От мене по-щастлива няма, през ДЕКЕМВРИ вече ще съм МАМА

  • 24 184
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Ехе, колко обичам да разглеждам снимки  Heart Eyes !
И каква голяма дружина сте се събрали !
Браво на момичетата от Варна ! Всички сияете   bouquet

Ау, сега видях и снимките от софийската среща  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 250
gdd, Честит Рожден Ден! Здраве, щастие и любов, и един сладък бебчо като подарък!
La Fée , ти как си? Климатизира ли се вече? Качи някоя снимка на бебешките покупки да видим какво си имате у френско.  Hug
Сега ще видя снимките, сигурна съм, че всички сте прекрасни.

# 47
  • Мнения: 7
ееее варненки много сте!!  и много готини пу-пу   bouquet  евил само дето се крие.. хихи
а тоз малкия Васил - голям хипар излезе, леле леле каква коса..  Grinning

# 48
  • Мнения: 363
Честит рожден ден gdd, bdbaloni
Много готини са тези шишета ТТ, и аз ще взема от тях. За изцеждането няма да цедя след всяко кърмене, но пък ще кърмя на поискване. Така правех и миналия път. Ще взема помпата за всеки случай с мен в болницата.
Отивам да гледам снимките и да лягам, че вече станало полунощ.

# 49
  • Мнения: 1 391
Варненки сте мощна група! СТрахотни сте! И на снимките  - просто Декемврийки нямат грешка!  Peace

# 50
  • Мнения: 5
Choosy , благодаря  Hug.
Вече  по-добре. Обратно на България, последните дни тук е топло и слънчево ...
Но опитите ми да остана активна и да се разхождам не се увенчават с кой знае какъв успех. Някакви пристъпи на прилошаване ме мъчат тези дни. Сигурно е от кръвното...

Качих наново снимките от 2-рата пловдивска среща. Сега вече качеството е къде, къде по-добро!
Докато ги резглаждах пак, нахлуха толкова хубави спомени  Hug
Липсвате ми, но съм благодарна, че успяхме да си спретнем не една, ами две срещи!

Относно покупките...беше ме обхванала някаква паническа тревога, че никога няма да сме готови за идването на бебето. Изборът е невероятен. А аз - като в небрано лозе. И сега и аз като теб реших по-спокойно да го давам...
Успокоявам се с това, че след раждането Леа ще има най-много нужда от любов и грижи. Пък останалите неща - може и да ги поръчаме по инет в последния момент.
За сега имаме основно бодита и пижамки  Laughing Ще ги снимам тези дни...


gdd, Честит рожден ден !   bouquet Каква изкушаваща почерпка, а пък аз за малко да забравя те поздравя! 

# 51
  • Мнения: 19
gdd, Честит Рожден Ден! Здраве, щастие и любов ти желая и много сбъднати мечти! newsm59

# 52
  • тук
  • Мнения: 510
добро утро, мацки
хайде вместо "запис", на патерици
ЧРД, gdd
много вкусно беше всичко, а ти да си много щастлива

и да ви кажа, че илюзията как детето е голямо и ще ми помага
ми се изпари
гледайте с какво се занимава

за протокола - цеденето до капка за мен е въпрос на решение
помпата - трябва да взема, ама не съм се намотала, така че
Ета, ако решиш, аз бих "получила" твоята, че онлайн пазаруването
не е моята страст; иначе една ТТ е изборът ми

хубав ден ви пожелавам и изчезвам  Hug

# 53
  • Мнения: 83
Добрутру   Grinning
Направих пирожки, идвате ли  Simple Smile


Някой друг да сложи кафенце, че досега търках тавата  ooooh!

Ето и част от китките, които сътворихме на стената http://photo-zona.net/images/user63319/album20265/preview/125256 … 3342_SNC00076.jpg

Днес май ще е доста топло, така че enjoy  Sunglasses

# 54
  • Мнения: 2 768
Добро утро ви!

Мъчи ме някакъв главобол от вчера, което обаче не попречи да се наприказваме и нахилим на срещата. Трябва да повторим, хареса ми!
Само да споделя, че цяла вечер се мразих заради погълнатото от мен (добре, че не се вижда на снимките)  Embarassed

portman, нямай грижи! Щом получа електрическата помпа ще ти драсна  Wink

Вчера обещах да пусна едно чувалче за количка, много идейно! И понеже цената му малко трудно я преглъщам, пущам малко снимки, мисля че по-чевръстите и умеещи мацки могат да го спретнат, не е голяма философия.
Ето описание на продукта и как се изпо … 9;ва..
Също може да се направи подобно, но по-малко за кошницата за кола:



gdd, Жива и здрава!   bouquet

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 09:46 от eta

# 55
  • Мнения: 1 250
Я, останали сме без кафенце за закуската.
Хайде, по едно веселичко днес.

Ха, добро утро сега!
Много сте готини, варненки, пък сте и мощна група. Евилчето само не разбрах що се крие. От ІІта софийска много малко мат'риял, дайте още.
На мен ръкоделието не ми е най-силната страна, така че ще си остана без чувалче  Crossing Arms
портман, и твоята щерка май е голяма палавница.
Хубав ден.

# 56
  • Мнения: 2 768
Choosy, и аз съм слаба в тази част, мила.
И сега гледам тази цифра, белким свикна и я прежаля  Laughing

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Добро утро мацки!

gdd честит рожден ден на патерици!

Тъкмо разгледах снимките, варненки супер сте - силна група сте браво Simple Smile

Мен нещо от сутринта ме мъчат едни леки болки от дясно, надявам се скоро да поотшумят.

Желая ви приятен ден!

# 58
  • Варна
  • Мнения: 187
Добро утро и от мен!
Маянка кога успя да приготвиш тия пирожки? Хубаво че закусих добре сутринта, че иначе трябваше да ти идвам на гости Laughing

Вчера беше много весело на Варненската среща! Определено трябва да повторим, може би този път през деня че да има повече време да побъбрим!!!
Evil направо светкавично си качила снимките в албума, а пък Маянка е успяла да запомни всички....

mimmm и аз съм доволна от олиото на Eucerin, много добре ми действа за сега. Нямам стрии още освен старите де...
gdd честит рожден ден със закъснение!
Лек и слънчев ден на всички newsm51

# 59
  • Мнения: 1 250
Уф, ета, ми тя не е за прежалване!
Маянка, много хубави китки.

Общи условия

Активация на акаунт