Кристиан на мама Страйпър е малък МАЙски юзър!

  • 29 794
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 877
ani, по морето незнам как ще е, но дано не е като тук. цяла саедмица го дават 12-22 'С и облачно....м тук там дъждове...

наистина работното ти време е екстра, тук сякаш фирмите най-рано в 8 да почват, незнам със сигурност, но магазини и други места са си направо 9 , че и по късно.... но работа да има!

приятна дъждовна неделя! няма нищо по хубаво от лошото време!!!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 488
Муцунка, честита ти розова новина! Така двете сестрички ще са си много близки след време.

Вчера с Румен гледахме Марти - Спортакус, който се представи блестящо. Шашна ме колко спокоен беше как добре се чувстваше на сцената Peace

В София работното време на повечето фирми е от 9 до 18 часа, което е кофти, но както казва Ванила, само работа да има Simple Smile

# 47
  • Мнения: 419
Обещаните снимки:

# 48
  • Мнения: 363
Mucunka много сте сладки, а малката госпожица е голям бонбон. Но коремче въобще не се вижда, не си личи още бременността.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 671
Mucunka, ЧЕСТИТО, важното е да е живо и здраво мъничето, а другото - бял къхър! Много сте хубави на снимките особено Алекс!

За лошото време -... май в момента се сещам за няколко по-хубави неща, ама... кой ме пита  Wink


# 50
  • София
  • Мнения: 2 671
Добро утро!

# 51
  • Мнения: 937
Все така няма никой, супер слаба активност.
Муцунка, честито и от мене и да знаеш че разказа ти как малката е казала, че там вътре има бебе ме остави ето така  Shocked

Ани дано въпреки времето сте си прекарали добре и да се смени обстановката е достатъчно понякога!
Лека адаптация на всички децича!
Мариса я гледа баща й дано издържи до 23 септ. и дано не променят датата, че.....
Да ви питам вашите деца говорят ли много....Мариса не спира...постоянно нещо говори...ако не е на нас на куклите, пее им, абе с две думи - няма млъкване - при вас как е?

Седмицата се очертава мрачна и дъждовна, но поне нека е изпълнена с усмивки!  bouquet

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 537
Да ви питам вашите деца говорят ли много....Мариса не спира...постоянно нещо говори...ако не е на нас на куклите, пее им, абе с две думи - няма млъкване - при вас как е?



Единственото нещо по което прилича на мен е,че много говори и е супер контактна/по-вече и от мен/ CrazyБаща и каза,че мъжете не обичали жени,които много говорят,така,че овреме да се оправя Mr. Green

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Привет и от мен в този хубав ден, ех ако само можех да му се нарадвам на дъжда както в доброто старо време....
Ние също тази седмица ще сме из лабораториите за да установят хората с бели престилки дали моето дете е годно за детска градина  Laughing Ако резултата е положителен то определено от другата седмица ще съм мома само с една мадама, която поне спи все още на обед.
Да не забравя да честитя на Mucunka хубавата розова новина, лека бременост до края и една хубава принцеса ти пожелавам.
Христина говори повече и от мен, сериозна конкуренция срещам да знаете. Все още си спомням думите на учителя ми по тенис в Белгия, викаше ми радио  Laughing, така че не ми се мисли кой ще я вземе и нея някои ден.
За финал да ви покажа и малкото ми момиче, което вчера кръстихме: http://shegunova.multiply.com/photos/album/57/Christening_6_Sep_2009#photo=1

# 54
  • Мнения: 619
Момичетааа, Ави тръгва в езиковата школаааа! Обадиха ми се преди малко! И сега, както казва свеки: "там ходят отбрани деца, не какво да е"... Ужас, как се изказва тая жена, все едно там е простолюдието и Ави като принцеса не може да се смесва с тях ... Зпочват на 1 окт, по 3ч на ден, занимават ги с музика, приложни изкуства и английски. Английския е под формата на песнички детски и споменаване на някоя и друга дума. През останалото време им говорят на български. КАто тръгне ще пиша какво е положението.

# 55
  • Мнения: 4 178
Mucunka, честита бременност и розова новина Simple Smile

Много е хубаво да имаш момиченце. А ти ще имаш 2! Тъкмо ще си играят заедно.

Гранде Мишора, звучи страхотно. Дано се забавляват и да й е интересно.
Pepsun, прекрасни са!

Ние сме в София от неделя. Мъжът ми се обрина от слънцето и се прибрахме.
Да ви кажа въобще не си починах. Само бях нащрек Криси да не направи някоя беля.  В хотела имаше малък басейн дълбок 1.60. Криси само пускаше неща в него.

Ето малко снимки: http://stryper.snimka.bg/other/nashata-ema.282011.14705977

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 02:31 от Stryper

# 56
  • Мнения: 4 370
Аз се завърнах от дъждовната почивка. Изкарахме си много готино , въпреки лошото време.

Пепсън, честито ти християнче! Ели след малко ще ти гледам снимките от морето! Малката Муцунка е голяма сладуранка!  Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 1 877
хайде работни майки на лаваца долче Simple Smile

 

слънцето светна, сложих кафе, надявам се , че настроението ще е на ниво през целия ден Simple Smile

гранде мишора, поздравления за ави, успех и много забавления й пожелавам!

пепсън , колко сте пораснали.....

ани, добре завърнала се, аз нали казах, няма по - добро от лошото време, особено  ако си на почивка  Mr. Green

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 973
Добро утро!
Благодаря за кафенцето!

Траяна уж в понеделник да тръгне на градина, но в неделя се разсополиви. После решихме днес да я пуснем, но от снощи е с температура ... пфу....

Stryper хубави морски снимки, неприятно с обрива на мъжлето. Алергия от слънцето или нещо друго е причината за обрива?

Гранде Мишора, много хубаво за Ави, че тръгва на езикова школа, дано й е интересно.

Пепсън прекрасни щерки  Hug. Честито ви християнче   bouquet!

# 59
  • Мнения: 619
Колко ще й е интересно ще се види ... Спорен ден от мен, момичетааа!

Общи условия

Активация на акаунт