Лятно слънчице пече, а през Декември всяка с бебче в ръце!

  • 9 716
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен...
Тъкмо се връщам от ЖК. При добра и лоша новина аз започвам с лошата, за да не ми остане лош привкус накрая...Последните кръвни изследвания никак не очароваха доки. От свръхсъсирване сега съм в другата крайност- забравя да се съсирва кръвта заради фраксипарина. На 23 пак съм на кръвни и ако и тогава удрям границите ще ми сменят дозата. Честно казано се притесних и ми се скапа настроението. Хем ти казват всеки момент може да кръвнеш, хем се притеснявам за бебо...
Отделно все още съм пред дилема дали да правя БХС в София или не...изобщо  newsm78
Сега мисля да полегна, белким се събудя на кеф  Sad
Добрата новина е, че момата расте - 183 гр. е, шава си, всичко изглежда нормално с нея  Grinning
Не можах много ясно да я видя, но пак ме поздрави с ръчичка  Wink

# 46
  • Мнения: 96
За буквичката на Evil, гласувам за Й!

Да не е Йоан избраното име за младежа? newsm78

Evil, дай знак дали сме в правилна посока, плийз!

# 47
  • Мнения: 429
Давам жокер за началната буква на на моето момче:

„ Нося шапка с периферия, със извивка и с бродерия.
Над оградата на леля Стайка плувам като запетайка.
„И”допълвам във „английски”. „О” обграждам по йогийски.
С мен се пише дума „майка”, с мен – съгласна многознайка.”
 

Й  Wink

Йордан ????

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Всъщност много сте прави с Й, това се сетих първо, заради думата запетайка, но не мислех, че е тя. Сега съм сигурна. Аз залагам на Йосиф или Йоан

# 49
  • Мнения: 1 391
ми да, очеизвадно е Й

божкееее, откъде ми се пръкна това Ф хахаха - изтрещял портокал имам на главата си ... хахаха

ами Йоан, Йордан, Йосиф  newsm78

Чакаме евил и джема да дадат просветление!

# 50
  • Мнения: 614
ех, тъкмо и аз да позная буквичката на евил и вие ме изпреварихте Simple Smile

Гледам всички сте намислили имена, пък ние все още дори и не сме се замислили. Но до декември има време Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 2 107
Здравейте, момичета,
днес си взех резултатите от БХС.
Леко ме притесни риска за синдрома на Даун- 1:510, а за моята възраст (27 год.) трябвало да бъде 1:1200. Това понеже единия показател ми е 13.39 при долна граница 14.5. Казаха, че не е обезпокоително, да си направя ФМ (аз си имам час за Марков на 20.07).
Ще съм много благодарна, ако ми споделите мнението си по резултатите и как бяха вашите.
Мерси Hug

# 52
  • Мнения: 1 391
Марлин, горе главата!
Не е лош резултата!
Моя е 1:330 от второто БХС
Това където ти е на теб ниско, на мен ми е 14,1 при долна граница 14,5
Казаха ми че е незначително отклонението.
При тези резултати решихме да НЕ правя амнио. Защото аз не искам. И защото те смятат, че не е чак толкова категорично. На ФМ не се видя нищо нередно. НАдявам се да не е и толкоз.
Рискът от амнио за мен е 1:100, което със сигурност е по-кофти от 1:330, така че го приемам като правилен ход и толкоз. Още повече че не бих абортирала, и не мисля че ще рискувам изобщо това толкова желано Дамянче.

Не мисли за това до 20ти - а тогава ще се успокоиш, като видиш че всичко е наред  Peace

# 53
  • Мнения: 37
Ей голям купон тука днеска, супер сте с тия загадки.
И аз мисля за Й, гласувам за Йоан,което пък означава Иван, може на някой дядо с това име да е.
За името на Джема и да започва с Д пък да е близко до ника убийте ме ама нищо не ми иде на акъла, а уж си падам по логически задачки  Embarassed Сещам се само за Диана с Д и 5 букви но не ми се вързва с ника.  newsm78  newsm78
Аз снощи се затичах на ЖК, но не сварих, нищо другата седмица. По-важно е, че другата седмица съм при Марков и се надявам да разгледаме подробно бебенце, че даже и пол да видим. Стискайте палци за.............................. ха сега да ви видя ще познаете ли

# 54
  • Мнения: 37
Marleen добре е, в брошурката пишеше че за риск се води под 1:250 а тоя резутат двойно повече, няма страшно  Hug , пък и с ти статистики съвсем объркаха народа, добре е бебенце

# 55
  • Мнения: 1 391
 Grinning, МОМИЧЕ - нал тъй?! Това искаш? И ще ти се паднеееее - момичееее!  Peace

# 56
  • Мнения: 429
И аз мисля за Й, гласувам за Йоан,което пък означава Иван....

Мисля, че не е Йоан, защото evil вече си има Калоян - Добрият Иван!  Wink

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Grinning, МОМИЧЕ - нал тъй?! Това искаш? И ще ти се паднеееее - момичееее!  Peace
Не тя иска момиче, ама ще  има момчеее Laughing

Дайте предположения за пол н моето бебче Hug

# 58
  • Мнения: 1 391
Grinning, МОМИЧЕ - нал тъй?! Това искаш? И ще ти се паднеееее - момичееее!  Peace
Не тя иска момиче, ама ще  има момчеее Laughing

Дайте предположения за пол н моето бебче Hug
Grinning

мииии виждам те с две дъщерички.... някак си май ще имаш момиче?

# 59
  • София
  • Мнения: 2 508
Момичета, извинявам се, че така се намесвам в темата ви, аз съм от февруарки 2009 и предлагам едно страхотно дървено легло Верокио с матрак Магнифлекс на половин цена, в отлично състояние е:

http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=674876&cat=500

Мерси и успех на всички!!! newsm30 1stroller 1crib

Общи условия

Активация на акаунт