Септември бързо наближи,ОКТОМВРИйско бебе мирно не стои!

  • 9 714
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 12
Мами, да се похваля и аз-поръчахме си люлка...от Шумен. Ей тоя мой мъж е уникален! Mr. Green Искахме да вземем същата като на Андрей (която баща му счупи при разглобяването), ама като ходихме в Пигис, от там я бяхме взели, имаше само на Бертони и ни казаха, че вече не ги внасяли. Моят мъж обаче (с присъщия му овенски инат, който в някои случаи върши работа  Laughing ), два дни ръшка по нета и накрая се оказа, че тя люлката си е българска, ама е на шуменска фирма. обадил им се и казали, че ще пратят направо сглобена дори ( и то не по куриер,ами по някакъв човек, дето щял да пътува....Simple Smile)))абе , малко махленска работа, ама важното е,че яоткрихме тая люлка) Добре, че матрачето си пазим, защото нямали налични.  Mr. Green

Чоко, браво на бонбонките!
Искам да отбележа, че докато гледах снимката на бебка, получих серия от 5-6 здрави шута...мисля, че моят малък мъж в корема е влюбен.... Blush  Joy

# 271
  • Мнения: 377
Чо-ко, направо ми се доплака от радост на хубавите новини при теб! Браво на борбените ти мишленца! А Константина каква е сладичка, като малко бонбонче! Все такива прекрасни новини да четем от теб!
Искричка, браво на теб за добрия избор! Като ще се дават купища пари за раждането, то поне да знаеш за какво ги даваш.
И аз окончателно се отказах да раждам в Тина Киркова и в понеделник ще ходя да се уговарям с д-р Жекова, която е завеждащ родилно отделение в Окръжна болница. Дано да ми допадне и на живо така, както ми хареса по телефона.
Гледам още няма включване от мамите, които днес бяха в Бейби мола да кажат как е било новото училище. Явно са отишли на по кафенце след лекцията. Аз минах само за малко, че с малката терминаторка е мисия невъзможна да изслушам цялата лекция.

# 272
  • Мнения: X
Много се радвам Чоко,все така да бъде.Малката е направо кукличка. Simple SmileДа са ти живи и здрави и бързо да ги изписват. Hug

# 273
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Чоко прекрасни новини.И малката е тоооолкова сладка и милчка с тези големи дрешки.Пу-Пу да не и е уроки.
Аз днес бях на преглед.Всичко е наред с нас.С главата надолу сме и чакаме старт.  Simple Smile
Хайде аз пак изчезвам на работа

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Пак съм тук Simple Smile

Аз се чудя,защо няма никаква активност,а пък те мамите били на лекция,а пък без кафенце след лекцията не може Wink

Чоко,разплаках се ,като видях малкото мишле.Много се разнежих Flutter.А пък дрешките,сигурно не са +12,а просто куклите са мънички.Криско,който беше 2600 изглеждаше по същия начин-кожичката му висеше на ръчичките  и краченцата,една такава набръчкана,почти нямаше глезенчета,нямаше нокти,коса обаче имаше Laughing и то руса( и сега и е такава),но после много бързо си наддаде.Така че  всичко ще бъде наред и съвсем скоро,дори няма да повярваш колко бързо, и твоите мишлета ще пораснат и ще израснат дрешките за ваше (и наше Grinning) най-голямо удоволствие. Hug Hug Hug

# 275
  • Мнения: 239
Чоко, страхотни новини newsm44 smile3501 Браво на малките кукли, много е сладка Константина, предполагам, че Димана е същата, ако са еднояйчни Laughing Да са ти живи и здравички и все така силни. Много хубаво, че ще ходиш често и ще ги храниш, всичко си идва на мястото и то много бързо Hug Дано скоро си ги приберете Praynig

# 276
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Чоко  Hug много се радвам за хубавите новини!!!! Много е сладка Константина и каква голяма косичка си има пу,пу,пу! Пожелавам ти час по скоро да ги изпишат и да се гушкате тричките в къщи   bouquet

# 277
  • Мнения: 71
Чоко, толкова се зарадвах на хубавите новини Hug Hug Малката принцеса е сладка мишчица мамина и аз си поплаках от умиление Hug Hug
Мегс, стискам палци за майчето!! Praynig
Каки, честита люлка!!
Руми, благодаря Hug
Ако пропускам някой-извинявайте!
Днес се събрахме в Мола след лекцията част от варненките. Запознахме се с Мууни Hug Hug Много сладка и мила мама Hug Прекарах хубави часове в ядене и бърборене Party Party

# 278
  • Мнения: 27
Чоко Hug,толкова е сладка малката Simple Smile.Като я видях се разчувствах и ми идеше да нацелувам монитора Laughing.Да са ви живи и здрави мишлетата !

# 279
  • Русе
  • Мнения: 511
Чоко, много е сладка душичката малка!  Heart Eyes Чак да ти скъса сърцето! Много се радвам за добрите новини! Все такива да се чуват!!!

# 280
  • София
  • Мнения: 1 585
Чоко, радвам се че всичко е наред. Мъничката беба е толкова сладинка. Направо ми се прииска да я нагушкам  Heart Eyes

Аз да се похваля, че дойде в пощенската кутия известие, че кошарката ни е тук на митница и можем или да отидем да си я вземем или да ни я донесат в къщи в удобно за нас време за безумната сума от 11.50лв  Laughing Утре се очаква по обяд да я занесат в офиса на мъжа ми (пратката е на негово име и на мен няма да искат да ми я предадат ако я донесат в къщи). Ще ви информирам какво е станало когато я видя с очите си дали всичко е ОК Simple Smile Стискайте палци да не са сбъркали нещо по модела или по цвета, че ще ги побъркам просто  #2gunfire

Взех си новата лична карта и минах през банката да ми оправят данните и да ми издадат бележка за пред НОИ. За нула време стана всичко и бяха изключително любезни и в паспортното и в Райфайзен. Доволна съм Simple Smile
Сега се запътвам към Щерев за запис на тонове и за преглед. Като се прибера ще докладвам Simple Smile

# 281
  • Sofia
  • Мнения: 26
Ei,Cho-ko,opredeleno i na men mi stana prekrasen denq sled krasivata malka mishcica Simple Smile Pu-pu Simple Smile ama i kakva kosickaaaaa, i za tam shte trqbva stlist Wink Eh,i pokupchicite sa super,a nie vsichko shte vzimame v poslednia moment  ili shte razchitam na mishko- mnogo mi e opraven Grinning

# 282
  • Мнения: 203
Cho_ko браво Hug!Много се радвам за всички Вас!Ама и каква принцеса хубава си ни качила lovekiss

# 283
  • Мнения: 0
Момичета, хайде в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт