Отговори
# 285
  • Мнения: 63
Добър ви вечер! Честит празник на празнуващите! Сигурно вече посрещате гости Simple Smile!

Току-що изпаднах в голяма дилема и ви моля за съвет. Имам възможност да взема количка Бебеконфорт на много изгодна цена. Само че проблемът е, че се продава: шаси + кош за новородено + седалка за кола с основата. Ако я взема в този вариант, ще мога ли после да си намерия само летния кош? Т. е. летния кош кродава ли се въобще отделно, без шасито?
Много ми харесва тази количка, ама ако няма вариант после да си намеря само летен кош няма да я вземам.

Сега четох тези статии за Мазнейкова. Много тъжни истории. Ама тази докторка май има много издънки?!

# 286
  • Мнения: 1 341
MVinzens, не съм чула летният кош да се продава отделно. Thinking Аз не бих купила количката в този й вариант. Но отделен е въпросът, че на мен тези колички изобщо не ми харесват. Тук всяка втора е Лолла. Crazy

# 287
  • Мнения: 63
Мерси Рони,

И аз като се замисля май е така. Офф. И на мен Лолла не ми харесва, но тази е Хай Тек.

Сия пък се разбра, че май няма да ходя до Швейцарско за 1-ви август. Тва е националния им празник и много хубаво си празнуват. Палят огън из планините. Мъжа ми го пращат на работа и ако не се смени с друг колега, май ще си караме празника в пустинята. А така ми се ходешеееее.

# 288
  • Мнения: 2
Ронка, аз съм тук от 3 години.
Пожелавам ти да родиш както си решила. Няма да те лъжа, че е леко, но няма по-голямо удовлетворение от това, да се справиш самичка. Аз родих така, и въпреки че познатите ми ме сметнаха за странна птица, пак така ще е.

# 289
  • Мнения: 1 341
Future mama, мерси! На всички ни пожелавам да родим по начина по който желаем. Peace
На колко годинки е голямото ти детенце?

MVinzens, Хай Трека също не ми харесва. Но това не е от значение. Wink На теб няма ли да ти е по-удобно с малка и компактна количка. При все, че през по-голямата част от годината се предвижваш с кола?! newsm78
Дано успеете да отидете до Швейцария за празника.

Герчо, ти почина ли си днес следобеда?

# 290
  • Мнения: 63
Рони, хубаво пожелание за всички!

Малка, ама не знам коя е стабилна. Иска ми се да ми е стабилна. За големината нямам никакъв проблем, защото имам много място къде да я държа, а багажника на джипа е огромен. Мога да я вкарам и без да я сгъвам. Моловете също са с големи пространства. Тук поне тва има, в пустинята, ако не друго поне пространство Simple Smile. Евентуално за пътуване до Швеицария и България. Ама .. тук В Дубай на летището има колички за обща употреба. Та не знам.  newsm78

# 291
  • Мнения: 0
Милички,хайде в новата тема Flowers Sunflower Flowers Sunflower

Общи условия

Активация на акаунт