Цялата ДЕКЕМВРИйска дружина се моли силно за Полина!

  • 15 851
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 250
Боби, златна си. Благодаря ти! Цвета е purple и е от миналата година. Ще накарам мъжът ми довечера, като се прибере от работа, да отскочим да я погледнем, ако не са затворили до тогава. Ах, зарадвах се!
За плацентата мисля, че досега трябваше да се е вдигнала, дано да греша. Какво каза докторът, има ли шанс да се вдигне?

# 16
  • Мнения: 0
Добрутро Wink

Джени,    bouquet снимките ги вземаме откъдето намерим в нет-а

Милейди, само за доказателство, че сме от една кръвна група, както казва Ета
и ни е приятно да те четем - първо редактирах темата като сложих снимка на Поли и семейство
че реших, че подхожда на заглавието (пък и нали Джени помоли д асменим снимката)
и после влязох да ви чета и да се оправдавам за самоинициативността - така се зарадвах
като видях, какво предлагаш  Hug

Боби_Алекс, не мисли такива неща, няма да прокървиш
 не е страшно - моята беше точно така в 20-та седмица, до 23 чак си стоеше долу ниско и изведнъж на прегледа онзи ден - вдигнала се е чак до пъпа ми;
не вдигай тежко и не правете секс и тя ще се вдигне (ако не се, поне можеш да ме обвиниш, че не познавам, ама питай Петя Спорт как познавам Wink

# 17
  • тук
  • Мнения: 510

много сори, отдайте разсеяността ми на бременността и съботния почивен ден  Blush

Добрутро Wink

Джени,    bouquet снимките ги вземаме откъдето намерим в нет-а

Милейди, само за доказателство, че сме от една кръвна група, както казва Ета
и ни е приятно да те четем - първо редактирах темата като сложих снимка на Поли и семейство
че реших, че подхожда на заглавието (пък и нали Джени помоли д асменим снимката)
и после влязох да ви чета и да се оправдавам за самоинициативността - така се зарадвах
като видях, какво предлагаш  Hug

Боби_Алекс, не мисли такива неща, няма да прокървиш
 не е страшно - моята беше точно така в 20-та седмица, до 23 чак си стоеше долу ниско и изведнъж на прегледа онзи ден - вдигнала се е чак до пъпа ми;
не вдигай тежко и не правете секс и тя ще се вдигне (ако не се, поне можеш да ме обвиниш, че не познавам, ама питай Петя Спорт как познавам Wink

# 18
  • Мнения: 2 768
Ще накарам мъжът ми довечера, като се прибере от работа, да отскочим да я погледнем, ако не са затворили до тогава. Ах, зарадвах се!
 


Наистина супер! Поговорете за някакво капариране, ако се решите, че явно е някаква наистина съвсем последна бройка, може да не чака до ноември  Simple Smile
А цветът е страхотен за розови бонбони! доказател& … 90;во

Боби, дано се вдигне пустата плацента, както се е случило с portman!

Хубав почивен ден на всички!

Последна редакция: сб, 22 авг 2009, 11:00 от eta

# 19
  • Мнения: 274
*MILADY* не знаеш как съм се смяла досега  Joy Такова събуждане не бях правила през смях и през сълзи чак  Joy
 Hug Да ти кажа направо си ме стресна като се замислих...... Ет-ка казва, че е  мързелива, ама в сравнение с мен е злато, аз съм абсолютен лентяй, търтей, "паразит" както ми казват в нас  Embarassed И сега направо си ме стресна с лиричните сравнения, които написа  newsm78
Хайде сега да кажа ДОБРО УТРО и браво за заглавието на новата тема! Стига съм го мислила тва кърмене, нищо няма да измисля, то ще си дойде само всичко  Grinning Сега мисля за раждането по-скоро,  hahaha далече ми е, ама си избирам дата за секциото и се спрях на две. Док ще казва тогава кога може и кога не. Айде лек ви ден

# 20
  • Мнения: 92
Здравейте хубавици! Заглавието ни е супер , както винаги!Благодарим за новата темичка!Мойто бебче ме сритваше тази сутрин да ставам да му правя закуска.Иначе можеше и до обяд да спя! Grinning
Дарлин, честита ти Мома!Имах предчувствие за теб че ще е момиченце!
Така да се изкажа и аз за кърменето.Много искам да кърмя и силно се надявам да мога.В тази връзка вчера с Дорита бяхме на лекциите в Младежки дом и имаше една майка на която бебчето не искаше да суче, бяха и го дали късно и то свикнало на биберона.Сега постоянно се цеди и така му дава с шишето.Много беше изнервена жената, защото това и отнемало всичкото свободно време и нямала време за друго.
Варненки изложихме се с нашата среща!Хайде давам предложение пък може да се навиете.На мен ми е удобно всеки ден, но сигурно много работят така че в Събота следобед към 17 часа някъде ще ви е удобно ли?!Нека да изберем място с люлки, че дечицата да могат да се занимават също.
Лек ден от мен!Много ми се ходи на плаж ще видя дали ще навия и мъжа!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добро утро и от мен! Можело значи да поспи човек като ги няма дечурлигата...
*MILADY* още снощи те четох и се смях, ама ме домързя да щракам по късна доба.
Викаш, що го мъча Даню, айде да си имаме уважението, с толкова много мъжове у дома смятам,
че е редно да знае от сега кой командва парада и кой държи дистанционното на TV  Wink
Darlin честити ти розови шорти. Bobby_Alex дано се вдигне  Praynig ,та да не ти е грижа.

# 22
  • Мнения: 1 541
ДоброЮтро, мадами мили златни  Hug Трогнахте ме до дъното на душата ми с всички тези мили думи  Blush  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
За мен също е истинска чест и висше удоволствие, че сме се събрали тук толкова готини мацки, които сме "от една порода" - без лигавщини и детинщини, без превземки и стойки  Heart Eyes За неусетно кратко време ми станахте толкова близки и мили, че чак да не повярва човек, ама на, факт  Hug   Simple Smile Аз по принцип бях доста скептично настроена към Отчетните, защото ми правеше впечатление, че са доста...мхамм....абе някак сладникаКви, но в тази тук много бъзо ми стая уютно и драго, точно заради джазовите мацки, които я населяват! Хайде стига лИбовни излияния, че ще ме заподозрат, че с тез хормони и със запора на кекса нещо ме е избило да доплувам до другия бряг  Whistling

А за депресията ми- тя си се вихри с пълна сили, вярвате или не, ама понеже ако започна да мрънкам и ще помолите модератор да ми сложи доживотен бан, а и с каква съвест да се оплаквам, като всеки си има неговите си терзания.....та за това гледам да съм максимално позитивна, пък то лошото, ако е писано, идва без значение човек какво мисли и казва....

evilLaughing абсолютно си права всъщност! Мъж и кръв да повръща- дренки е ял, както казват хората, та правилно от сега поставяш нещата ребром  Peace  Hug

ета, аз ти се възхитих на смелостта да папаш диня по нощите- два пъти го правих този номер и после спах в санитарните помещения, че то не се търпи това трамбоване до там по 100 пъти....  Tired пък дето викаш киселини по- малко не се е случило да ме огреят и мен от тази стъпка.

За киселините съчувствам искрено- и мен ме горят, ама за илачи още се запъвам.....Чисто механичен е проблема според мен и каквото и да правим с тези смазани стомаси ще се леят стомашни сокове ( Sick), така че търпение и по малко хапове, ако е нетърпимо  Peace

Боби, дано се вдигне плацентата, но поне според моите доктори 25-та седмица вече е късничко за това.....но пък медицината не е математика, та надежда винаги има! Стискам палци до синьо за повдигане  Simple Smile  Моята си остана сууупер ниска и тя...не е на входа чак, но е в непосредствена близост. Повечко почивка и наистина обмисли пътуването  Peace

portmanHug супер си се сетила!!! Аз точно щях да предлагам и снимката за тази тема, в синхрон със заглавието, ама реших да не ставам нахална и да изчакам първо мненията по въпроса. Браво на теб за инициативата  Heart Eyes

Днес съм без дете- два дни ще е през деня при баба си и дядо си, а аз и таткото ще се отдадем на лежерно търкаляне в кревата и гледане на филми (за него кеф, за мен- вече ми иде да убия някого с тези занимания, ама нейсе  Crossing Arms ). Желая и на вас пълноценна почивка, маДАми, и по- малко домакински постижения, че както вече няколко пъти се отбеляза- този период ни е малко кекав и трябва да си пазим мишоците  Heart Eyes


# 23
  • Мнения: 130
здравейте момичета Hug
отдавна не сам ви писала,но ведовно си ви чета

искам да ви попитам нещо,случвало ли ви си е да  имате някакво безцветно течение,но доста силно,аз това го получих онази вечер и чесно доста ме претесни защото изглеждаше като вода и нали се сещате си помислих най-лошото,но вчера отидох при моята лекарка и тя ме успокои че всичко е нормално не изтича нищо,даже ме барка за да ме прегледа по добре,което е доста неприатно но...Засега ий е добре о усещтам леки болки но си лежа повичко и така.То верно че сме бременни и сигурно е нормално от време на време да усещаме някакви неразположения новсе пак ще сам ви благодарна ако споделите и вашите мнениа особено тези маичета които не им е 1 бременност.

и аз с две ръце се  Hug Hug Hug за Поли и дано всичко мине и тя и бебечето и са добре.

ЛЕК И ПРИАТЕН ДЕН ОТ МЕН  bouquet

 

# 24
  • тук
  • Мнения: 510
mimmm , има жени, които имат по-силна секреция на матката, аз съм от тях
това не е нищо за притеснение, още повече си била на лекар
Ета май беше споменала, че се случва - може и да си се изпуснала, ако
бебенцето ти рита пикочния мехур

почивай си, болежки всякакви се появяват,  вдигане на тежко и продължително стоене права ги забрави

# 25
  • Мнения: 689
Здравейте момичета, честита ни нова тема и дано да е на късмет за Поли  Praynig
Аз няма какво много да кажа, че свободното ми време тези дни хич го няма.
За срещата всичко добре, но ние пътуваме утре сутрин живот и здраве за морето, така че приятно изкарване и лек път на Ла фий.
Пожелавам ви лека събота и неделя

# 26
  • Мнения: 395
Браво за заглавието и благодаря за темичката smile3501 Дано повече хора откликнат на апела.  Praynig Praynig Praynig

Darlin`, честити розови гащи.  4470

Bobby_Alex, щом лекаря ти ти е казал, че няма страшно, значи е така. Опитай се да не се тревожиш, заради малкия юнак. Стискам палци да се вдигне. Доколкото си спомням, доки ми беше казала, че плацентата мигрира до 28г.с.  Peace

mimmm, аз също съм със засилена секреция. Не се притеснявай и се наслаждавай на бременността.

Ние сме добре, пускам на бебчо Моцарт.fiuuuuuu Твърди се, че музиката на Моцарт стимулира мозъчния център, който впоследствие детето ще използва за усвояване на математиката, също така намалява стреса.

# 27
  • Мнения: 50
Здравейте сладурки,
минавам само да се разпиша и бягам да почивам, че бебока не е доволен от моите навици през уикендите, като   newsm79 clean wash hang 1ironing  chef. Май трябва да си почивам повече...
Благодаря за новата темичка, и дано донесе късмет на Поли  Praynig Praynig Praynig.
Поздравления за добрите новини от миналите през прегледи.
Приятни почивни дни от мен!

# 28
  • Мнения: 429
Bobby_Alex,  и моята плацента е на изхода и по задната стена на матката. Това се установи в 20 седмица. Имам назначен ултрасаунд на 28 седмица, когато се предполага, че трябва да е мигрирала назад и нагоре при мен. Ако не е, ще има проследяващи ултрасаунди на 32 и 36 седмица. Ако не се вдигне, следва секцио.

Така ми обясни доктора. Също ми хаза да не се притеснявам и  че рисковете не били повече отколкото при нормална бременност. Но аз вече изчетох в нета доста и се чудя на майките ли да вярвам, които са минали по този път или на лекарите тука.  Confused  Wink

П.П. Коригирам си мнението, защото си отговорих на въпросите, които бях задала и не искам да ви ангажирам допълнително!  Hug

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 16:52 от Jennie

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета. Hug
Darlin`, честити розови гащи,най-сетне малката кокона се показа. stork-girl
Bobby_Alex, щом лекаря ти ти е казал, че няма страшно, значи е така. Не се тревожи, заради малкия юнак. Стискам палци да се вдигне.  Praynig
И аз имам един въпрос към вас-сутрин като станете болят ли ви много кръстовете,защото мен да,даже и нощем се събуждам от болка.Сега съм си сложила още една възглавница уж на кръста.Направо е не поносима болка Weary.Ако някои знае нещо да пише много ще съм ви благодарна. Hug
А щях да забравя аз още нямам киселини и за сега нищо не мога да кажа по въпроса,надявам се че ще ме разберете. Blush
Приятни изкарване на почиващите,а на останалите да се пазят,до колкото е възмижно.
 newsm10
Лек следобяд от мен. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт