ДЕКЕМВРИ не е далече, очакваме ритниче от малкото човече!

  • 9 270
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 666
Ех до сега разглеждах албумчето с покупките и всичко много ми харесва. Браво на Пoртман, Колибри и Ета, покупките са страхотни и направо си представям какви сладки бебковци ще ги ползват. Аз също ще се впусна в пазаруване другия месец, само да мине прегледа на 7-ми и да потвърдим пола, че да купувам тематично. Дори-та честити ти ритничета, сега тепърва се почва има да ни шутират малките скокльовци, но това са все хубави неща.

# 16
  • Мнения: 518
Aluin ,ето ти една раждала при него .
не е мой тип ,като някакво вътрешно усещане . нещо тези златни ланци ..... някакво мачовско поведение ..... не го харесах от раз - искаше да съм секцио - единствен от вс. други доктори . то пак му паднах в ръчичките , де ! ама беше по спешност .
перфектна операция , здрав шев , специално внимание и след раждането . нямам никакви оплаквания в това отношение . не ми е следил бременността . препоръчаха го като добър в ражданията - първа консултация - в края на 8-ми месец .

# 17
  • Мнения: 1 391
аз ходих няколко пъти при него на прегледи, една моя приятелка ражда при него и двете си деца, и е доволна.
Миналата година ми направи кюртажа ... при миседа. Справи се много добре.
Но пък когато ходих при него с оплаквания за гъбички, ми каза, че явно ми е от превръзките, защото на микробиологията не излизаше нищо, а аз бях сигурна че са... и накрая друг доктор ми намери с микроскоп, микроспори. И ме излекува от тях.
Аз обаче си предпочитам Ковачева  Hug

# 18
  • Мнения: 7
мерси за бързите отговори..
оска в крайна сметка със секцио ли роди при него?.. че не разбрах
иначе да има нещо смешно в него да с тия ланци, но ми харесва че не се разтакава.. аз нали съм малко нерешителна и могат лесно да ме наплашат, та той поне не ме вкарва във филми като предишната ми лекарка Струканска.. бързо ясно точно - наред си и толкоз, няма така онака.. а от друга страна е малко припрян, та за раждане не знам..   newsm78

# 19
  • Мнения: 518
секцио - уреди се доктора !
щях още да го подозирам , ама не беше на смяна в болницата тогава , демек не се е възползвал от ситуацията да мине по-леко и да не си обърква плановете за свободното време . аз се дърпах и врънках да ме режат поне на другия ден , когато и без друго той имаше дежурство в "Тина Киркова"- използвах всеки коз да се отърва , но доктора отсече - веднага , даже прекрати май по-рано прегледите в поликлиниката заради мен.

# 20
  • Мнения: 1 391
той май е известен със секциотата.

Моята приятелка е със секцио 2 пъти също при него. И нейните роднини всичките са при него  - все секцио.

# 21
  • Мнения: 344
Оппп ... хванах ли поне 2-ра страничка?!?

pebs, ъъъ ... а коя е мойта група?  33uu за кое от всичкото имаш впредвид?

oska, като е само на латиница няма как да има грешка, нали  hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 104
Еми значи обича да реже човека, и ланци да носи Grinning Да ме прощава, не го познавам лично, ама вие ми направихте много смешно Joy
Аз все пак си записах час и за доц.Томова в началото на Септември, много любезна тая жена и то от телефона само, на живо сигурно още повече.
Сигурни ли сте, че толкова чести прегледи на вредят - аз май ходя на ултразвук на около 10дни. Нещо взе да ме притеснява тая работа вече Thinking
Aluin ти нали искаше съвсем естествено - аз миналата година ходих на прегледи няколко пъти при един доктор от Тина Киркова - Ослеков се казва, работи в родилна зала и като се бъзикахме нещо какви прегледи и какви изследвания да правиме, ми каза, че работел по желание на клиента - значи можете да проведете преговори за кой какво иска  Wink
pebs е по-скромна и притеснителна като тебе Darlin` -за това

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 328
Привет, дружина!

Аз също съм от рядко-пишещите, но не се сърдя, че не съм забелязвана - то си е нормално... Иначе чета от...до..., дори и тук, в Дряново, накарах Милен да пуснем едно модемче с рутер, че да можем с двата лаптопа да си джиткаме /дори си пишем като сме в различни стаи...  Blush/ По доста от темите, които подхващате имам какво да напиша, ама то докато изчета всичко и дойде ред да пиша, забравям и половината, за това чак ме е срам да пиша, за да не пропусна някой. Мислех да си водя записки, че нали има една поговорка, че глупавите помнели, а умните си записвали, ама нямам нищо под ръка...  Rolling Eyes Както и да е де, надявам се да не сърдят тия, които пропусна...  Praynig

Колибри, честито за прекрасните резултати от прегледа, мамите на моми май от сега ще вземат да пазят ред за този дългокрак зет  Wink  Laughing

Честито на всички за покупките за малчовците! Аз имам доста неща, които ще ползвам от каката, ама от към дрешки няма да стане, че не си представям мъж с розово боди  Blush  Laughing Иначе от Редут-а поръчах няколко бодита и гащеризончета, ама тъй като още не съм си получила поръчката, няма да ги обявявам като "купени".

Специална благодарност на Ета за "урока по пазаруване в ибей"   bouquet Толкова много неща съм си харесвала оттам, ама като пишат, че не доставят до БГ и аз решавам да не питам, а ето че можело...  Grinning Сега съм в търсене на подходящо бижу за тоалета си за сватбата на която ще съм кума /то и тоалета си още не съм ушила де, ама поне плата съм си купила, та оттам изхождам, пък и се успокоявам, че има още време до началото на септември  Laughing Laughing Laughing /

Последно за смесените семейства - наши приятели - българка и грък, живеят в Германия. Тяхното момиченце на 3 години и половина ми скри шапката - говореше свободно и трите езика /е, като се превъзбудеше нещо, поомешваше изреченията, ама все пак си е цяло чудо/

# 24
  • Мнения: 1 745
 Mr. Green Верно съм си такава!Личи ли ми и тука?  Joy
Аз пък като ходя по 1 път месечно на преглед.... Rolling Eyes ми се струва малко!

# 25
  • Мнения: 96
Здраствуйте! Как у вас дела? Laughing

И за да не стават грешки уточнявам, че не съм възпитаничка на руско училище, но детската ми мечта беше да бъда учителка по руски и имам особен сантимент към този език и културата, която представлява.

Чак сега стигам до компютъра, а вие и нова темичка сте подхванали Simple Smile Нека е пълна само с добри новини!

Аз снощи бях на преглед, всичко изглежда ок, младежа върви 2 седмици напред, вече е 460гр, ама много мързелив бе - не е от шавливите бебета поне засега. Дано и като се роди е такъв кротък, че иначе не ми се мисли.

Прочетох добри новини след прегледите - няма да изброявам поименно, за да не пропусна някого, но наистина се радвам за всички вас!
Видях, че няколко бебчета вече са се причислили към синия или розовия отбор, други пък са се сдобили с първите си (и не само Laughing) покупки.....Брей, че голям преамбюл направих, ама ...като не съм се вясвала от вчера сутринта така е! Laughing

За пазаруването от чужбина - и аз досега само от сайтове с фиксирана доставка пазарувах, имах наскоро един опит с британския eBay, който завърши с фиаско Grinning
Направих аз поръчката и плащането, хората потвърдиха, че са пратили, обаче аз така и не разбрах къде ми пристигна поръчката - ни в пощата, ни в митница, нито пък от някоя куриерска фирма ме потърсиха... Аз чаках, чаках, чудих се какво да правя и докато се натуткам ми писаха, че са си получили пратката обратно и ми върнаха парите Thinking Много ме е яд, че така стана, ама то и аз съм за бой - да бях питала в някой тема ли  smile3538

Та сега ще ида да попрочета в тия форуми, които Eta е дала, белким ми светне нещо . А каква е долу-горе цената на тая ваничка? Ние имаме от другия тип, ама тази ми хареса, та се зачудих...ако не е много скъпа... newsm78

# 26
  • Мнения: 344
На 2 седмици ще ми е идеално да си го гледкам бебо на ехогрраф...  Един месец ... едва изтрайвам. ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 745
Ласи,нашата беше 70 и няколко лева със стойката! Peace

# 28
  • Мнения: 5
Аз също съм от рядко-пишещите, но не се сърдя, че не съм забелязвана - то си е нормално...
Е как така ! Не е вярно. Миналата вечер се любувах на снимката ви с Мария! И двете сте толкова лъчезарни и усмихнати!  Heart Eyes
И ние се интересувамеот фотография. Любителски. И много ми се иска да се запиша на курс.

Darlin` , аз съм така. Следващият преглед е на 29 август.
Но междувременно смятам да се прегледам и като пристигнем в България.
Чух, че има много хубав 3Д в Пловдив.

# 29
  • Мнения: 344
Да, в АГ Селена. Вероятно там ще правя ФМ  към 20-21 седмица. Доколкото разбрах 70 или 80 лв е, но е 4Д.

Общи условия

Активация на акаунт