От мене по-щастлива няма, през ДЕКЕМВРИ вече ще съм МАМА

  • 24 183
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Милейди за срещата на лекийте съм за Peace
Джема и за срещата попринцип пак съм за  Peace все пак да се възползваме от последните топли дни  Peace дано да се класираме за срещите... На мен ми предстои ЖК но нямам търпение та ако може някой да ми каже какво е нормалното тегло горе долу на детето в 6тия месец от бременността

# 16
  • Мнения: 1 745
Милейди,и те ли?! Tired Значи остава Веледа! Peace
Ета,аз четох,че в миналата тема си ги препоръчала! Embarassed Така е,който чете през ред!И Маянка май си е взела комплекта!Мисля и аз да грабна 1бр! Crazy
За стерилизирането в болницата-аз мисля да си взема от тия таблетките за студена стерилизация,щото иначе няма начин! Tired Така бях и миналия път,ама аз нямах таблетки,та ползвахме на една мацка от стаята!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 107
Забравих да добавя- а какво ще кажете за всички останали "кърмо"джунджурийки от рода на силиконови зърна, колектори, подплънки, пластири и т.н.? Тук също не съм хич в час Confused

# 18
  • Мнения: 1 541
Ета, вЕрно ли нямат?!?  Shocked Аз все знаех, че още сме си "уга- буга", както казваше Капитан Кейвмен, ама чак пък толкоз...тц, тц.... Пак добре, че походни легла още не ни искат в чантите в този случай.... Crossing Arms
В този ред на мисли- някъде да има списък с нещата, които искат в Тина Киркова за болницата? Ще ми е много полезен  Hug
А ние нали щяхме да си пишем кой къде ще снася, btw?!

За електрическите помпи- аз се бях засилила за такава, но пък реших,  че не си струва, ако ще я ползвам както преди от време на време...може би за мацките, които ще се цедят редовно (като CatWoman  Wink  Hug ) тя е единствения вариант обаче, защото си е бая помпане с ръчната за едно цялостно изцеждане.

Marleen , аз ще си взема за сега само колектори и подплънки, защото те най- вероятно ще ми трябват, съдейки от преди. Силиконовите зърна са само в случай, че имаш проблем с твоите и бебо не може да яде или са ти разранени и те болят. Аз бих изчакала с тях за сега. Крем за зърна също е добре да си имаш под ръка, но и той е пак относително нужен.

ПП. Ама само аз ли така жадно гледам мацките с тикъри на по 31-32 седмици.....искам и аз по- напред...

# 19
  • Мнения: 1 250
Пльос в новата тема.
Милейди, ми то ние някои си казахме къде ще снасяме.  Hug

# 20
  • Мнения: 2 768
Ета, вЕрно ли нямат?!?  Shocked Аз все знаех, че още сме си "уга- буга", както казваше Капитан Кейвмен, ама чак пък толкоз...тц, тц.... Пак добре, че походни легла още не ни искат в чантите в този случай.... Crossing Arms


ПП. Ама само аз ли така жадно гледам мацките с тикъри на по 31-32 седмици.....искам и аз по- напред...

Майтапа на страна, ако ти постна списъкът, който искат в тукашната АГ болница... имаше абсурди дори като конци за шиене  Mr. Green
А да се носят чаршафи за леглото на майката и одеало за завиване на бебето дори не предизвиква вече учудване, пациентите си го знаят като Закон Божи.
Когато оперираха на мъж ми дебелата глава, носихме дори и матрак  Laughing Поради опасност да остане в Неврохирургия извънредно поради лумбални болки  ooooh!
Дано при вас в Софийско нещата са по-розови!

П.П. Не си само ти! Хем се наслаждавам на сладките ритничета в последните месеци, хем искам вече да съм 30 и някоя седмица... Угода няма  Grinning

# 21
  • Мнения: 240
Хайде и аз в новата темичка.

Колибри - Много ти благодаря за отговора, знам че инжекцията се купува от бременната, ама се ядосах, че ми каза, че на всякъде ще ми я бият, а тя за какво е? А иначе до сега 1 път ми е пускала анти тела и каза, че другия път пак ще ми пусне. А забравих да напиша, че съм с -Rh,а мъжо е с +. И също се издразних на доки, че ми каза за инжекцията да правя каквото раша, било хубаво, но не задължително. И още съм на кантар какво да правя, ако може и съветче да ми дадеш Blush?

Съжалявам, че не се включвам по другите въпроси, но пак нямам време.

А за Соф. среща и аз съм за, дайте да се насочваме към другата тема тогава.

# 22
# 23
  • Мнения: 221
Здравейте,
Аз само минавам да се запиша и да кажа, че сме добре. Утре като изчета всичко назад, обещавам да се включа и да разкажа за нас по подробно. Hug

# 24
  • Мнения: 186
vertyHug!
Мен, пък, първото раждане ме изненадА  Wink и никак не бях подготвена с помпи и чудесии, освен това ми беше внушено, че след секцио било голям зор с кърменето и слизането на кърмата въобще, та като ме преведоха от реанимацията в нормалната стая, като ми се издуха гърдите... За една нощ станах Памела Андерсън, а нито помпа имах, нито сутиен за кърмене.. Голяма драма изживях и се наложи да ме "включат" на електрическата помпа в акушерската стая, докато моите хора купят и донесат, а бебето ми беше първите 2-3 дни на кислород и не ми разрешаваха да го кърмя. Така че, в Тина Киркова има ел. помпа със страхотен дебит  Laughing.

Marleen, и ние сме без топла вода. Пише, че подменяли магистрален тръбопровод до 24-ти. Живеем в Стрелбище.  Twisted Evil

Джема, навита съм за среща (аз досега само първата съм пропуснала 2 от 3 съм на линия, демек).  Wink

# 25
  • Мнения: 666
Запис и от мен. Днес бяхме на 4Д и мина супер, много беше забавно и общо взето малко като на кино ни мина. Имам си снимки и ДВД. Госпойцата пораснала за една седмица и вече е 970гр, тоест скоро ще ударим заветния килограм. Иначе много срамежлива наща дунда, все се криеше в плацентата или си слагаше ръчичките пред лицето, но успяхме да я издебнем за кратка фотосесия.
За изцеждането подкрепям напълно казаното от Милейди и Ета. Аз не съм се изцеждала освен когато някой друг ще храни бебо или излизам някъде където не е удобно да накърмя и си носех кърмата в шишенце. Имах свръхлактация и нямах нужда да стимулирам допълнително. Имаше период дори когато кърмех само от една гърда на хранене за да намалее малко че не се търпеше. За буците в болницата, Милейди не ми говори направо, че и сега като се сетя страх ме хваща. От самото раждане страх нямам, но от препълване ми настръхват косите, никак не е приятно.
Чакаме снимки от бебешките мебели.  Grinning

# 26
  • Мнения: 38

0iNaV2x.JPG][/url]
Днес имам рожден ден. Почерпете се за мойте 32 години.

# 27
  • Мнения: 130
привет и от мен в новата теммичка  newsm03

ей Варненските мами аз чак сега прочетох за срещата smile3511 и вече е изтарвах,но за следващата ще съм първа smile3521Ще чакаме снимки да споделите как е минала като се приберете.

наистона е много интересно това което споделяте за за различни помпи и изцеждания ,че такива като мен които си нямат и наи малката представа ще има да се чудят какво да правят за което ви Благодаря Hug Hug Hug

Момичета мога ли да ви попитам и аз сега вас,вие мажете ли си с нещо коремчетата и ако да с какво, newsm78аз засега с нощо специялно а тоалетни млека с които и преди си се мазах,но с нищо друго.Благодаря ви предварително

qdd честит и рожден ден да си жива и здрава много щастлива и много обичана жена

# 28
  • Мнения: 344
gdd, честит рожден ден!

# 29
  • София
  • Мнения: 104
Точно си помислих - а днес не ядохме торта Laughing Дали не съм врачка newsm78

Да си жива и здрава и мерси за страхотната почерпка - наистина изглежда свръхапетитно Heart Eyes

Петенце - при първа бременност, вероятността да имаш антитела клони към абсолютна нула - може би за това така ти е отговорила, още повече че вече имаш един отрицатлене резултат. Аз лично не мисля, че си за ваксина. Аз също няма да си правя - нищо че ми е втора бременност Hug Ако се видим, като се видим ще поговорим повече - не се притеснявай излишно

Биби - браво за порасналата девойка - и мойта е срамежлива и все се крие с ръчички, ама след някой и друг месец ще ги видим няма къде да ходят тия срамежливки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт