Лятно слънчице пече, а през Декември всяка с бебче в ръце!

  • 9 717
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 240
Джема Аз също си имам коремче и по някога ми стават, много често забелязвам как ме гледат в корема и си седят. Но ми прави впечатление, че мъжете не се трогват и си седят, а най-отзивчиви са бабите, понякога чак ми е неудобно. А веднъж в 18ТМ там е голяма гъчканица и от всякъде те ръчкат една баба ме видя, но беше права и започна да ми търси място къде да ме настани, стана ми един възрастен човечец, а зад него седеше момиче на около 20г. и носеше чадър, които на бабата й заприлича на бастун и реши да не я вдига. Чудя се как може да има такива млади хора, аз винаги съм ставала на бременна.

Чаках само някой да повдигне темата и да изкажа възмутата си!  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 1 541
Добър обяд от мен отново  Simple Smile

rush, ние днес ще ходим малко по центъра да се помоткаме, ама не знам кога ще се завлачим, че тук нещо голяма летаргия ме е затресла. Така или иначе- ако сте на разходка- да се озърташ за група от тлъста бременна, малка госпожица+ екипаж от татко и млада баба  Laughing Ние иначе сме в парк-хотел Пирин. Това ми е най- любимото хотелче в нашата родина мила и по всеки повод тук се влачим.

Вчера бяхме до гръцко- разходихме се подобаващо, пазарът не беше нищо особено за мое съжаление, но пък си накупих каквото намерих био из магазините, което пак ме устройва  Grinning За бебето нищо не взех, но пък поръчахме мебели за стаята на каката от FLEXA. Отдавна го отлагахме.

За багажа- как бе мацки така лесно го събирате?!? Аз този път събрах половината гардероби за 7 дни само....Някак понеже продължавам да поддържам средна интелигентност на портокал и никак не можех да реша какво би ми било нужно и си взех всичко наред  Tired

Честито на разбралите панделки или сини гащи ги чакат през декември!

Джема, аз не бих крила от никого от близките ми, а и те не биха ми позволили де....Ама това съм си аз- ти можеш да си го запазиш в тайна. Но пък как ще коментирате име, ще си мечтаете с тати и тн? А от нас пък тук имаш направо забрана да криеш- тук е като при лекар и свещеник- всичко си казваш  Twisted Evil

Корем- имам си, даже в повече. Места и привилегии- не чакам да ми отстъпват- искам си ги директно. Може да е нахално, но на хорската добра воля не може много да се разчита. Апелирам и вие да правите същото- по- важно ви е да не припаднете, а не дали баба/дядо/чичкото и тн ще с помислят, че сте нахална  Wink

Име- не мисля сериозно още. Все още чакам да ми кажат поне 90% сигурно пола, а след това ще видим. Имаме някои идеи, но нищо не е финално.

# 32
  • Мнения: 344
Момичета, видяла съм се в чудо ... след 2 седмици ще съм кума и колкото повече мисля какво да облека, толкова повече нищо не ми идва наум. Че ще е рокля е ясно.. ама пусто му каква?!? По магазините нищо по-така поне леко официално няма дето да става за корем. newsm78 newsm78
Някакви идеи?!? Или ако сте били в това положение, вие какво сте обличали? Thinking Оххх направо ще се побъркам. Все си казвам, че има време ама... май вече няма.. ooooh!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Джема, просто така интуиция, на теб ти ходи момче и някак веднага такава асоциация направих. Нямах друго обяснение, въпрос на чуство Hug Hug Hug
♥MaMuHka♥ , аз бях кума няколко дена след като родих, едва ли се чустваш по зле отколкото аз тогава, но тръгна ли тържеството си ми беше много , много добре. Аз залагам на рокля. Hug, все пак си красиво бременна на този етап Flutter

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 12:40 от She_R

# 34
  • Мнения: 1 541
MaMuHka, в Манго, Мотиви и другите в мола има някои моделчета, които биха станали, но си трябва ти да ги мериш. Просто си трябва обиколка и здрави нерви, за да мериш. Аз бих ти препоръчала леко ластична рокля по тялото, за да ги очертае коремчето, но пък да не е твърде ластична, за да не се притесняваш, че ти се виждат малки недостатъци по тялото. И сандали със среден ток и каишка на глезена, за да не ги мислиш, че може да ги оставиш в някоя дупка по пътя. Или пък малко по- широка рокля- тип римска или baby-doll, ама да не е много дълга, че с тези коремчета сега изглеждаме доста крупни в такива  Laughing , макар да седят доста добре и пак да си зависи и от самата рокля и фигура. най- важното е да ти е удобно, да не е бяла, бежова или нещо сходно и да не е фрапантна, за да не отвличаш вниманието от булката, която е най- важна в този ден. Ако мога да ти бъда полезна с нещо съм на среща  Wink

 Embarassed махнах част от писаниците си, понеже видях, че си от Пловдив  Embarassed

# 35
  • Мнения: 165
Момичета, разглеждах албумчето и видях, че снимката ми е изчезнала. Качих я наново като прибавих още няколко.

Ава, отдавна не съм те виждала в скайпа иначе сто пъти да ти се бях похвалила досега с пола на бебче.  Sunglasses

Засега ще ви кажа, че за момичешко име съм си харесала Розена, а за момчешко - Йоан или Борис.

*MILADY*, She_R, вие сте ми повече от доктор и свещеник.  Hug Само още малко търпение.

evil, Гълъбина наистина е страхотно име, но за съжаление не се казвам така. Името ми започва с Д.  Wink
А твоето именце да не би да започва с Р?

petia_sport, не се ядосвай за ниската култура на тълпата. Като отделни индивиди сме добрички, но слеем ли се в тълпата, ставаме животни...или рая.  Tired
 
Амбър, какво ти се е наложило да преживееш, мила...  Sad Дано повече не се повтаря. Радвам се, че половинката ти вече се възстановява.

# 36
  • Мнения: 389
Collibri , от скоро го откриха този магазин на Вис Виталис. Аз съм купувала бельо на малкия и съм страшно доволна. Добре че откриха в София магазин,че иначе търся из др. магазинчета само на Вис Виалис
Джема, ти не се ли вихриш в кухнята? newsm78 Имам такъв мътен спомен
Честито на разбралите пола
Аз съм другата седмица на БХС, някой знае ли за колко време излизат резултатите?


# 37
  • Мнения: 1 391
Джема, , визуализирах те - енергийно  Grinning - защото не съм те виждала - и веднага ми дойде момче - интуитивно! Не ги разбирам аз тези работи как стават, но нещо над мен ми говори така... пък да видим, работи ли системата или не работи  Flutter Hug

А за Евил си помислих за буквата Ф

БХС резултатите ги дават за 4-5 работни дни, но в нета на първото ми излезнаха на другия ден, а на второто БХС след 3 дни  Peace

Това за доктора и свещенника мноооого ми хареса  Peace

# 38
  • Мнения: 92
Здравейте момичета!Благодаря много за пожеланията!И аз си пожелах преди всичко здраве и здраво бебче през Декември. Честито на ново показалите се бебчета, нашето е срамежливо и пол не се вижда още.Казаха, че не прилича на мен такова срамежливо Laughing В Понеделник бях на ЖК бебчо расте, а аз само 1 кг досега , взеха ми микробиология и цитонамазка , всичко е ок.Само имам малко нисък хемоглобин и ниско желязо и затова пия Феро фолгама. За имената гледам си говорите и гадаете, хайде няма се включвам в играта ще си призная без бой. Не съм суеверна тъй че нашите избори са ЕВА  за момиче или ЕМИЛ за момче.
Иначе бебчето го усещам вече почти всеки ден, много е гот наистина. Grinning

# 39
  • Мнения: 221
АААа, леле Колибри ако си познала буквичката на Евил.

Евил да внимава, да не ми вземе именцето. Всъщност, мисля че с удоволствие бихме могли да се събираме и да празнуваме заедно именните дни на децата.  хе хе стана ми много интересно.  Давай още подсказки.

# 40
  • Мнения: 96
Здравейте, сладурки!

Аз вчера се точих, точих на загадката на She_R, ама докато се приберем от разходка и тя вече беше разгадана.

Сега ще мисля над името на Evil, че ми стана интересно. newsm78
А останалите - моля, моля не си признавайте без бой, давайте тук загадки, че да поддържаме както каза Milady средна интелигентност на портокал hahaha

Джема, напъвам се и за твоето заглавие, ама пусто не ми е проблеснало още.
Аз доста се поизморих днес - ходих да купувам матрак, че нашия вече на нищо не прилича и сутрин съм като пребита. Правих жални физиономии там, за да ми го доставят още днес, Емата си цапардоса главата в бюрото на едната служителка и опищя орталъка (не че я боля, ама ей така Wink) и те хората за да се отърват от нас обещаха. Че и пари за транспорта няма да ни вземат Laughing
Та сега ги чакам да дойдат, дано довечера спя на ново матраче, че нЕмам гръб и кръст вече...

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Моите предположения за буквата на Евил са Т и Р

# 42
  • Сливен
  • Мнения: 52
аз залагам за името на Джема - ДЖЕНА!!!  Crazy

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 16:23 от jani85

# 43
  • Мнения: 344
*MILADY*, благодаря за съветите Hug Всичко това е премислено, но като се излезе по магазините, обиколката е кратка, щото се изморявам по-бързо, и това, което видя нещо не ми допада ... затова казвам, че ми пуши главата вече.

# 44
  • Мнения: 666
Здравейте момичета, отдавна не съм писала и май доста теми пропуснах. Чета ви обаче от време на време и горе-долу следя положението. Аз имах не особено приятни изживявания свързани с киселини и повръщане, но за сега съм закрепила положението. Утре съм на преглед и вече нямам търпение да минава по-бързо времето. Много искам този път да видим пола ако е възможно. Винаги съм си мечтала да имам момиченце и се моля този път да сме уцелили. Ета поздравления за добрите резултати. Поздравления и на всички, на които прегледите са минали  успешно и знаят вече пола на бебчо. Джема предположението ми за твоето име е Ема, може би защото така искам да кръстя бебето ако е момиче  Grinning Ако ни се падне пак момче и идея си нямам как ще го кръстим. Ще помоля и аз за парола на албума, бяхме на много хубаво място преди няколко дена и мога да кача снимки, а и да се запозная с вас виртуално. Хубав и слънчев ден и много усмивки на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт