Жената Лъв - 5-та част

  • 11 205
  • 432
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 957
И освен това, типично по лъвски, съм на периоди - енергичен, в който мога и правя всичко, което реша, и ленив, в който нищо не ми се прави, искам само да се излежавам и да спя Rolling Eyes.

Аз зимата съм така - започвам да дебелея, доспива ми се още в 9 и за да издържа до по-късно трябва да се налея с кафе. Нищо не ми се носи, нищо не ми се прави. Само да има как да спя. И по-често ме застигат депресивни настроения. Само по Коледа е различно. Тогава се събуждам от летаргията. Умирам да купувам подаръци. И да ги опаковам. В сравнение с подготовката, дори самият празник ми бледнее. (Може би понеже никога не успявам да си прекарам Коледата старовремски, както когато бях малка, а аз така искам)

# 31
  • София
  • Мнения: 6 210
Покрай закуската на jes се сетих, че мъжът ми отдавна иска да вземе такава табличка за закуска в леглото, но аз съм против - твърде мърляво ми се струва да освинваме кревата. (Нещо романтиката ме е изоставила  Mr. Green).
Сестра ми има такава табличка, подариха й я за сватбата. Не знам дали са я ползвали за закуска в леглото, но тя редовно си слага лаптопа на нея и така си разцъква в леглото  Mr. Green! Като видях чудесното приложение, веднага накарах мъжът ми да ми направи и на мен табличка за сервиране. Естествено, докато му се примолвах, веднага обясних, че искам само поставката и че няма да го карам да ми готви сутрин  Joy.

# 32
  • Мнения: 3 957
На мен малко ми трябва, за да се зарибя. Тези таблички сега... продават ли се някъде?. Лаптоп нямам, аз си харесвам моята стационарка, щото стаята ни е малка и 24-инчовия монитор ми е екстра. Обаче аз смЕтам да си ям в леглото. Не от романтика някаква. Ама... просто така. Веднага си представих някоя мързелива събота или неделя като се събудя да напълня табличката и да се кютна в креватчето. Laughing

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
При мен сезонът не е от значение, доскоро бях в мързелива апатия. Сега, няма как, при преместването се стегнах, че много работа се навъди  newsm28

Знам, че не е хубаво, но лаптопа зимата го слагам върху мен, за да ме топли  Laughing.
Иначе подобни таблички има в Метро, ако някой се интересува. Е, не изглеждат като тази на снимката, но вършат работа.

Стеф, сега виждам, че сме писали заедно. В новото Метро ги има  Peace

# 34
  • Мнения: 3 957
Стеф, сега виждам, че сме писали заедно. В новото Метро ги има  Peace
Е, вчера бях в Метро. Явно днеска пак ще ида. Лошото е, че аз наистина много бързо лапвам въдицата и ако ида едва ли ще си изляза само с табличката. Там зад всеки ъгъл ме дебнат изкушения.  Вчера отидох за кутия за хляб и понеже нямаше (каквато аз искам) реших, че срамота да излизам празна и си купих кош за вестници, плетен. (Да не говорим, че се запрях и при едни велурени ботушки.  ooooh!)

# 35
  • София
  • Мнения: 6 210
Мойто миУо е мебелист. Ама нали я знаете онази приказка, че на обущаря децата ходят боси - та и при нас така  Crazy! Едри работи в къщи чакат с месеци (като например кухнята), ама за една табличка се вредих.
И аз ям в леглото  Embarassed. Е, не манджи, но се случва с плодове, шоколад или някоя друга боклучка, докато зяпам филм, например.
Стефи, ти ме впечатли, толкоз кутийки, а и пълни, не съм предполагала, че ще видя  Sunglasses. Абе я си вземи велурените ботушки, пък кутия и поставка може и друг път  Wink.
Джуличка, вие как сте - и ти, и детето? Надявам се, че преодолявате  неприятностите, които ви сполетяха  Hug!

# 36
  • Мнения: 2 274
Мдам! И аз както казва TessaMon имам периоди на ентусиазъм и енергичност и периоди на леност и тъпота, без значение от сезона. О(бикновено се редуват през седмица/две  Mr. Green! Именно в такъв период на мързел се насвиних миналата Коледа и от тогава не мога да ги смъкна тия кила  Confused! Също се впускам в нещо предизвикало интереса ми с голям ентусиазъм, но с трудностите ентусиазмът ми се изпарява и обикновено оставям нещата недовършени. С любимия редовно за това имаме пререкания! Той уж е Везна, пък е по-голям перфекционист и педант от една Дева  ooooh!!
Относно яденето в кревата - поднасяме си закуски в леглото, но онзи, който я получи си взема таблата и си я носи в кухнята, за да му е по-удобно и да не прави трохи  Joy! В студ. град си хапвахме в леглото, ама тук вече не правим такива работи  Laughing. Виж децата редовно решават, че ще хрупат нещо в нашето легло. Добре, че го покривам, та чаршафите остават чисти.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 210
Относно яденето в кревата - поднасяме си закуски в леглото, но онзи, който я получи си взема таблата и си я носи в кухнята, за да му е по-удобно и да не прави трохи  Joy!
Със глас се смея Joy  Joy  Joy! Ей на това му викам романтика, съчетана с практичност  bowuu!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Ми тоо... аз не само заради боклуците, дето ще останат в леглото, ами и някак не си го представям да стана сутрин, да си измия лицето и зъбите, и да се умъкна обратно в кревата...
Иначе и ние обичаме да хрупаме и пийваме, докато гледаме филм, виж, за това си заслужава да се прежаля!

# 39
  • Мнения: 6 274
Джуличка, вие как сте - и ти, и детето? Надявам се, че преодолявате  неприятностите, които ви сполетяха  Hug!

Ами, не можем да се отърсим още.
Те и без това през ден ни викат по районните, по СДВР, по къде ли още не, така че няма как някой да забрави или поне да не мисли за това постоянно.
Искахме да отидем до морето, но не знам дали ще стане.
Изобщо, нищо хубаво около мен - само нерви и стрес.
  Confused
 

# 40
  • Мнения: 3 957
Мойто миУо е мебелист. Ама нали я знаете онази приказка, че на обущаря децата ходят боси - та и при нас така  Crazy! Едри работи в къщи чакат с месеци (като например кухнята), ама за една табличка се вредих.
И аз ям в леглото  Embarassed. Е, не манджи, но се случва с плодове, шоколад или някоя друга боклучка, докато зяпам филм, например.
Стефи, ти ме впечатли, толкоз кутийки, а и пълни, не съм предполагала, че ще видя  Sunglasses. Абе я си вземи велурените ботушки, пък кутия и поставка може и друг път  Wink.
То даже на тази снимка, към която съм дала линк, не се виждат всички. Има и още няколко големи.  Laughing И май ще трябва да взема още няколко мънички.

Вени*** нИкам ги тези бАтушета щото хич не са с Метро цена. Ей затова обичам вашето Илиенци. Тези китайци беее: "ДФа леФа само"!
Като за Метро 71 лева са много. Ако ще е гарга да е рошава.  Ама ако ще е Метро - да е евтинко пък! Но това последното само гласът на логиката ми го говори. Пък аз и други вътрешни гласове си имам. И всеки своето си приказва.  Wink. Та затова не смея да ида за табличката.  

Мъж мебелист. Малиии, браво. Кухня, всичко може да ти направи. А ти само ще дирижираш парада. Иначе и аз съм го чувала това за обущаря.

Джуличка, как ми се иска вече да свършат малко вашите грижи. Всеки да е здрав и спокоен.

Последна редакция: вт, 25 авг 2009, 14:42 от stefka.k

# 41
  • Мнения: 71
Джуличка   bouquet всичко ще мине благополучно, мила.  Hug

Колкото до настроенията ми - ами от зодията ще да е! Доста познато ми звучи - да почна нещо с ентусиазъм и ако не го свърша веднага - после има да си отлежава.... Казала съм им на моичките - ако искаш нещо от мен - запали ме по него и ми гледай сеира - и градината ще прекопая 2 пъти, само да знаеш как да ме гъдилнеш  Mr. Green

Стефи, то бива кутии, кутийки...  hahaha

Покрай закуската на jes се сетих, че мъжът ми отдавна иска да вземе такава табличка за закуска в леглото, но аз съм против - ....
Аууууу Теса, бързо да си намираш романтиката, че е много гот  Laughing Еххх, как ми замириса на плачинкиииии.... Embarassed Mr. Green Whistling

# 42
  • София
  • Мнения: 6 210
Джули, баща ми е пенсиониран служител на СДВР, много се надявам колегите му да си вършат работата като хората! Идва ми едно тъпо клише, обаче е вярно - след толкова гадост и помия, обикновено се случва нещо много хубаво. Най-искренно се надявам това хубаво нещо скоро да ви навести  Hug.
Стефи, и аз така си мислех, ама тцъ  Crossing Arms. Кадърно момче е миличкия, но като се прибере от работа и го подхвана на тема мебели, направо почва да му се повръща  Joy.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Аууууу Теса, бързо да си намираш романтиката, че е много гот  Laughing Еххх, как ми замириса на плачинкиииии.... Embarassed Mr. Green Whistling

Вероятно романтиката ми е заровена някъде в безпорядъка сред багажа вкъщи... Докато се оправим, ще се изпотрепем от нерви  Sad.

Джуличка, не знам какво да напиша, освен да ти пожелая с цялото си сърце този кошмар да приключи! Наистина в момента най-добре е да заминете за малко някъде, да се откъснете поне за кратко...

# 44
  • Мнения: 577
Здравейте  Wink
Приемате ли още лъвици във вашите редици?

Представ  bowuu Представ  bowuu :
мама от Пловдив,родена на 23.07.
имам син на 7 годинки,имам и един съпруг-  спогаждаме  вече има/няма  14 години
това   е в общи линии

Лек   и усмихнат ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт