ОКТОМВРИйче-мъничко човече, чакаме те вече

  • 12 371
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 571
Цоп и аз тук...
Мерси за темата.
Аз да попитам имам ли скрол в подписа?
Мисля че нямам в 3 браузъра, ама да питам все пак...

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 20:47 от edira

# 16
  • Мнения: 1 341
Meрси за новата темичка! Страхотна е с тези сладки мечета.
Гинче, ти ли си майстора?

Рали, количката е страхотна, неминуемо ще останеш доволна.
Дели, багажника й не е малък, има цип и се разгъва. Peace

# 17
  • Мнения: 68
Mwinzens Не знам мила, моя мъж е Ирландец и не иска българско гражданство. Иначе си плаща осигуровките тук и си има Булстад, но дотам. Питай в чужбинския форум. А помпа за кърма си вземи, защото колкото и да усппееш да изцедиш за бебо ще му е от полза!  Peace

# 18
  • Мнения: 2
И моя не иска гражданство, за какво му е, се пита  newsm78 Но е силно мотивиран да научи български  Grinning

Куинито е страхотна ! Heart Eyes

Ронка, кога си на преглед пак ? И успех с апартамента !!!

# 19
  • Мнения: 4
 Е значи си има всичко количката  Peace
Аз гледам филма по нова тв и да ви кажа усещам напрежение в кръста... което не ми харесва особенно ...
Дано не е нищо особенно и да мине  Praynig

# 20
  • Мнения: 432
Как ли са бандата на Чо-ко?
И аз имам едни контракции,боли си ме,но си гълтам Но-шпа и стискам зъби.Моето секцио ще бъде края на септември,дано устискам обаче.Доки се съмнява,и аз мисля че ще съм доста преди термин.Хем ми се иска,хем не.Незнам, по-добре да си трайкам.

# 21
  • Мнения: 71
Ехоо, прекрасна нова тема Hug
Рали, честита количка  bouquet Отличен избор е куинито Peace
Чоко, благодаря,че писа защото все те мисля Hug Радвам се, че засега докторите са овладели ситуацията, дано още малко постоят вътре нетърпеливите принцеси Praynig
Мууни, и аз ходех с кислородна вода и лепенки в чантата, ама сега гледам има вече наколенки за прохождащите Joy Ама, ние сме още много далеч от този момент още Peace
Аз смятам, че помпата е необходима поне в началото, не е задължително да е скъпа. На мен кърмата ми слезе на 2рия ден и гърдите ми станаха "камък"и болезнени не можех да се справя на ръка -таткото тичайки ми купи помпа и започна болезнено цедене цяла нощ, за да не вдигна температура.
Лека и спокойна вечер на всички!!

# 22
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета, аз изчезнах за известно време, защото имахме гости. Изкарахме си много хубаво и доста пообиколихме-вчера бяхме на нос Калиакра, както и в Двореца в Балчик. Беше много весело и коремчето и бебчето вътре бяха много послушни и не ми създаваха никакви неудобства Praynig.
И сега докато ви изчетааа..чак сега успях да се включа. Много сте продуктивни, браво, само хубави неща да ни се случват.
Първо бързам да кажа на Чо-Ко, че мислено съм с нея и вярвам, че спокойна и положително настроена, както до сега ще дочака с прекрасните си принцеси времето, което ще е най-подходящо за тях да се представят на бял свят. Радвам се, че си спокойна мила и знаейки, че сте в добри ръце, вярвам, че всичко ще е наред Hug
На майчетата с неразположения-дръжте се дами, ще устискаме още, за да гушкаме скоро здрави и усмихнати бебченца.
Благодаря за чудесната тема, прекрасно заглавие и оформление.
Джени-добре си се завърнала, мила. Радвам се, че пак си сред нас.
На майчетата с нови придобивки-честито, с радост и голяма наслада да си ги ползвате с прекрасните си бебета.
Хубава, спокойна вечер, момичета Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4
Момичета,ами много тестени неща ми се хапват  Shocked после кой и как ще сваля килцата ... сега съм +14 представям си до края.. надявам се да кача още 2 максимум... но знам ли
а ако знаете как ми се хапва и Burger King ... mmMmmM  Blush Само полезни нещица Simple Smile
Иначе ям много плодове и постоянно готвя и ям готвено,но явно ми е омръзнало вече.

# 24
  • Мнения: 571
Добре че ЧоКо се обажда и аз я мисля много.
Dely87 дано не са сериозни болките в кръста.
Честито за количката Рали, аз ще взема да сглобя моята тези дни.
Утре ми иде и Румбата  Sunglasses Много се кефя.
Започвам и аз едно основно почистване лека полека и ще се отчета със снимки по някое време Simple Smile
Ронка честито ти апаратче. Новото моделче е чувствително по-бързо от 400, така че със сигурност ще си много доволна  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 48
Хей мацки!
Прави впечатление, че сме почнали все повече да се оплакваме. И мен ме понаболява кръст, разни такива тип предменструални имам, ама кат полежа оправям положението.
Айде - няма да сдаваме накрая!!!!!!!!!!!!!!

Дели - на теб тестени ти се хапват; мен само разни тортички, щок.кексчета,  са ми в главата... еееееееееех

# 26
  • Мнения: 1 341
Маманче, забравих да ти отговоря на въпроса. Извинявай, че се налага да повтартяш, но днес не съм в кондиция.
На преглед съм другата седмица предполагам. Утре ще се обаждам за час, че док. беше отпуска. Peace

Аз тази нощ сънувах боза! Така ми се е допила, но тук няма откъде да се снабдя, ще стискам до догодина, сигурно ще ми се отще дотогава. Joy
Сега набивам повече на плодове-грозде, нектарини и диня. Това е моето меню. Peace

За гражданството нямам представа как стоят нещата.
Но аз през толкова перипетии минах и продължавам да минавам, че на моменти ми се е искало да изтрия миналото си, в частност гражданството.(да не ме разберете погрешно, обичам си България, мила ми е, мъчно ми е...става въпрос за административни въпроси)

Еди, много хубав подпис си имаш! Фотото е невероятно, немога да му се нарадвам, такива красоти прави. Още съм много боса, но се надявам да се усъвършенствам. Мъжът ми отсега се подготвя психически и финансово за следващ обектив. Но май той ще се запали повече от мен. Crazy
Да пишеш как е Румбата.

Като заговорихме за Румба и Герчо ми се губи нещо. Последно писа, че не се чувства особено добре. Дано всичко при нея е наред.

# 27
  • Мнения: 32
Здравейте,
и аз като Ронка съм се сетила за Герчо. Последните дни не се е включвала????? Дано да е наред всичко с нея?

# 28
  • Мнения: 4
radost i na оооо душичка,сега като спомена знаеш ли как ми се папка еклерова тортичка  Mr. Green мммм да и реване Simple Smile и разни други работи Simple Smile
утре определено ще папкам нещо от рода,понеже сега вкъщи имам само плодове и шоколади... а не искам тях Simple Smile
Момичета.. тази вечер е много празно тук Simple Smile Аз току що излизам от банята и сега тепърва ми предстои сушене на коса,мазане на цялото огромно тяло  Mr. Green и чаааааак след това сън евентуално,ако ми се спи разбира се !
На всички вас лека нощ и приятни сънища,дано можете да се наспинкате  Hug

Последна редакция: вт, 25 авг 2009, 00:15 от Dely87

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 26
Куинито и на мен много ми харесва  Hug Все още се колебая между него и ABC Design 4-Tech  newsm78 Май накрая милото ще си каже думата,но като го знам как се изкефи на онази джаджа Origami ,нищо чудно и да имаме изненада  Laughing

Май само аз не спинкам  Tired

Сладки сънища ако някой ме последва след малко

Общи условия

Активация на акаунт