Жената Лъв - 5-та част

  • 11 208
  • 432
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 71
Добре дошла Жу  Hug   bouquet Wink
Скачай смело при нас  Mr. Green Ние не хапем (много)



# 46
  • Мнения: 577
Ааааааа ,wee.jess , мерси за гостоприемството .   bouquet
Мнооооогоооооо ми   е мързеливо днес,чак непоносимо.  Embarassed


# 47
  • София
  • Мнения: 6 210
Добре дошла, Жу   Hug. Синче на 7 - първолак ли ще е  Heart Eyes?

# 48
  • Мнения: 577
Да,Вени  Hug първолак,без калпак  Wink
То и затова днес ми е едно уморено.Вчера кръстосах целия град да купя някой неща, чак към 20ч. успях да се прибера.И днес батериите ми    явно се презареждат.  Crazy

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Добре дошла, Жу!  welcome

В кое училище записа първолака, че догодина и аз ще съм на същия огън, та да трупам опит отрано  smile3523

# 50
  • Мнения: 71
Да,Вени  Hug първолак,без калпак  Wink

Оххх и щерката и тя!  ooooh! Само като се сетя и косата ми настръхва -  дано ме опровергае дечко, поне за някои от нещата  Joy
Иначе до сега сме се оборудвали само с раница ( на Winx, разбира се  Rolling Eyes ) и дрешки за 1-вия учебен ден.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Кога се подават молби за записване в първи клас, колко време преди започването?

# 52
  • Мнения: 71
При нас е след завършване в детската градина (към края на Май).

# 53
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз се бях побъркала, когато синът ми почна първи клас. Той се държа горе-долу добре до 15.09. Но на самия ден като се разциври... от началото до края на тържеството рИва кат разпран  ooooh!! Чак в последствие ми каза, че си е представял училището така - завеждаме го на 15-ти септември и до края на учебната година не си го взимаме  Shocked. А уж му бях разказвала какво е да ходиш на училище  Crossing Arms.
Иначе това са хубави емоции  Hug. Което ме подсеща, че след тематичните снимки от морето, към средата на септември почваме да менкаме снимки на ученици  Sunglasses.

# 54
  • Мнения: 156
  animal037 Ейййййй, не мой ви догоня бе!
Та така... да си кажа и аз...  като зло куче съм, като захвана нещо върша го докрай Naughty Няма щест-пет, само трябва да го захвана Mr. Green
Стефи, ей такка обичам и аз, подредено, спретнато и красивичкоооо Crazy
Жу, добре си ни дошла!
Ей, то тва правенето на тема си било голяма работа... отивам да си довършвам започнатото Crazy

# 55
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей, то тва правенето на тема си било голяма работа... отивам да си довършвам започнатото Crazy
Абе стой тука да си говорим, темата е станала чудесна  Hug! Много ли има за довършване още, искаш ли помощ?

# 56
  • Мнения: 71
Ей, то тва правенето на тема си било голяма работа... отивам да си довършвам започнатото Crazy

Ейййй Как се труди това момиче! Браво, tediko!   bouquet   bouquet  и за отмора - малко весела музичка:

(<--- клик)

# 57
  • Мнения: 668
Здравейте, минавам да ви помоля да ми стискате палци, че голям огън ми се пече на главата от една седмица както се казва.
Силички не ми останаха вече  Cry Cry Cry
Моля се всичко да се оправи по бързо  Praynig Praynig Praynig

# 58
  • Мнения: 577
Ей,големи сте сладурани  Hug
TessaMon ,в Димитър Талев сме.На една минутка   е от нас.Добри отзиви чух , а и не съм от тези дето ще се хабя от Кичука да ходим примерно в стария град на у-ще.
Молба подадох още февруари месец  и след това----- след завършване на градинката   им занесох удостоверението за завършена предучилищна.Аз раничко направих тази работа -да се презастраховам. Embarassed ,че нали знаете как беше с градините и `страх-лозе пази`  Mr. Green
wee.jess ,ние сме във фазата `Бен 10` .  Wink Взех и от личната лекарка талон/един лист бял А4/за здравето на детето,което искат в у-ще.Сега свърших това,понеже септември в кабинета и става лудница.

Вени*** ,горкото детенце......така да си помисли  Tired Моя   е вей -хай-вей...радостен  е,че не се спи в у-ще  Crazy Ама знае ли се Whistling  Mr. Green
tediko ,лека работа   bouquet

# 59
  • Мнения: 71
Стискаме всичко тука, Kamence   Hug Hug Hug Каквото и да е - да минава по-лесно и по-бързо!

Жу, на нас ни искаха здравния картон от дома. А той какъв халваджийски тефтер се оказаааа.... да не говорим, че от мързел да ни питат, половината инфо в него са пълни глупости  Rolling Eyes Добре, че поне алергията на дечко към лидокаин е отразена

Общи условия

Активация на акаунт