ОКТОМВРИйче-мъничко човече, чакаме те вече

  • 12 370
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 199
За матрачетата- ето какво харесах цък. Всъщност цената ми хареса, иначе отзиви конкретно за бебешките модели почти не мога да открия. Някой да е попадал на коментари  Thinking?
Имам предвид ортопедичния матрак, че от другия няма нашия размер (поне в сайта). Как мислите нали не е проблем, че е ортопедичен, гледах че и на Магнифлекс са ортопедични  newsm78? Аз ще купувам за баткото, а неговото легло го подаряваме на бебчето.

# 286
  • Мнения: 183
Със завивките изобщо не съм в час как и с какво да го завивам и при какви температури  Rolling Eyes Та в общи линии точно заради невежество си в момента имам купени, изпрани и подредени олекотено юрганче, дебело пухино одеалце, тънко поларено одеалце, ватирано памучно одеалце, одеалце с ципче тип порт-бебе и 5-6 памучни одеалца тип пелени  ooooh!  Laughing  Ще има с какво да го завивам до пълнолетие това дете  Crazy

Адри, ти магазин може да отвориш с толкова много завивки! Аз за сега имам едно спално чувалче, едно тънко юрганче, поларено одеяло ( 100/180), моето бебешко и няколко пелени. И даже мисля че са много! А да и едно от тези с ципчетата.... И ако някой има мерак да купува още... по-добре да купи олекотен комплект за голямо легло че да се ползва след време.....

Сега като прочетох за Чоко и хем ми се сви сърчицето, хем и много се развълнувах! Още 2 седмици и нямаше толкова да се притеснявам, но сега... Дано само са добре и трите Praynig и скоро да ни зарадва!

Пак сте подхванали количките! Аз на Адри много я харесвам! Много са красиви и удобни, но аз съм и пристрастна... Триколките са ми любими!

За гладенето сте говорили... Аз не бях гладила толкова от години! Сега се наложи да поизгладя всички чаршафи, дершки и завивки на бебо, но то това ще им е... повече гладене хич и не мисля да видят! Само отчайващо намачканите може да се запознаят отново с ютията.
А за нас дрехи, които се мачкат не купуваме или се случва мнооооого рядко!

Днес взех и чувалчето за количката и бебо е вече комплектован за зимата!

# 287
  • Мнения: 1 715
Ч0-ко, мисля те цял ден Praynig Вярвам,4е ще ни зарадваш още тази ве4ер Praynig Hug

# 288
  • София
  • Мнения: 463
Коментари за матрачетата има предимно за най-купуваните ,а това са на Магнифлекс. Този с дамаската от 100% памук Пиер Карден има и вълнена вложка от едната страна, тя е регулатор на температурата и през зимата и през лятото. Другия е с бамбук ,който върши същото и за момента е един от най-добрите на пазара Peace А и двата са с твърдост подходяща за бебетата, не трябва да са меки за да не получат изкривяване. Протекторите им са страхотни не с PVC , а с полиуретан, можеш да переш на доста градуси и да гладиш от текстилната страна без проблем.

И аз имам доста различни одеалца , но те си трябват, остава ми само да намеря едно за изписването , което да ни отива на костюмчето  Wink
Днес си записах час за една много хвалена педиатърка, както и за д-р Ганева в клиника Щерев -нали обмислям да сменям болницата. За нея също има страхотни отзиви  Praynig

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ей сега ще пусна новата тема Peace

# 290
  • Мнения: 432
Честито на именниците,да сте живи и здрави.Весел празник.

Стискам палци на Чо-ко и банда,нямам търпение да чуя хубавите новини.

И аз така за Ники накупих 100 завивки,а се оказа че в къщи Т не пада под 18 градуса,без парно и го завивах с едно одеалце,и едно олекотено сменях.Сега за бебо имам нови,а сме в друг апартамент още по-топъл и май ще идат след време за подаръци.
Адри,като раждах в ТК имаше мами,които си бяха надписали помпите за кърма и ги оставяха до един огромен стерилизатор и жените им ги стерилизираха.Не съм чула на някой да откажат.Мисля че във всяка болница ще направят услуга.

# 291
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт