Отговори
# 30
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
по едно кафе ще пийнем ли ?

пади, добре дошла в магреба! май си имаме ново попълнение! 4е си е сладък малкия аид си е така,що сладки се хапват и що сладости се приготвят!а големият-коленето на ко4а, борбите  с комшийските представители, с мешуито и събирането на фамилията и сладките приказки около таулата за приготвяне на осбена и кускуса!дано мине както си го желаем!за мене най-добре го карат мъжете, ве4ерите им са като нашите седянки, в кафенето ,на сладки и сладки приказки и на кафе-шекер до късни доби  или ранни зори!за големия град дидонка ще разказва! Crazy
 имам едно изменение на предложението за място на срещата,ако идват теди и децата, да е на аквариума,4е да има кът за игра на децата и е по-близо до гарата! всъщност ,ако има по-добри предложениа, давайте!

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 16:55 от marsy

# 31
  • Мнения: 418
Cамо малка проправка от комшийско - вторияT празник в TR се нарича Kurban Bayram=Курбан Байрам(bayram=байрам = празник(религиозен, личен, държавен, официалeн, неофициален)).  Hug Peace

Честит да е месец Рамадан на всички празнуващи го ! Лек пост на постещите !
 Hug Praynig Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 3 821
Добро утро маграбски девойки   bouquet
Забравихте ли ме вече  Rolling Eyes че аз и отдавна не съм се мяркала по тези земи, ама досадни други занимания - приятни и не толкова приятни  Rolling Eyes уж свършиха, но знам ли.  Laughing

Рамадан Мубарак на тези, които постят и на техните половинки и семейства. Да ви е по-лек постът и Господ да чуе молитвите ви  Praynig
Моят момък от няколко дни подскача от радост и щастие в очакване на този месец. Неговото въодушевление ме кара да се ентусиазирам. Първо ме врънка да съм опитала няколко дни с него, ама найсе като разбра, че имам сериозна и основателна причина да не го правя даде назад и уважи желанията и условията. Ние, уви видяхме се за малко и после пак разделени с надеждата, че остана още съвсем малко чакане  Praynig
Не съм чела много назад, но видях, че има нови момичета. Добре дошли на тях   bouquet Аз да ходя да метна едни палачинки, а тук едни цветя през август
 

# 33
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

за които постят-лек пост! за другите да си прекарат хубав уикенд!
никой не казва нищо за понеделник - това за да и идвам ли да се с4ита? последно е 19.00 пред аквариума до люлките/пързалката и пясъ4ника карето от маси!ако има нещо, звънкайте! bowuu

# 34
  • Мнения: 278
Добро утро и Рамадан Мубарак на всички постещи! Желая ви леко изкарване на поста!  Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 336
Марси, аз и на аквариума мога, и на летния мога  Hug Само да е към 18 ч, че няма как да стане по-рано

# 36
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Рамадан Кереем на постещите момичета!
МАРСЕЛИНКА- аз ти дадох моя отговор Душо още преди няколко дена.
ЖЪЛТУРАНЧЕ- къде се ската, че наистина зачезна????

# 37
  • Мнения: 112
и ние сме там  Hug

# 38
  • Мнения: 52
РАМАДАН  МУБАРАК НА ВСИ4КИ!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 31
Добър ден! Рамадан Мубарак момичета!

# 40
  • Мнения: 100
Със фурми и чай от нана, и с едно рамаданско кафе от мен!!



Рамадан Карим на всички празнуващи!!
Бог да ни дари със здраве и любов в сърцата!  Heart Eyes
Sami Yusuf - U came to me

В Египет ифтар настъпва в 6.30ч. Там, между другото, вече смениха часовниците с час назад от нас... Т.е. 7.30 наше време е ифтара  Grinning  И аз така смятам да постя, до 7.30, но днес не можах, трябваше хапче да пия... с вода все пак. Но от утре - дано успея! Поне утре, че после на работа няма да стане ми е ясно...  Mr. Green

Марси, искам и аз да дойда на срещата, жалко че няма форумски момичета от Плевен...  Sad

 Hug

Последна редакция: сб, 22 авг 2009, 20:54 от Eye of Ra

# 41
  • Мнения: 59
Рамадан Карим и от мен, лек пост на всички постещи!




Ра, и в Мароко вчера са сменили часовниците с един час назад, в 7.30 наше. време е ифтара и там.

на всички Hug Hug Hug

# 42
# 43
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
http://www.youtube.com/watch?v=7lwr4XBSVu4&feature=related
днес ми се провали нощното излизане и си слушам арабско- нещо не може да ми хване ухото друго напоследък, а тв е много смотанко или съм гледала филмите!та тази песни4ка изско4и  и реших да споделя, ако има и други ску4аещи!
има ли издържали днес?

# 44
  • Мнения: 52
МАРСИ-мн мелоди4на песни4ка хареса ми Simple Smile                                                                                                                                                                                                                                               ЛЕКА НОщ НА ВСИ4КИ И НЕКА СЕ СЪБУДИМ В ДОБРО НАСТРОЕНИЕ!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт