ОКТОМВРИйката отива на море,шоколадов тен да събере!

  • 10 522
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 571
Цитат
[И аз като Еди да питам за срещата. Много ми се иска да се видим. Какво ще кажете за петък???????
Аз съм ЗА!
И аз..И аз   newsm03
Гер4о я свиркай да се видим тия дни като си свободна че съм се затъжила  Hug

# 286
  • Мнения: 3 641
Супер, казвайте къде е добре. Чакам да се включат и другите дами Hug

# 287
  • Мнения: 23 111
Привет от мен.
Маctub,добре дошла,драго ми е да те засека тук!!!
Силве,тези чаршавчета са ми любими,гледала съм ги в розово.
Jeny,имаш счупено връхче и може да се направи.Аз имам две такива на кътници и много боляха.Направиха ми ги и съм ок.Твоя зъболекар явно нещо не е в час.
Еди,добре дошла от почивката.
Аз накупих онзи ден дреболии за раждането,остават ми още малко неща и започвам да приготвям чантата.За среща съм ЗА,но да не е петък,че май няма да сме в София.Като гледам много хора бягат уикендите от града,по-добре да е през седмицата.

# 288
  • Мнения: 311
mactub  Hug на един термин сме с еднакъв пол на бебетата. Heart Eyes
Момичета аз съм добре, нямам време дори да ви чета от работа и лични битови-свекървенски излъпнения. Бебето е добре, отговря си на теглото и термина не е променен. Бих искала да попитам дали знаете психотерапевт който да работи с бременни жени? Не съм пазарувала за бебето абсолютно нищо от суеверия ще ме побъркат майката на съпруга ми и той. Някак си се загиби и желанието  Sad
ХУбав ден от мен!  bouquet

# 289
  • Мнения: 571
Къде e Atadarcheto? Да ни пусне софийската тема за срещата  Laughing
icyangel споко бе душата...Ти що ги слушаш. Има една много готина приказка "Пей ли си Пенке ле, кой ли те слуша"
Карай по тая система Hug

Десинка добре заварила. Аз май вече всичко имам  Shocked Блаааа ами сега??? Ама все ще намеря още какво да купя  Laughing

Хората бягат от свекърви аз моята я поканих вкъщи  Laughing. Съкратили я от работа и и предложих да си потърси нещо в Сф при нас....
Хаха имам усещането че ще ме биете с тиган по главата ама да видим  Laughing Иначе е много готина и аз си я обичам много. Дано всичко да е ОК.

# 290
  • Мнения: 3 641
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=396296.new#new
Ето линк към темата за срещата за да не спамим. Деска, за пръв път ходих пр итози зъболекар и май искаше да се оттърве от мен Hug За срещата казвай кога е удобно, искам да се видим и ще се съобразим с теб  bouquet
Ангелче, и моят мъж е така. Много ен му обръщам внимание. И на мен не ми е дошла музата за пазаруване. Всичко с времето си, явно при нас ще бъде по-късно Hug

# 291
  • Мнения: 1 341
Хехе Еди, да ти завиди човек на ентусиазма. Евала, щом е добра женицата... Но пак съм на мнение, че в 1 домакинство трудно живеят 2 жени. Но ти ще кажеш как е, винаги има изключения. Peace

icyangel, давай го по-спокойно!кой ли ти го казва де... Не си слагай всичко на сърце, подминавай разни приказки и подмятания и ще си по-добре.

# 292
  • Мнения: 0
Момичета, хайде в НОВАТА ТЕМА

# 293
  • Мнения: 32
Здравейте мами!
Mactub добре дошла  Hug !

miracle82 аз също имам болки в таза, особенно през ноща - събуждам се от болките. Четох в едно списание, че това е нормално. Ако ти е удобно може да спиш с възглавнице между краката, по този начин се намалява напрежението в таза и болката е по слаба (поне така пише в списанието). Аз така спя и ми е много удобно!

Гинче успех с ремонта !

# 294
  • Мнения: 113
Мактуб, добре дошла при нас  bouquet Може и да бъркам ,но май съм те засичала в Искам бебе Hug

Не,не бъркаш,наистина преди известно време бях писала там една или две теми (не помня точно)
Благодаря ви на всички за гостоприемството   bouquet
Хайде ще се видим в новата тема  Wink

Общи условия

Активация на акаунт