на акаунт