Още малко ни остана,през ОКТОМВРИ ще сме двама

  • 19 726
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 571
Честита ни нова тема, много здрави бебета да посрещнем с нея.
Аз днес разпънах кошарата на бебето. Сега ще отделя место и за козметиката му.
Днес съм и на запис и микробиология да видим какво ще излезе...
На мен па противно сякаш не ми се ражда  newsm78 явно шубето е голям страх да знаете  Joy

# 16
  • Мнения: 1 341
Деси, ти май си готова до няколко дни да се обебваш, а? Thinking

Еди, шубето верно е голям страх. А аз глупава и безразсъдна въобще не размишлявам върху него. Вярвам, че всичко ще мине сравнително бързо, леко и болезнено разбира се...но вярвам, че ще оцелея. Joy

# 17
  • Мнения: 377
Ох, и аз нямам търпение вече да се ражда бебка, че да видя какъв екшън ме чака  Laughing

# 18
  • Мнения: 571
Ми Ронка, аз с малкия преносих и си бях в болница с предизвикано раждане.
И сега чета едни води, едни болки, па незнаеш и кога... newsm78
Ми ако на лекарката ми и спи и е посред нощ?
Ами ако взема да се стискам и да се роди вкъщи... Joy
Изобщо много екшъни ме гонят из въображението ми и много качствено се вкарвам в приключение сама.  hahaha

# 19
  • Мнения: 29
Аааа,Едира,и аз си го мислех това с раждането вкъщи или пък по пътя да вземе да се ражда.Ужас!

# 20
  • Мнения: 1 341
Ми Ронка, аз с малкия преносих и си бях в болница с предизвикано раждане.
И сега чета едни води, едни болки, па незнаеш и кога... newsm78
Ми ако на лекарката ми и спи и е посред нощ?
Ами ако взема да се стискам и да се роди вкъщи... Joy
Изобщо много екшъни ме гонят из въображението ми и много качствено се вкарвам в приключение сама.  hahaha
Joy Joy Joy
Еди, поне не скучаеш! Hug
Иначе и аз си го мисля това...Ей и сега съм с някакви болки, но си мисля, че няма да раждам и сякаш ми е за сефте и имам усещането, че може да изпусна момента. Но ние сега сме големи кукувици и е нормално да мислим щуротии.
Иначе водите..аз при всяко ставане си мисля дали пък няма ей сега да текнат. Joy
Предният път ми ги спукаха в болницата....сега се моля д не ми потекат докато скитам някъде по улиците. Mr. Green

# 21
  • Ловеч
  • Мнения: 145
А какво мислите за раждането по път  Mr. Green ?!
Вчера доктора обясни на моето слънце, че ако тръгне бебо да се ражда по пътя към болницата това ще бъде много естествен процес и той спокойно може да ме изроди, а той милият  #Crazy #Crazy #Crazy Обясни му, че само в 3% от случаите /раждане/ се налага намеса на лекар. В този момент ще рката се включи и каза, че тя ще се оправи и не я е страх, а доктора на свой ред  #Crazy newsm78

# 22
  • Мнения: 432
Еди,какви са тези неща дето си мислиш,не така. Joy Верно,поне не скучаеш.
Руми,не стресирай мъжо,то толкова им трябва. Laughing
*Jeny* ,как беше при теб,че вече изкуках-определиха ли ти дата,кой ще ти прави секциото?А там за тоновете,1 час закъснение си е нещо нормално.Лудост е .

Какво беше това секс?Не си спомням близките месеци за такива екстри.Нали знаете-за Коледа  ще е при нас.

Ох и на мен вече ми се ражда.Днес е едно такова гадно,студено и ме мързи,пък е и празник.А исках да чистя,да мия прозорци.Сега дремя пред компа и ходя легна,стана,чудя се какво точно ми се прави,тъпня.

# 23
  • Мнения: 12
Хе хе хе Руми73 това ми хареса с малката. Ще помага детето, къде ще ходи Simple Smile

Честито на всички празнуващи на този ден, както на всички софиянци, да си пазим града чист и спретнат!

Понеже подхванахте темата за раждането, и аз вече нямам търпение да се ражда бебка /или бебко, че мъжа ми не вярва на УЗ/. Така ми се иска вече да си го гушкам бебчето Simple Smile.

Прекрасен ден на всички и дано тази темичка е изпълнена с новини за здрави бебчета  Praynig

# 24
# 25
  • Бургас
  • Мнения: 420
 Аз пък още не искааааам да раждам! Трябва поне до 10-ти да стигнем!

Дес, уникално е кошчето Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 958
Да се запиша и да честитя на имениците Simple Smile
Да са живи и здрави и много щастливи!
Днес е много гадно времето, аз утре съм на УЗ в ТК и след това на училище за бремени, малко излишно, защото миналият път бях и надали за 2 години нещо се е променило.
Смятам да се запиша и за тонове. Бебето вече рита по-слабо явно му е тясно, просто си мърда или ми тормози някой орган най-често жлъчката.
И аз нямам търпение да си видя бебчето, дрешките са опрани, майка ще ги изсуши и оглади, защото аз не съм фен на гладенето, после ги подреждам, оправям креватчето и другата седмица чакам бебчето Simple Smile

# 27
  • Мнения: 103
Честит празники на всички и от мен.

Да направя едно записче в новата тема. Връщам се да чета старата, защото съм пропуснала доста.

Руми, а какво каза докторът наближава ли момента или има още време?

Деси, много ми харесва плетеният кош. Нещо такова искам да взема ама не откривам до момента.

# 28
  • Мнения: 123
   Честито на всички мами с бебенца, да са ви живи и здрави, нямам никакво време да ви следя, мислех си , че като пусна Васе на градина ще съм свободна , но уви , още по натоварена съм, всичко правя мнооогоо бавно и ми отнемА много време  Crazy  . ЕЪрбега пречи   Mr. Green  .
 

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 14:56 от kallii

# 29
  • Мнения: 1 715
Запис и от мен в новата темичка.
Деси кош4ето е много хубаво,да ви е 4естито!

И аз да се похваля,има вероятност в събота да ни докарат легълцето Simple Smile Веднага след като го сглобят ще ви се похваля със снимки Simple Smile Ве4е нямам търпение да си подредя вси4ко.
Наистина страха е голяма работа,но и аз ве4е нямам търпение да си видя беб4ето Heart EyesНо ,когато дойде ,самода е живо и здраво Praynig

Миркам ,и аз те о4аквам с нетърпение,дано вси4ко с теб и беб4о е наред Praynig
Лек ден моми4ета Hug

П.П. Забравих да ви попитам. На последните изследвания,Паскалева ми каза,4е имам албумин в урината,но нищо пове4е.Измери ми кръвното,нормално.А от в4ера забелязвам,4е леко са ми оттекли краката,знам,4е това се дължи на албумина.Голям проблем ли е това или е нормално?Опасно ли е за бебо?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт