Отговори
# 735
  • Мнения: 1 541
Мацки- натутках се да кача разказа за раждането (малко по- надолу в текста е). Не съдете моля творческите ми и разказвателни заложби- такива просто нямам  Embarassed
ПП. Сложих снимки от родилната стая, за да направите сравнение до колко може с тукашните картинки, които пусна Колибри  Wink
Визията ми също е много джиджана, ама хайде посмейте се на моя сметка- моя мъж така успя да ме върже за раждането  Whistling
Ето го

Амбър, да, просто имай предвид, че ще ти трябват и почистващи материали за болничната чанта  Laughing Иначе и аз за това именно- лекарката визирам- оставам в Тина Киркова. Картинките са страшни, ама ние сме смели жени  Laughing

ета, щом ще минете с капани, а не с големи пушки, то значи се търпят още гадините. Тва някаква екстра сигурно го пишат- разсейване от пост-родилния стрес на майката с лов на едър рогат добитък  Twisted Evil

# 736
  • Мнения: 6
Здраваейте! Много се радвам за Поли и малката Паола да са живи и здрави. Много се зарадвах като прочетох новинката. Да се възстановяват по-бързичко и да се прибират у дома.  baby_neutral НЕКА ВСИЧКО ДА БЪДЕ НАРЕД И ДЕКЕМВРИ ВСИЧКИ ДА СМЕ СЪС ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИ! Мамчета аз на 18ти тръгвам при нащите-решихме и там да останеме. Надявам се да успея да ви видя незнам само дали ще имам време много ще се р baby_neutralдвам ако успея за някоя срещичка до тогава. На всички ви пращаме мноооого  Hug

# 737
  • Мнения: 1 391
Милейди, признавам таланта ти - увлекателна интересна млада писателка, па и хубава! Ще пробиеш ей хахах - супер си!  Hug

Момичета, снимките страшновати от нашто Тина Киркова, но пък тогава с моите приятелки от тогавашната тема, масово се израждахме там и всички са доволни и щастливи с успешно раждане и добри продукти в ръцете си  - така че, тя нашта си мизерия си е пословична, стискайте зъби и важен е крайния резултат - дет вика МилейдитУ - ние сме силни жени - нал тъй!

Там мозъка ти е изцяло в бебството и кърменето, така че, човек няма време да оглежда какво чисто и какво е мръсно.  Възхищавам се Милейди, че си имала сили да чистиш, но може би защото е било нормално раждането - аз след секцио едва кретах, така че не ми е било хич до чистене - само си мечтаех да успея да стана и седна от леглото, без да боли много. И само за бебето мислех, наистина - а то си беше до мен и бе погълнало цялото ми внимание!
Бях пускала снимки преди, но ето ви пак да гледате:
http://community.webshots.com/user/bebe_eli

ето и моя скромен разказ, изобщо не можещ да стъпи и на малкия пръст на милейдиния /също го бях пускала, но понеже времето ни идва, нека да го пусна пак - току виж помогне на някой с нещо/
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … ollapsed&sb=5

Петя, ще чакаме да пуснеш списъка за Тина Киркова, че аз лично съм позабравила какво точно искаха в началото, ще ти бъда благодарна да ми припомниш  Hug

# 738
  • Мнения: 2 768
Не съдете моля творческите ми и разказвателни заложби- такива просто нямам  Embarassed

Мацка, нИдей мило да бъдеш толкова скромна, както казва втория ми баща - скромността е качество, но при липса на всякакви други  Laughing
Моите поздравления! Разказът е увлекателен, завладяващ, с много фин и интелигентен хумор (личи, че съм наблягала на литературните анализи, а?)

Моите раждания мога още тук да ги разкажа. Просто защото няма много за разказване, вадя ги по-бързо от хрема  Embarassed

При Кристина ми направиха клизма, изтекоха и води, та ме сложиха на едно легло да си чакам д-рката. И така, без система, без нищо се почнаха едни мощни контракции, през минута буквално! Това беше в 6,45 сутринта. Е, в 7,15 на корема ми плачеше бебе  Laughing
Или както каза таткото (преди 10г не го пуснаха при мен) - влизам в банята "влезе в предродилна"; излизам "честито!"
А коментара на д-рката, коята тъй и не успя да дойде за раждането е, че това моето било бетер циганките  Mr. Green Имала съм реален шанс да си родя у дома, ако за късмет не беше ме извикала рано сутринта да я чакам.

Със София аналогичен случай - първата снимка в предродилна е с час 16,40. Помня, че до като ме снима мъж ми болките аха започваха. На следващата снимка вече съм качена на родилното легло и акушерката държи нещо розово между краката ми - с час 17,23. Между тези 45мин пак яки контракции, само дето аз мълча и лежа - такъв ми е начина. Даже им казах: не ме заговаряйте много-много, а млъкна ли съвсем значи работата е сериозна  Mr. Green
Разликата този път в частната болница, освен че таткото беше с мен, е че ме оставиха на крака да стана и да си ида в стаята, и като цяло ми оставиха свобода на действията  Simple Smile

Туй е - скука! Ама дано и този път се наскучая така  Laughing

Последна редакция: пт, 09 окт 2009, 14:45 от eta

# 739
# 740
  • Мнения: 5
*MILADY*, току-що прочетох разказа ти! Толкова емоционално и въздействащо си го написала. Насълзиха ми се очите!
Имаш безпорен талант. Стилът ти на писане е страхотен ! Hug  Heart Eyes


eta , не ми стана ясно по какво разбираш, кога трябва да се запътиш към болницата, ако така леко и бързо протича раждането?


zlitova , търси се изпитана рецепта за печена тиква  Grinning. Даже от вчера досаждам на Дарлин' за идеи...

Choosy, кога ще са готови новите резултати ? Дано няма белтък този път!
Къде го видя пък ти този "хипопотам"? Мен не можеш да ме излъжеш. Виждала съм те и на живо и знам колко фина и елегантна си.  Heart Eyes Лекарката със сигурност има право  Grinning

Днес и аз си видях резултата от изследванията. Желязото ми се е качило от 7 мг/л на 23 мг/л. Но ДжиПи-то каза, че е още ниско...

Общи условия

Активация на акаунт