ОКТОМВРИйката отива на море,шоколадов тен да събере!

  • 10 536
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 63
Миркам, Честит Рожден Ден на патерица!! Да си жива и здрава и много радостни моменти на есен!

Силвана, много е сладка покупката!

Абе аз като съм тръгнала с въпросите да питам пак мамите с опит най-вече, а и не само. Разшириха ли ви се вече тазовите кости момичета? Мойте май да. Усещам по еднмата тазова става. Боли ме както през пубертета. Имам си и проблеми с тези стави де. Та същинския въпрос: След раждането прибират ли се или си остават така? Кажете че се прибират, че иначе ще откача!

# 271
  • Мнения: 113
Хайде мисля че е време и аз да се разпиша  Hug
Термина ми е 25 октомври и за сега е момче  Grinning
Успех на всички и лек ден   bouquet

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Момичета, много благодаря за пожеланията, но тя детската стая няма да е нещо особено - в смисъл в момента водим борба с вар ли ще е или с латекс, но в никакъв случай няма да е нещо шарено. Мъжа ми има мераци да нарисува нещо по стените (ама да видим до къде ще му стигне мерака). А иначе - за пода ще е дюшеме, живот и здраве напролет ще прехвърлим там леглото на детето и на първо време освен неговото легло, в стаята ще има още едно легло - тоест поне до 1-2 години там ще е само място за спане. Но ще я снимам като стане готова.

# 273
  • Мнения: 571
MVinzens прибират се споко  Hug Напълно прибрани ще са около след година, мисля четох някъде.
За козметика да се разпиша и аз  Laughing Себамед и Бочко- бях много доволна от него.
За колики нищо не съм ползвала, ние нямахме. Казват, че се проявявали по-силно при второ дете - ще видим.
-silvana- много са сладки чаршафчетата - с кротко бебе да си ги ползваш  Hug
Marinela82 в твоя случай много помага  натурална хума. Размеква се, и се налага. Аз със предната бременност се сдобих с такива гадости към 8-ми месец, много е нериятно.
Питай из билковите аптеки за натурална хума на бучки, а не от тази на прах, която се ползва за маски.

Ние със синчето досега бяхме в парка да се поразходим на хладно. Изпих си кафето навън сега се прибираме да посвършим работа из къщи.
Сестра ми ми даде дрешки от нейното бебче, та сега ще е голямо разглеждане.

Аааа да не забравя да се отчета. Ходих на преглед почивката в Добрич при Стоилов, ако имате път натам препоръчвам го с две ръце.
Прегледа беше 40 мин. измери всичко, което можеше да бъде измерено. Та миналата седмица тежеше 1400  и още си беше с главата нагоре. Направил е страхотни бузи  Laughing
Движим се седмица напред от самото начало.

Много стана... ама така е като не съм писала отдавна.
Момичета какво става със срещатаааааааааа????
Преди да тръгна се канехме, и гледам още не сме се наканили...

mactub добре дошла  Hug Хубав ник.

# 274
  • Мнения: 141
MACTUB,  добре дошла при нас!  bouquet
MVinzens, аз усещам понякога болка в срамната кост и таза и предполагам, че е от разширяването.Мисля, че то продължава до края ,т.е до 9 месец.Не знам дали после след раждането се оправят нещата, може би е индивидуално

# 275
  • Мнения: 98
Здравейте мами , ние съвсем се загубихме но времето не ми стига училище, изпити, ремонти, работа и т.н
Ние сме добре последният път на консултацията бяхме 850гр. и 28см.(24г.с) На 10.08 сме на втора фетална морфология при Марков
 и ще ви пиша повече подробности за нас. Аз съм вече 12кг. отгоре и имам стрий на дупето(въпреки мазането с мустела),но явно е неизбежно.Надявам се всичко при вас да е наред и само хубави емоции ви пожелавам.  love001

# 276
  • Мнения: 2
Silvana, бебешкото кошче ми хвана окото. Е, много е сладко, наистина !

miracle82
, бебчо с главата надолу ли е вече ? Болките в костта обикновено се дължат на натиска на главичката. При първата ми бременост бях така последните два месеца и много трудно ми беше да ходя. След раждането, всичко се нормализира. Сега пък нямам такива симптоми, само краците ми се подуват като понички и съм станала слоница  Laughing
Стрии по дупето и аз имам, но не мажа с нищо, просто ме мързи.

# 277
  • Мнения: 203
Кошарата не е моя - моята ще е друга само комплекта исках да ви покажа  smile3503 обаче изглеждаше ми ,че обиколника ще е по дебел пък той не е иначе е силиконов пък Peace
mactub-добре дошла welcome

# 278
  • Мнения: 2
Ок  Wink Не съм виждала силиконови обиколници, само дунапренени отвътре с плат отвън. Много ми е интересно как изглеждат отблизо и на пипане  Thinking

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 420
Добър ден!

Честит рожден на Mirkam ( на патерици) Wink Здраве, щастие и мнооого любов!  bouquet

Добре дошла на mactub

Силве, страхотен е обиколника;-)
Да се похваля, имаме си вече ново спално обзавеждане и обзавеждане за трапезарията също;-) Party остана само дивана за дневната пфууууу - край няма. И ще се отдам на оправяне а детската стая  Party

Животът е чудесен, особено на 25 градуса  Party

И ооооо, какво виждат очите ми  #Crazyчестит ми 7-ми месец Party

# 280
  • Мнения: 1 341
Добро утро! Hug

Ние с щерката сега се излюпваме.
 
Гинче, мерси за картинката. И успех с ремонта, бързо да го приключвате и да стане прекрасна стая за малкия мъж.

Силвана, много е хубав комплекта.

mactub, добре дошла, дано ти хареса при нас. Simple Smile

Future maman, мерси за кремчетата, ще си ги запиша. Peace

Хайде аз си допивам кафето, Ема да се назакусва и излизаме.

# 281
  • Мнения: 2


Future maman, мерси за кремчетата, ще си ги запиша. Peace

Хайде аз си допивам кафето, Ема да се назакусва и излизаме.
Не се тормози със записване. При изписването от родилното, ще ти дадат списък с всички тези неща.  WinkПриятна разходка.

# 282
  • Мнения: 126
Добро утро момичета  Heart Eyes.Мели честит 7-ми месец още малко остана.Ох а аз ще умра от скука малкия е на село с баба си и дядо си и се чудя какво да правя ще се върнат чак в сряда ще откача.После в неделя сигурно заминаваме за морето.Джени ходихте ли до Бейби мола?Аз все се каня да го разгледам и да си набележа някой неща и все не стигам до него Grinning Mactub добре дошла.

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 11:46 от baby_one

# 283
  • Мнения: 3 641
Мактуб, добре дошла при нас  bouquet Може и да бъркам ,но май съм те засичала в Искам бебе Hug
baby_one, не успяхме . Не можах да убедя половинката, рано било още Crossing Arms После наведнъж ще види той. Разбирам те напълно за скуката. Аз вчера вече се бях побъркала в нас и чаках с нетърпение да дойда на работа.  Simple Smile Не мога да си предствя ця лмесец в нас, май ще идва до последно.
Силве, много хубав комплекта Hug
Melly.G , честити покупки  bouquet
И аз като Еди да питам за срещата. Много ми се иска да се видим. Какво ще кажете за петък??????? Crazy

# 284
  • Мнения: 1 668
[И аз като Еди да питам за срещата. Много ми се иска да се видим. Какво ще кажете за петък??????? Crazy
Аз съм ЗА!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт