Още малко ни остана,през ОКТОМВРИ ще сме двама

  • 19 727
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Честито бебче на мама Венира - да расте живо и здраво    bouquet

Какво чета тука всички искат да раждат вече - всеки да си чака реда, аз съм първа  Mr. Green
 
Но май няма да е скоро този момент, сега се върнах от преглед и нямам никакво разкритие ( а толкова се надявах да имам нещичко )

само скасена шийка 30%, дори не е 50% ooooh! Иначе бебчо е добре 3,300кг вече в хубава позиция но явно му харесва в корема и

неще да излиза да се срещнем най-накрая двамата  Flutter

Деси люлката е страхотна, със здраве да се ползва.

Ани Боланд стаята е разкошна  Peace

Миркам чакаме те с пресни новини за бебка и раждането  Hug

# 46
  • Мнения: 3 641
Честито бебче на мама Венира! Да е здраво и много усмихнато дете  bouquet

Деси, много сладурско кошче. Много, много ми хареса Hug
Рони, не се знае-точно когато не се надяваш може да се намери нещо хубаво Simple Smile
Стайли, чакаме тогава хубави новини щом бебка е слязла надолу Hug
Лилчо, успех утре Peace
Ани, стаята е прекрасна. Много м ихареса цялата декорация и дървото най-вече Hug
Тери, още малко търпение Simple Smile
И моята бебка хълца доста ,някой път по два пъти на ден даже Simple Smile
Адри, имаш си много хубава компания, уснихни се и изгони лошото настроение Hug Моето решение са безшевните бюстиета, не съм купувла сутиен за кърмене щото са ми грозни Rolling Eyes
Надежда, щом имаш албумин трябва да т иследят и кръвното редовно/да не е високо/.Може да ограничиш всичко солено и пий по-вече течности.  Hug

# 47
  • Мнения: 1 668
Честито бебче на мама Венира! бързо възстановяване пожелавам на нея и спокойно детство на малчо!

# 48
  • Мнения: 432
Честито бебче на Венира и семейството,да расте здраво и послушничко.  bouquet Бързо възстановяване на мама.
Ани,стаята е прекрасна.Поздравления.

Уж и аз хода на ЖК,но не са ми мерили нито разкритие,нито шийка.Само ме гледат на видеозон,мерят ми тумбака,кг и толкова.Много ми е тъпо така.

# 49
  • Мнения: 239

И моята бебка хълца доста ,някой път по два пъти на ден даже Simple Smile


ЕЕеее, на това много ли му викаш Laughing newsm78 Моята хълца минимум по 5-6 пъти на ден  Heart Eyes Аз за такова редовно хълцане казах, че си е съвсем нормално, по 1-2 пъти не се брои Laughing

ЧЕСТИТО НИ НОВО БЕБЕНЦЕ, ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО УСМИХНАТО. НА МАМА БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА И ДА ПОКАЖЕ СНИМКИ smile3525 newsm30

# 50
  • Мнения: 20
Деси аз също ще бъда с такава люлка, само че не е синя, за съжаление още не сме подготвили стаята за бебо.
Ани страхотна е стаята на Раян, просто нямам думи. Ч

Честито на новите мами! Аз бях на преглег, шийката ми е доста скъсена, какво ще рече това, не знам!
Мishinka моето бебче също много хълца и една докторка ми каза, че щяло да бъде много лакомо, дължало се на това, че бързат да гълтат течност и почвали да хълцат. Друг доктор ми каза, че било атавизъм, останал от земноводните. Така, че споко.  bouquet

# 51
  • Мнения: 2
Честито на мама Венира! Да и е жив и здрав бебока  Hug

Присъединявам се към всички мами,които искат вече бебчовците да излизат....Знам,че има време,ама нямам търпение вече.Както се разбра при мен се налага планирано секцио и вече си измислих една дата,която е малко раничко,ама се надявам доки да е съгласна и скоро да съм мама Simple Smile
п.с Честито на всички празнуващи ! Хайде и днес на този хубав празник едно бебче да си имаме Simple Smile))))

# 52
  • Мнения: 20
Да расте здраво и щастливо бебчето на мама Ванира!  bouquet

Ани, страхотна е стаята на Раян  Grinning и дървото е супер!
Деси, супер е кошчето  Hug
Честито и на другите мами направили покупки! (Което значи и на мен  Mr. Green)

# 53
  • Мнения: 3 641
Ади, на мен множко ми се вижда, сега пка се разхълца даже Simple Smile
Деси, теб поне те гледат на ехограф, а на мен само един запис на тонове и това е.Другата седмица мислех да ходя при Янкова поне да видим колко е голямо бебето, ама кабинета е в отпуск.Ядисах се и се обадих на д-р Марков, човка каза няма проблем ще те видя в събота. Ей ,това е лекар

# 54
  • Мнения: 0
Честито на мама Венира! Да расте здрав, щастлив и силен бебчо, много да радва мама и тати!  smile3525 smile3525 smile3525

Благодаря ви, че споделихте за хълцането. Определено се поуспокоих малко.
И аз се записвам в дружинката на нетърпеливите, макар че още много ни е рано. Но от няколко месеца не работя, заради ходенето по болниците и режима на лежане и времето минава толкова бавно, че все едно съм бременна две години  Whistling

Ани, стаята на Раян е великолепна. Има си всичко и верно все едно всеки момент някой ще я насели. Дано скоро си посрещне стопанина  Hug

Аз май одеве не ви питах правилно как да кача снимки на сайта? Предполагам, че ми е необходимо потребителско име и парола?

# 55
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Честито на мама Венира! Да са живи и здрави с бебко и бързо възстановяване на мама!
Деси, Ани напълнихте ми очите с тези красоти! Вече и аз нямам търпение да подредя кътчето на бебока!

# 56
  • София
  • Мнения: 9
  

  Да е живо и здраво новото бебе и да расте много щастливо  bouquet!!!


 Искам и моето бебе,вече да излиза..... Rolling Eyes, и то вече си е готово - тежи 3кг - днес бяхме на лекар, ала няма никакви изгледи да излиза - вътре си се чувства добре явно. Попитах, как може да се се роди по рано, но не секцио и докторката ми каза, че е най-добре са изчакаме девойката тя да прецени - кога е добре......, а на мен така ми се иска да е скорооо... newsm78
  
    Относно сутиени за кърмене да споделя - аз си купих след дълго обикаляне и цупене, тъй като никак не ми харесваха - накрая одобрих един на Mamma Donna и наистина в сравнение с другите 5-6 модела, които пробвах е най-добре като модел, в магазина имаше и 5-6 вида колани за стягане за след раждане, има и такива като гащички и само колани, пак си харесах модела на Mamma Donna,  но не си го купих -  незнам защо... Wink Wink

  Хубав ден  на всички празнуващи и на другите, които не празнуват....и хайде готовите бебета за излизане да се появяват....!!!


  bouquet  bouquet  bouquet

# 57
  • Мнения: 1 715
Жени,никога не съм имала високо кръвно,в на4алото  на бременността ми беше ниско.Ве4е 2 пъти ходя при Паскалва ,и тя като ми го мери е 115 на 70. Пия много те4ности,поне по 5л. на ден. ooooh!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 586
Вдъхва ли ви доверие това чудо - http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1813 ?
Този цип отстрани дали няма да убива? Оказа се, че офисът на ДаНет е на 5 минутки от вкъщи и смятам утре да мина от там, но не знам дали имат налична стока там и дали може да се разглежда като в магазин  Rolling Eyes Хич не ми се иска да си купувам нещо без да съм го видяла наживо.

# 59
  • Мнения: 12
Честито ни ново бебе на мама Венира, да е жив и здрав малкия мъжага. Чакаме повече подробности около събитието!  smile3525

Мами и аз бях при доки от ЖК, бебко засега е добре, измери го 2,670 кг., което мисля, е прилично за първи ден на 36-та седмица. Води и плацента са в норма. Даде ми документацията за болницата и общо взето ми пожела успех, ама ако реша мога да ида и другата седмица.

Да ви се похваля-пак съм студент!!! newsm68 newsm44 smile3521 Записах "Право" в НБУ, иначе имам "Международни отношения" и "Фирмено управление" от СУ. Хихихи, вечният студент съм аз, ама е хубаво, че сигурно ще ми признят някои неща от международните. Та днес киснах по канцеларии за записване въпреки течащия нос и болното гърло, сега пак съм си спретнала ударна доза лимон с мед и ментов чай.

Общи условия

Активация на акаунт