Отговори
# 30
  • Мнения: 2 768
oska, такава ми е повредата  Wink Като си правих хороскоп, точно тъй ме охарактеризира астроложката - "вечният ученик, който събира интересна информация до като е жив" та до "сериозна библиотека знания и информация"  hahaha
Една приятелка казва - тя Ивета сега всичко ще проучи и аз после на готово Mr. Green

Тъй си беше - съвсем случайно забременяване, бетер бразилски сериал ако почна да разказвам  Laughing
Ей, ами аз днес ставам на пълни 5 календарни месеца и влизам в шестия! Хай наздраве по една малка бира от мен и мамин-сладък!

Поздрави на Колибри! Аз понеделник съм на ФЕКГ.

Идеята за ЕБХ ми допада, но ми е малко неизвестна как точно ще се случи. До сега всичките бебета съм гледала с памперси, дори когато бяха съвсем нови на пазара. Имам притеснения да не би да се изръся здраво за комплект био пелени и накрая да се предам и пак на памперси... Ще се опитам да почета още по темата, признавам, че ми чужда някак (не мога да преборя навика изглежда).

Cat, я иди за всеки случай на един преглед!

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 18:09 от eta

# 31
  • Мнения: 3
Ей, момичета, ама колко сте изписали аз докато се наспя.... честита ни темичка. На нас откакто ни казаха че ще е мома аз съм с една натрапчива мисъл , че е мъж Grinning . cat women  преди десетина дни бях с такива болки, прегледаха ме нямаше втвърдяване на матката, изписаха ми магнерот и папаверин и въпреки тях мина чак на 5-тия ден от тогава всичко е наред,дано всичко се оправи и при теб.

# 32
  • Мнения: 217
Здравейте мацки,

върнах се от ФМ при Марков току що..... и да дам отчет:

Часът ми беше от 14...../първа/ама отидохме още в 1.30....едва намерихме место да паркираме колата....на тази ул. е егати и ужаса Crazy....
Както и да е, видях че е рано, такава жега беше, че викам на мъжът ми....влизаме и ще чакаме вътре че ще умра от жега Crazy
Посрещна ни Марков...ама кой, младши ли, старши ли newsm78 не разбрах, този същия ме и гледа на апарата. Много готин мъж на средна възраст....симпатичен и много приказлив.....

Гледахме около 30 мин бебка, каза 100% Момиченце/ дано де/....сърцето, мозък бял и черен дроб....броихме пръстчета на ръце и крака.....малката пикла само виреше главичка нагоре, надолу и ни помаха с ръчичка.....Видяхме я и на 3Д, ама е много малка.....лицето и зърнахме, но не правихме запис. Както ви казах доста съм дундава и бебка не се показва с цялата си красота, та Марков вика да не плашим бабите, няма да има запис....Вика не ги гледайте другите бебета на снимките, те са доста по големи от вашето...и така...с Принцесата всичко е наред, расте си и така....316г е до този момент Praynig дано и занапред всичко да е наред...

Другото, което ми каза е че имам много малък миомен възел 1,5 см на предната маточна стена....каза че няма нищо притеснително и че след раждането ще намалее...ама да ви кажа доста се стреснах.......на обикновените апарати не се  виждаше досега нищо та съм малко като  ooooh! ще се следи  всяка година дали нараства...

Кабинета му е страхотно чист и много подреден....не спря да обяснява през целия преглед и постоянно питаше дали имаме въпроси....много съм доволна

# 33
  • Мнения: 1
записвам се, страхотно заглавие, утре съм на преглед и аз и ще пиша повече...

# 34
  • Мнения: 1 541
Привет пак от моята не- сромна особа  Grinning разходих се прилично, пих сокчета с две мацки от октомврийките и им се нарадвах на големите пупи и си поприказвахе страшни неща за Тина Киркова, където се предполага, че и трите ще раждаме, ама да не се отпускаме  Laughing Пазар- празни ръце днес, но пък се освежих в градска.

Много се радвам на добрите новини от всички преглеждали се днес и честито за потвърдените гащи  Peace  Hug

Амбър, купи ли нещо розово на момата или само я подлъгахте, че ще има армагани, ако си демонстрира женските достойнства?  Wink

eta, аз бях избрала едно одеяло за повиване, ама ти сега с тази джаджа, дето я пусна ме изкуши и ще сменя избора. Много гот изглежда това!

Био- въпроса- аз както казах съм привърженик на органик манията, но за памперсите ще си остана една "модерна" жена. А и тъй като преди раждането си доста се чудих по този въпрос, понеже в Англия много се лансират пелените (даже си имат фирми, които идват, взимат мръсните и носят комплектите с нови пелени), но и там въпроса дори от Еко гледна точка е спорен, понеже наистина памперсите не се разграждат безмерно дълго в природата, но пък прането на безумно количество пелени не е по- екологично, заради препаратите, които се изливат във водата и самата чиста вода, която се използва за целта. Така че дори и пелените не са съвсем био- избор, ако се изхожда от природата.

Отивам да ям, че съм готова да убия човек за храна вече, после ще погледна дали не пропуснах нещо от предишната и тази тема в бързината си.



Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 20:58 от *MILADY*

# 35
  • Мнения: 83
Добър вечер и от мен  Grinning днес голяма жега Whistling да се похваля, че се подстригах днес (ЦЕЛИ 4 см. ми офъкаха)...и направих мини шопинг...Честито на разбралите пола  Grinning

eta, въпросното "чудно одеалце" го имаше в Premaman, с тази разлика, че лентичките отстрани са с лепки, а не се подпъхват под бебчо...също така долната част е полу-разделена за двете краченца и не би трябвало да се получи луксация???

Bobby_Alex, послушах evil и днес се сдобих с такива...и един комплект от 260 мл...Нямат бисфенол А, имат Mother and baby gold award за 2006/7 г., имат гъвкави биби против колики...Много са смешни, едни тумбести  Laughingа за името...Асен, Борис, Самуил...думай  Laughing

CatWoman, дано да ти минат болките скоро Praynig

Aluin, щях да те питам...каза, че още практикуваш йога...аз бях от най-редовните преди да забременея, но сега някак не смея...загубила съм всякаквато гъвкавост и умения, трупани с времето...по Аенгар ли правиш упражнения или не?

oska, днес си била много активна?  Thinking

*MILADY*, споделям мнението ти за памперсите  Hug

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 08:03 от mayanka

# 36
  • Мнения: 50
Здравейте мамчета и аз да се разпиша за новичката ни темичка, много хубаво заглавие си имаме, поздравления.
Честито  на узналите пола и видели здрави бебчета.
Наближава събота, което означава че 10 дена ще съм по гости, тук на мама, ту на свеки, абе една голяма почивка, че определено имаме нужда с мъжО да ни поглезят Laughing

# 37
  • Мнения: 2 768
Бях сложила едно Чудно одеалце за наддаване в eBay, обаче днес явно съм имала "щастието" да попадна на джебчии... и портфелът ми  изчезна тайнствено  Confused Поне на време блокирах всички карти, по тях нямаше липси (поне!), а и аз рядко ходя с много пари в брой в мен.
Ама ми остава ходенето по банките. Абе поядосах се... знам, че е глупост, ама...

mayanka, аз на това му харесах, че няма лепки. Иначе долу крачетата са в джоб, само ръчичките и коремчето са стегнати и повити, няма опасност от луксации  Peace

Имам нужда от ЕДХ. Ужасно започнах да се изпускам! Няма ли ВЦ в непосредствена близост щом ми се доходи... пишете ме подмокрена!

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 21:22 от eta

# 38
  • София
  • Мнения: 104
Добър вечер и от мен! Да се похваля за прегледа - бебка е вече 521г, което както се сещата е доста за тази седмица, то и аз съм едричка, ама  Mr. Green
Амбър - той и на мен ми видя същия миомен възел /същия размер и място/ ама според мен не че другите доктори не го виждат, ами просто искат да ти я спестят тази информация. Поне за моите съм сигурна - казват само хубавите работи, като ме гледват каква съм паника и без миомни възли Laughing
Боби Алекс - какво мислиш за Йоан - демек идва от Калоян  Wink
За срещата съм за - нищо че малко дете няма да водя - надявам се да ма вземете Heart Eyes

А за този eBay ще ви убия - цял ден вися там като луда, като краста е Shocked

# 39
  • Мнения: 130
здавеите момичета и от мен.Аз ви чета отдавна ,но досега не съм писал.

наистина при вас е много приатно и интересно.Желая на всички само хубави неща да ни се случват през този момент,много спокоиствие и живи и здрави бебета Hug Hug Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 217
*MILADY* май само ми остана стървенето...аз пазарувах по моловете преди прегледа.....и доста неща купих...ама за мен и таткото......та бебка не намаза Crossing Arms

Elf Princess знаеш ли повече за това нещо? Като инфо, доколко е опасно ooooh!

ама съм една блейка...то малко късно стана ама  ..да ви почерпя че днес съм се родила......  party023 Tada  party002  Gift

# 41
  • Мнения: 7
Aluin, щях да те питам...каза, че още практикуваш йога...аз бях от най-редовните преди да забременея, но сега някак не смея...загубила съм всякаквато гъвкавост и умения, трупани с времето...по Аенгар ли правиш упражнения или не?

 Simple Smile Mayanka да, правя вкъщи и много приятно раздвижва и релаксира,.. В никакъв случай не е тежко, има олекотена програма - 1 час стречинг упражнения, упражнения за гръб, както и обичайните пози за стягане на онези места.. Общо взето аз съм голямо дърво, а и почнах да се запъхтявам напоследък по жегите и с напредването на седмиците, но тази програма ми действа добре засега.. Не съм сигурна дали е по Аенгар, чувала съм за неговата хата йога, но тя май не е за бремени..  newsm78 не знам честно казано, ще те излъжа..

Та тази на която съм се спряла сега е Yoga Mama, Prenatal yoga (филмчето го изтеглих от дата.бг, дано не нарушавам правилата така, ако да съжалявам) правя я от около две седмици. . преди това се се колебаех между това онова.. щях да ходя на курсове при Роси, пък не стана.. та накрая си казах вкъщи и тва е..  така хем си я правя когато ми се прииска, хем вкъщи никой не ме гледа как се кекерча..  Simple Smile

Нищо не ти пречи да пробваш, пък ако не ти е добре, просто спираш и това е.. тия позите за стягането е хубаво да се правят всеки ден Simple Smile пък другото по желание..  Sunglasses

Амбър ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!

ета.. ама че късмет!!  Sad дано не ти се случва повече.. а иначе това с трупането на знания си е типично близнашко.. ти беше зодия близнаци, ако не се лъжа.. та то си е пословично..

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 10:13 от Aluin

# 42
  • Мнения: 318
Приветики, мами Simple Smile
Аз само да се включа по въпроса за срещичката: детски клуб е вариант, но сега в това временце , а и след 18.00 си е приятно и сред природата - какво ще кажете за Борисовата градина? Там, до езерото има  едно кафенце, а в близост и детска площадка. Ако сте съгласни - мога да запазя масички, според бройката ни. Ако пък предпочитате клубче - ще дам конкретни предложения за такива? Simple Smile
Пожелавам ви лекичка и сладки сънища!

# 43
  • Мнения: 274
Хайде момичета, добро ви утро!  Grinning

# 44
  • Мнения: 518
CatWoman Hugкафето сервирано , аз доволна !
Идеята за ЕБХ ми допада, но ми е малко неизвестна как точно ще се случи. .........Ще се опитам да почета още по темата, признавам, че ми чужда някак (не мога да преборя навика изглежда).
тъй , тъй , и аз това имах предвид ! каквото и да се каня да направя , ще постъпя според ситуацията - това като принцип за всичко по отглеждането на бебс .
*MILADY*  , предполагам че и перилните репарати биха могли да се променят . т.е. и те като останалото да се върнат към формулата "доброто старо "- домашен сапун например .
сега да не взема пак някой да ме юрне , просто си разсъждавам  Wink!
Амбър ,браво на момата !а на снимките никак дундава не ми изглеждаш ! незнам какво е точно "миомен възел", но слушай доктора ! ще следите щом трябва , но сега се радвай на бременноста си и изключи тревожните мисли  ! Elf Princess и ти също Hug
eta , всеки би се поядосал ! добре поне ,че няма големи загуби !
какво стана със снимките на новия фейс ?!mayanka , да вземе и тя да документира подсригана главица !

polina13 , за съм за Борисовата градина , щом за мамите с деца също е удобно !
да пишем засега място - Борисовата гридина
остава въпроса -кога - напр. другата седмица - делничен или почивен ден . предполагам делничен след 18ч. ще е по-удобно , уикенда всеки има някакви семейни планове !
аз , ти, Elf Princess ....... и другите да казват !
*MILADY* , очаквам и ти да се включиш . и при декемврийките ще е весело Grinning!

ха , добрютро Grinning!

Общи условия

Активация на акаунт