Кристиан на мама Страйпър е малък МАЙски юзър!

  • 29 793
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 503
   Eli, Chestita vi parva godinka.
   Nabarzo davam otchet- Betka na gradona, magat mi celija avgust e v Afganistanq za porednata rotacoja na rotite. Tom irazhogda kikate.  Az imam oshte 2 sedmici turisti i ot tam zapochvame po- polekichka...
http://extazzi.snimka.bg/family/lyato-2009.408547.14296056


   Prijaten den na vsichki

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 22:28 от Inochka

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз да взема едно добро утро/ден да кажа!


И аз се надявам градинските неволи да пораздвижат темата ( не че аз се грижа да я раздвижвам, ама с един ужасно напрегнат и мрънкащ в къщи мъж е ....ДНЕС в 13ч. стискайте палци, че е на интервю за работа.)
Вчера правихме изследвания на Тери за градината. Днес резултатите от кръвта и урината ще са готови, но от фекалната маса чак в понеделник. Ами тя откакто й казах, че ще носим такъв материал за изследване не е акала. Вчера сутрин пряко сили изкара мъъъъъничко, но ми беше достатъчно за да дам заветното количество. Извинете ме за фекално утринните ми споделяния, ама нали темата е отчетна  Mr. Green.

Желая ви хубав ден и до скоро!

# 17
  • Мнения: 4 370
Ха-Ха Дени! Разсмя ме с твоите писания! Това заглавие си го изсмуках от пръстите, и ако никой не беше реагирал подобаващо щях да се усъмня! Но до края очаквайте още такива шантави заглавия, щото като сте си измисляли никове, не сте се сетили че един ден ще трябва да ви ги римувам в някакви смислени заглавия за майска тема!  Laughing Ама просто Сртайпър не знам с какво да го римувам , че да ми се върже и идеята с юзърите ми се видя гениална!  Mr. Green Много точно си напипала тънкия замисъл за какво точно се бори Лирическият Аз в заглавието!  Heart Eyes

Много хубави снимки сте сложили! Разгледах си ги с кеф! А това спокойно море от снимките на Ива така ме отпусна! Къде ги намирате тези местенца? Аз уикенда пак заминавам към морето и гледайте какви развълнувани снимки ще пусна. Този път мисля да си взема два дни отпуска и да забегнем само по женски да разпуснем малко.  Ивко като разбра какви планове кроя, хич не са му по сърце, но ще го преживее някак.

И нашата градина ще стартира със закъснение, защото и правят основен ремонт, но поне после всичко ще бъде новичко!

П.п. Ели, къде беше вчера бе душа! Докато ти намеря албумите из нета бая се узорих, вече си милех, че си свалила всичко и каузата ми е загубена!  Wink Ема, е голяма сладурка!

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 10:20 от А н и

# 18
  • Мнения: 225
Добро,добро утро!
Много готини снимки показвате!
Люси,моите най-искрени съчувстия за мрънкащият мъж у дома-пу-пу да не ми се случва скоро(ама моят си е парманентно такъв Laughing )
Хайде,останете си със здраве,че много ми се спи на мен!

(очаквайте скоро отчитане по отчетната  Mr. Green)

# 19
  • Мнения: 4 178
А н и, в един хотел между Равда и Несебър сме. Обади се, когато стигнете в Слънчев бряг. Ще ти пратя телефона довечера.

# 20
  • Мнения: 2 214
Ха добър ден от един изморен юзър на форума.... (няма рима, ама е истина!  Mr. Green)

Не съм писала толкова отдавна нещо съществено, че сигурно не помните от какъв зор ви влизам в темата да пиша разни глупости.

Пишете кой кога ще трагва на градина и аз лекичко ви завиждам, защото аз няма да ходя на градина...нито пък синът ми. Всеки ден минаваме покрай двора на градината, в която е кандидатствал и ме пита: "Мамо, кога ще играя тука, приеха ли ме вече?" Ами не, не са те приели, синко. Какво да се прави... life is difficult!

Ели, не успях да честитя РД на Ема на време, че компа у дома ми забива, ядосва ме, нервира ме, но да сме живи и здрави!
Да е честит РД на Ема (макар и на патерица), да е здрава, весела и щастлива, заобиколена с много обич и разбиране от всички ви!

Люси, стискам палци на Валери да си намери добреплатена работа, с хубава служебна кола, с разбани шефове и ненормирано работно време!

Нещо се разсейвам и не мога да ви напиша нищо съществено... та ще взема да млъкна!

Много са ви хубави снимките!   bouquet

Хубав ден и до скоро.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 936
Здравейте и от нас. И аз все още гледам две деца, защото от както разбра, че трябва да ака, за да носим парченце за изследване, Евка нещо се "запече". Явно си мисли, че трябва нещо специално да направи, така че ще чакаме. Надявам се до 15.09 да сме успели. Иначе нищо ново, радваме се на хубавото време. Танче дано скоро ви приемат, защото е много неприятно това чакане. Пък и щом Никола има желание. На всички останали, тръгващи за пръв път, пожелавам лека адаптация и по-малко болести.

# 22
  • Мнения: 4 370
Ето малко снимки и от един пресен рожден ден на който бяхме и организацията му беше мое дело:
http://www.youtube.com/watch?v=Q16qSMQQc4A
http://anibankova.snimka.bg/family/avgust2009.409689.14603766

Ели, ще се обадя, но ние ще сме 4 жени и мислим да пътуваме с автобус, защото Дидо рече и отсече че с Голфа не ме пуска. Естествено предложи да ни закара, но така или иначе ще сме без возило там и не мога да мърдам от Сл.бряг много-много. Та вие ако сте замислили идване насам, можем да се видим!

# 23
  • Мнения: 619
Това спокойно море е Варна, Златните ... По-точно спирка Журналист ... А озоването и пребиваването ни там е достойно да се опише като роман ...

# 24
  • Мнения: 4 178
Това спокойно море е Варна, Златните ... По-точно спирка Журналист ... А озоването и пребиваването ни там е достойно да се опише като роман ...

Ако имаш време и желание пиши Simple Smile Че съм взела само лаптопа на почивката. Романи не сме взели Simple Smile

# 25
  • Мнения: 480
Момичета, да попитам пак някой може ли да запише "Кой е по-по-най" в събота, защото аз няма да мога...

Ани, завидях ти за женската компания - браво на вас - много обичам така...

Снимките ви са страхотни!

Люска, стискам палци скоро да се похвалиш с новата работа на Валери - представям си как се чувства...

Страйпърче, весело изкарване на моренцето - целувки на сладурите!

# 26
  • Мнения: 225
Шуши,не мога да ти запиша предаването(няма да мога и да го гледам даже-нали съм все на работа  Sad ).
Но мога май да ти помогна-предаванията ги качват в сайта на БТВ.Отиваш на видеоархив и си избираш "КОй е по-по-най".Има ги предаванията по дати.
Ани и аз ти завиждам за женското моренце.Ехххх,как бих си изкарала с моите 2-3 дружки....мечти,мечти.
Пепсън,много ми е красива кандидат-снахата на една снимка полегнала в тревата.И да знаеш,че е точно тип на моят Алекс  Heart Eyes.
Танче,жал ми стана за твоят син и детската градина.Не му натрапвай ,така мисъл че е отхвърлен-казвай му по-добре,че тая градина не е достатъчно хубава за него  Wink
Лека вечер момичета и дечица!

# 27
  • Varna
  • Мнения: 503
Гранде Мишора, biva li Da si do nas i da ne se obadich smile3516

# 28
  • Мнения: 619
Гранде Мишора, biva li Da si do nas i da ne se obadich smile3516
Ми бива - като влизам веднъж на 2г тук и не знам кой от къде е  Embarassed Embarassed Embarassed   ... Пък и тая титла иска поддръжка - ако се обадя как ще си остана Мишора, а да не говорим и за Гранде .... То щеше да е Уно Гранде ама явно често пиша и затова не мога да се докопам до нея  newsm78    И ще си призная без бой, че ако не беше Любата пак нямаше да се разпиша  ooooh! ooooh! ooooh!   ... На нея благодарете или се сърдете за моето присъствие  Mr. Green Mr. Green...
А за почивката ще разкажа, но другата седмица ... Че сега нямам време, а ще ми отнеме около половин час да го опиша  hahaha   ...

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
А н и, в един хотел между Равда и Несебър сме. Обади се, когато стигнете в Слънчев бряг. Ще ти пратя телефона довечера.



Ели, да не сте където е магазина на моите свекита  Crazy Те са в този големия комплекс Несебър сол или Несебър маре... нещо такова  Laughing

Иночка, Бетинка е със страхотен тоалет  Heart Eyes
Ние утре сме на сватба в Пазарджик, още се чудя как да обличам Калина  Embarassed, че специален тоалет сега не мога де й купя  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт