ДЕКЕМВРИ не е далече, очакваме ритниче от малкото човече!

  • 9 271
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 328
Аз също съм от рядко-пишещите, но не се сърдя, че не съм забелязвана - то си е нормално...
Е как така ! Не е вярно. Миналата вечер се любувах на снимката ви с Мария! И двете сте толкова лъчезарни и усмихнати!  Heart Eyes
И ние се интересувамеот фотография. Любителски. И много ми се иска да се запиша на курс.
Hug Благодаря за милите думи  Flutter Бих сложила снимка само на корема, ама понеже госпожицата е на татко модела, та ако мама се е хванала тук-там на някоя снимка, си е чист късмет...  Rolling Eyes
Колкото до фотографията, всичко което съм научила, го знам от Милен. Той се занимава с това близо 30 години и въпреки, че не му е професия, е част от самия него. Аз съм по-скоро любител, преди снимах доста често, но сега покрай малката няма как да разнасям и чантата с апарата и обективите. Ако на някой му се гледат снимки, това е профилът на Милен - http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=3654, моят ще го покажа, като се пресрамя  Blush

# 31
  • Мнения: 2 768
Lassi, все пак да помоля за едно мнение по темата за стволовите клетки  Simple Smile Мисля, че и за други момичета ще е интересно.

Ако питаш за "кофата" TUMMY TUB - цената е 50лв в он-лайн магазина ДаНет  http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_37&products_id=4679

Относно доставките от eBay - пътуват с Пощите. От там трябва да очаквате съобщение. Може би нещо неточно в адреса да е имало, че да се върне пратката. Продавачите са много отзивчиви и не е проблем да се пише при възникнал проблем  Peace
Сега с тази продавачка на количката ако знаете каква кореспонденция му дръпнахме  Laughing Накрая даже снимки й пращах на сбърканата пратка, понеже докладвала за измама във ФБР  Laughing

milena, Darlin' и компания - ще се бием, да знаете!  Naughty Какво значи "незабелязани"?! Знаем се от толкова месеци, всеки пише според нуждите, нали така  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 104
pebs ами личи си, ама да не се задълбочаваме с психология Hug
Ваничката и на мен много ми харесва, ама стойката не - страх ме е да не се катурне, заедно с бебето в нея. Предпочитам аз да се гърбя, ама да е на солидна основа.
Относно прегледите то ако може и аз ще си го гледам всеки ден, ама дали не е вредно ми е въпроса.

# 33
  • Мнения: 344
Аз съм харесала тази ваничка http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_37&products_id=115  Peace
Кошницата ми е пълна със сума ти работи (при това одобрени от мъжо), но само чакам да каже - поръчвай и да цъкна на бутона  Party

# 34
  • Мнения: 5
milena1976 , много хубави фотографии! Благодаря.
Хайде, хайде! Давай и твоя  Sunglasses

Darlin` , малко помощ! Как мога да си запиша час в АГ Селена? Трябва ли ми направление от личния лекар? Благодаря
 


# 35
  • Мнения: 666
Ааа фотографията и на мен ми е много любима, но за сега съм най-обикновен аматьор. Дано един ден ми остане време да се запиша на курс и да понауча някой друг професионален трик.

# 36
  • Мнения: 344
La Fée, ето сайта http://www.agselena.com/ Мисля, че не е нужно направление. Но в твоя интернационален случай... не знам...
Аз не съм се записала, защото доки е от екипа им и тя ще уреди всичко когато стане време за ФМ.
Виж в страницата с контакти, пиши на имейла да ги питаш. Но смятам, че няма да има нужда да записваш час предварително доста време. Може да 1-2-3 дни да те прегледат като си дойдеш.

# 37
  • тук
  • Мнения: 510
охххх, трябва и аз да си водя записки - толкова бързо пишете, че всичко забравям Sad
затова ще питам сега, а после ще коментирам (ако има смисъл вече) - Ета, колко време се изпозлва този смешен уред, наречен "ваничка" ??? изглежда ми като до втория месец, ама то на снимка не е ясно

Darling ти ме взе за мезе Wink аз имам проблеми със стомаха и съчетано с бременността повръщам много; за да не връщам ям през 3 часа и във всяко хранене трябва да има въглехидрати - хляб, картофи, ориз ... опитай този режим и със сигурност няма да се "жалваш" ... ама ако ти станат повече, няма да мога да ти помогна, защото обратен режим не знам Sad

Милена Милен е добър за любител много, но и малката е страшен модел - харесаха ми някои снимки много

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 16:43 от portman

# 38
  • София
  • Мнения: 104
Снимките са наистина невероятни - да го поздравиш от изкукалата ни бременна група Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 768
Ета, колко време се изпозлва този смешен уред, наречен "ваничка" ??? изглежда ми като до втория месец, ама то на снимка не е ясно


И аз за това си мислех, дали няма да омалее бързо. Макар че в този клип има едно доста голямо бебе, което се кисне вътре:
http://www.youtube.com/watch?v=C12-tFFJnFs&feature=related

Абе щe я взема, като гледам как блаженстват в нея бебоците... и за 4-5-6 месеца да е, заслужава си!

Миленка, разкошни снимки! А моделът - да го изядеш!  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 344
portman, аз отдавна забравих какво е това   Sick и си ям всичко както си искам  (всъщност както винаги) ...  не съм си променила вкусовите предпочитания и хранителните навици (с изключение сладкото във вид на вафли, шоколади, десерти, торти и т.н., не ми понася да мисля дори за тях, но не ми се гади, ами някакси едно отвращение изпитвам).

П.П. Току що като бях полегнала ... в покой... получих 6-7 ритника през интервал от 4-5 секунди. Явно човечето правеше гимнастика или раздвижва схванато краче  Party Знам ли го...?!? Увеличава силата обаче... корема ми подскачаше чак. Заяква Party

# 41
  • тук
  • Мнения: 510
Последно, че много стана по темата - успя ли да поръчаш столчето, което повдига, защото гледам, че в Бг няма, само чашата си е Simple Smile

# 42
  • Мнения: 83
Запис от мен  Sunglasses

# 43
  • Мнения: 7
Еми значи обича да реже човека, и ланци да носи Grinning Да ме прощава, не го познавам лично, ама вие ми направихте много смешно Joy
Аз все пак си записах час и за доц.Томова в началото на Септември, много любезна тая жена и то от телефона само, на живо сигурно още повече.
Сигурни ли сте, че толкова чести прегледи на вредят - аз май ходя на ултразвук на около 10дни. Нещо взе да ме притеснява тая работа вече Thinking
Aluin ти нали искаше съвсем естествено - аз миналата година ходих на прегледи няколко пъти при един доктор от Тина Киркова - Ослеков се казва, работи в родилна зала и като се бъзикахме нещо какви прегледи и какви изследвания да правиме, ми каза, че работел по желание на клиента - значи можете да проведете преговори за кой какво иска  Wink
pebs е по-скромна и притеснителна като тебе Darlin` -за това

хихихи аве то аз много неща може да искам, ама как ще повели съдбата, не знам.. мерси за инфото за Ослеков, мисля да поразпитам..
много бих искала да родя естествено, без епидурални, активно демек.. просто да те изчакат малко лекарите,  да не те насилват бързо бързо да напъваш, при това легнала по гръб, неудобна поза е за излизане на нещо от тялото... страх ме е от епизиотомии и всякви такива рязания там долу (съжалявам че съм толкова конкретна).. и оттам ми идва цялата драма засега..
то тука нормалното раждане е бетер секцио.. режат та режат

ама гледам да съм позитивна де.. може и тия истории да са преувеличени.. хората като цяло обичат да подсилват както лошото, така и хубавото..



# 44
  • Мнения: 2 768
... страх ме е от епизиотомии и всякви такива рязания там долу (съжалявам че съм толкова конкретна).. и оттам ми идва цялата драма засега..
то тука нормалното раждане е бетер секцио.. режат та режат

ама гледам да съм позитивна де.. може и тия истории да са преувеличени.. хората като цяло обичат да подсилват както лошото, така и хубавото..


Сама го каза  Hug
Разказвала съм и пак ще кажа - клъцват само ако преценят, че е необходимо. Мен не са ме рязали например, нито веднъж.

portman, столчето го има в ДаНет. Първо ще взема ваничката, после ще преценя има ли нужда от него  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт