Мама на покупки се отдава,че ОКТОМВРИ бързо наближава!

  • 10 717
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Честита нова темичка.  bouquetЗаглавието е страхотно. Peace

# 31
  • Мнения: 571
Ето ме пак, аз вече напазарувах всичко за болницата и за бебето, стегнах и баткото.
Вече няма нищо за пазаруване Simple Smile
OnlyOne аз днеска имах същите драми. Пак по повод личната карта само че за подаване. Тези на гишето бяха изключително нелюбезни. Чаках си в огромната жега на тясно на голяяяма опашка и с голямо удоволствие щях да се разкрещя, ако не ми беше толкова зле  Sad На касата реших да попитам нещо и тая така ми се развика че питам нея, все едно й плащат на казана дума ебати  Rage И на мен днеска корема ми е цял ден на камък затова се и мобилизирах да накупя всичко за всеки случай...

# 32
  • Мнения: 20
Момичета, скоро ще ставам леля! Термина на сестра ми е на 6.09, ама май ще е по-скоро. Малкият мъж напира да излиза  Grinning

# 33
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Миркам,благодаря за новата темичка Hug
Честито на всички с нови покупки,много са красиви!
Оnlyone,честита количка и аз си купих  същата Peg Perego - Pliko P3 Modular System оn track
( оранжева ) и да ,определено ще я пера Peace
Общо взето на 15.08, накупих доста нещица и останаха разни дребосъци и леглото...
Много им се радвам, на всички нови попълнения, при септемврийки,чакам с нетърпение и ние само с  хубави новини да запълваме ,първа страничка Peace
Стискам палци всички, които имат контракции и неразположения да им минават Praynig Peace!
Днес бях на лекар,всичко ни е наред,обърнали сме се с главата надолу,но пък какви ритници ми раздава от 2-3 дни ,не е истина,даже ми става лошо и ми се повръща,нещо което не ми се е случвало от 3 месец.... newsm78,предполагам че притиска тук таме нещо Sad
Това е за сега от мен ,много  Hug и  Heart Eyes на всички мами и бебета !!!

# 34
  • Мнения: 12
Момичета да ви известя за още едно септемврийски бебе на една позната-съвсем прясно от преди малко! Чакаме новини за мама, бебка е добре, ама още не знам подробности и името не са уточнили. Тя беше с термин 16.09, така че мами, гответе се...  Hug

# 35
  • Мнения: 1 107
Само се записвам  Embarassed

# 36
  • Мнения: 65
Честита нова тема   bouquet
аз малко на бързо само се записвам да следя,че съм на лекции в унито и по цял ден нямам никакво време  ooooh! а като се върна привечер в стаята така хубаво слушам моренцето,че веднага ми се приспива
като имам повечко време ще пиша повечко.
Хубава вечер на всички

# 37
  • София
  • Мнения: 0
MVinzens,практично е ако нямаш специална поставка за повиване.Аз съм ги ползвала тези постелки,защото сменях пампите на бебо в/у спалнята,там го оправях и след баня.И много често бебо се изпишква след банята или точно когато му сменяш пампите.Сега пак ще си взема.
И аз днес нещо не съм в кондиция,корем ме боли от време на време,мързелува ми се.
Сутринта ходих само до Тина Киркова и на едно табло гледах старите си цени.А тук в една тема четох за нови,които са оповестени.Нещо не разбрах.Другият понеделник ще ходя пак,и вече ще питам.Става ми лошо при тия нови цифри.Незнам какво да правя вече.
Аз ходих до ТК в петък - новите цени са 900 лв. избор на лекар,900 лв. - VIP пакет/избор на лекар и VIP стая/ Thinking кое от двете не е ясно, 100 лв. е VIP зала и присъствието на бащата и т.н.
И аз да попитам текстилните части на количката в пералната ли ги перете, на колко градуса и с центрофуга ли

# 38
  • Мнения: 432
Неви,ти къде видя тези цифри?Някой пита или ги имаше публикувани?Ти ще избираш ли лекар,секцио или нормално?
Иначе чантите в пералнята на 30 градуса,центруфуга  и готово.Така си перях и плата на количката,не съм имала проблеми.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ехо,тук съм Mr. Green

Оправих дребос,сложих го вече да спинка и съм изцяло ваша.Когато го сложа да спи,ми идва все една сценка в главата-как разглобена от вършене на 100 работи жена,се хрърля на фотъойла,изплезила език и ни взема ,ни дава Joy.Уморвам се вече доста с това шкембенце-то не е ровене в пясъчници,пък се гоним,караме колички и т.н и т.н .ами здравички да сме Grinning

Като стана въпрос за настроения и на мен днес ми го скапа една лелко-бабка в критическата.Значи никой не искам да обиждам и не всички жени са такива ,но има една част ,именно от онази възрастова група,чиято цел в живота е,да се карат с другите хора и вечно да мърморят за всичко #Cussing out.Моето дете сега си е наумило,че за всичко ще писка и надва такъв вой,ако нещо не му се угоди,че вдига всичко във въздуха.И на касата в Кауфланд днес първо реши ,че му се яде кашкавал-писъци,после искаше да строши яйцата-писъци,пълен цирк,не мога да го озаптя.И въпросната госпожа се развикала от другата каса,как било срамота,как сме били вдигнали магазина във въздуха и всякакви такива коментари.На всичкото отгоре работеха само три каси и си почакахме.Не спря да мърмори през цялото време тази.Чак другите хора и направиха забележка,защото аз си замълчак.Защо ли да вдигам скандали-да падам до нейното ниво и да се правя на глупачка.Просто ми стана много болно и цял ден си мислих за това ThinkingВярно,че детенцето ми беше ужасничко,но това са деца все пак,нямат бутон за изключване на звука hahaha.Мен тази бременност общо взето не ме тресе хормонът и съм си спокойничка,но в дадени моменти се поддавам Tired

Та ...оплаках се и аз

Мели ,честито,най-накрая.Радвам се,че я намери таз  количка.

Онли и Дани,честито и нас вас.Страхотно е Пликото.

Ипанемче,много постно го даваш Wink

# 40
  • Мнения: 2
Момичета, личните карти всички ли трябва да си сменят или просто ви е изтекъл срока на старата  newsm78 Понеже не следя българските новини, да не изпусна някой срок (аз съм с бг документи).

Май съм пропуснала доста снимки. Връщам се назад, за да ги видя.

Получих си апарата. Утре ще натъкмя стаята като за снимка, да не е само с голи мебели, и ще ви я покажа (ако успея да фокусирам, де  Laughing).

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 22:13 от Future maman

# 41
  • Мнения: 12
Миркам, мила и аз оплезвам език, добре че сутрин жената идва и аз й го връчвам от вратата, за да мога да си свърша къщната работа, а те се разхождат из квартала или в зоопарка и ми го връща или заспал от умора по пътя на връщане или нямащ търпение да си легне, като се събуди си го храня (обядва малко наопаки, ама такъв режим си е направил, кво да правя), и или ходим в един детски кът, където работи една приятелка, или като минат жегите пак го пращам на разходка и по някое време излизам да си го прибера и да пусна жената, ама ей тия две разходки, в които ме отменя, направо ми спасяват живота. Събота и неделя, се натоварвам много повече, уж и таткото и бабата са вкъщи.
Лека на всички!

# 42
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета, аз днес малко късничко се включвам, но ходихме по задачки с моето мъжле-и ние с бюрокрация се занимаваме, но няма как.
Да се отчета и аз днес с някоя и друга покупка-бебчето вече си има порт-бебе, а мама-пижамка за болницата....мн са сладурски и двете. Имаме си от преди няколко дни и комплект за кошарката, а днес сложих и една от играчките си вътре-както каза една мама, че кошарката не трябва да е празна, много често минавам покрай кошарката и много й се радвам, но в този ред на мисли, моля за съвет майчета с преносими кошарки-възнамерявате ли да ги перете преди употреба или не.
Аз имам една дилема, не знам от къде да си поръчам матрака-избрала съм си на Магнифлекс бебешкия матрак, ноо наистина не знам как да се сдобия с него, тук в Балчик няма дистрибутор на тази фирма и май ще трябва да се ходи пак до някой голям град. Иначе ние с бебчо сме добре, той днес отново ритка по цял ден, предишните два дни беше малко в почивка и не се обаждаше толкова често, но днес отново е на линия Laughing. Аз чинно си меря кръвното и засега сме добре с него, около 120/80 и се чувствам добре.
На майчетата с контракции и неразположения, стискайте зъби и дано скоро е почувствате по-добре Hug
На мамите с нови покупки-да са ви честити и с много радост да си ги ползвате.
Спокойни и сладки сънища, момичета. Hug

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Futur-че ,ама ние искаме не само стаята ,ами и теб да видим Wink.А пък относно документите -момичетата си ги сменят,защото са сключили брак и са си сменили фамилиите.Иначе старите документи важат докато им изтече срока и не е необходимо да ги сменяш през 2010,когато започва издването на новите.

Каки,благородно ти завиждам Flutter.Виж,аз пък събота и неделя повече дишам,защото отивам  у майка и тя се занимава с него,а пък аз търкам диванчето Crazy
А пък за режима,най-важното е на детенце да му е добре.аз също на обяд често го прибирам заспал и в тези случай също го слагам да спи,защото дори и да го събудя,е толкова кисел,че не яде.Просто после за следобедна закуска,яде обяд Laughing.
Отдавна не следя книги и правила,а се ръководя по детето-така всички са доволни Wink

# 44
  • Мнения: 1 715
За матрака,на мен ми казаха да не купувам матрак,4е бил вреден за бебето,изкриявал се гръбнака.Да сме купили ортопеди4ен дюшек,били по за предпо4итан.Вие как мислите?

Общи условия

Активация на акаунт